Tabulka výsledků:

Chemická olympiáda - kategorie C - krajské kolo (Jihomoravský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
49461249 Gymnázium a ZUŠ Riegrova 40 Šlapanice PSČ: 66451 Schimmer Jakub 1
00558991 Gymnázium Křenová 304 Brno PSČ: 60200 Roubal Šimon 2
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova 1143 Brno PSČ: 63500 Horák Matěj 3
49459881 Gymnázium Na Hrádku 20 Tišnov PSČ: 66601 Malášek Jakub 4
00558991 Gymnázium Křenová 304 Brno PSČ: 60200 Kosíková Hana 5
49459881 Gymnázium Na Hrádku 20 Tišnov PSČ: 66601 Girszewski Adam 6
62157264 Střední průmyslová škola chemická Vranovská 1364 Brno PSČ: 61400 Špičák Michal 7
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Slámová Hana 8
00559148 Klvaňovo gymnázium a SZdrŠ třída Komenského 549 Kyjov PSČ: 69701 Vyčítal Jan 9
00559130 Gy, OA a JŠ s právem státní JZ Legionářů 813 Hodonín PSČ: 69511 Čupr Matyáš 10
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Mazuch Jiří 11
62157264 Střední průmyslová škola chemická Vranovská 1364 Brno PSČ: 61400 Košík Jakub 12
49461249 Gymnázium a ZUŠ Riegrova 40 Šlapanice PSČ: 66451 Zemene Karolína 13
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Šponer David 14
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Vítek Ondřej 15
00558991 Gymnázium Křenová 304 Brno PSČ: 60200 Jílková Karolína 16
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Hrbáč Adam 17
62157264 Střední průmyslová škola chemická Vranovská 1364 Brno PSČ: 61400 Maršala Richard 18
66596769 Gymnázium Jana Blahoslava Lány 859 Ivančice PSČ: 66491 Pavíček Martin 19
60680369 Gymnázium T.G. Masaryka Dukelské nám. 31 Hustopeče PSČ: 69331 Lengál Tomáš 20
60680351 Gymnázium a JŠ s právem st. j. zk. Sady 28. října 674 Břeclav PSČ: 69021 Křapová Eliška 21
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Hrubý Vilém 22
62073109 Gymnázium Palackého náměstí 222 Boskovice PSČ: 68011 Skoták Vít 23
49461249 Gymnázium a ZUŠ Riegrova 40 Šlapanice PSČ: 66451 Mazel Radoslav 24
49459171 Gymnázium Tyršova 400 Židlochovice PSČ: 66701 Otýpka Martin 25
62073133 Gymnázium Blansko Seifertova 33 Blansko PSČ: 67801 Kalenda Jan 26
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Vojta Vilém 27
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Koláčková Lea Kateřina 28
60680377 Gymnázium a SOŠ Komenského 273 Mikulov PSČ: 69216 Gešková Zuzana 29
49438816 Gy, SPgŠ, OA a JŠ s právem státní JZ Pontassievská 350 Znojmo PSČ: 66902 Gřivnová Barbora 30
60680377 Gymnázium a SOŠ Komenského 273 Mikulov PSČ: 69216 Černák Filip 31
61742902 Purkyňovo gymnázium Masarykova 379 Strážnice PSČ: 69662 Kozohorská Sabina 32
00532525 Biskupské gymnázium a mateřská škola Barvičova 666 Brno PSČ: 60200 Jagoš Filip 33
49438867 Gymnázium Dr. Karla Polesného náměstí Komenského 945 Znojmo PSČ: 66975 Kozel Jakub 34
00638005 Střední zdravot.škola a VOŠ zdravotnická Merhautova 590 Brno PSČ: 61300 Horková Michaela 35
49459899 Gymnázium T. G. Masaryka U Školy 39 Zastávka PSČ: 66484 Španihelová Věra 36
61742902 Purkyňovo gymnázium Masarykova 379 Strážnice PSČ: 69662 Grombířová Alžběta 37
49459171 Gymnázium Tyršova 400 Židlochovice PSČ: 66701 Šípek Patrik 38