Tabulka výsledků:

Chemická olympiáda - kategorie C - krajské kolo (Zlínský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Šviráková Daniela 1 Úspěšný řešitel
60371757 Gymnázium J.A.Komenského a JŠ s pr.SJZ Komenského 169 Uherský Brod PSČ: 68801 Pavelčík Tomáš 2 Úspěšný řešitel
70843309 Gymnázium Kroměříž Masarykovo náměstí 496 Kroměříž PSČ: 76701 Huňa Rostislav 3 Úspěšný řešitel
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť III 1364 Zlín PSČ: 76001 Hartman Štěpán 4 Úspěšný řešitel
60371757 Gymnázium J.A.Komenského a JŠ s pr.SJZ Komenského 169 Uherský Brod PSČ: 68801 Hýsková Anna 5 Úspěšný řešitel
60371684 Gymnázium Velehradská třída 218 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Nekarda Jan 6 Úspěšný řešitel
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť III 1364 Zlín PSČ: 76001 Vlková Eliška 7 Úspěšný řešitel
00843393 Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm Koryčanské Paseky 1725 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Holčák Jakub 8 Úspěšný řešitel
60371757 Gymnázium J.A.Komenského a JŠ s pr.SJZ Komenského 169 Uherský Brod PSČ: 68801 Cimala Matouš 9 Úspěšný řešitel
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Fiľová Zuzana 10 Úspěšný řešitel
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín PSČ: 76001 Knirsch Adam 11 Úspěšný řešitel
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Vozáková Kateřina 12 Úspěšný řešitel
00226611 Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži Pilařova 3 Kroměříž PSČ: 76701 Sochor Tadeáš 13 Úspěšný řešitel
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Šimsová Tereza 14 Úspěšný řešitel
61716693 Gymnázium tř. Spojenců 907 Otrokovice PSČ: 76502 Savarová Gabriela 15 Úspěšný řešitel
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť III 1364 Zlín PSČ: 76001 Rozsypalová Tereza 16 Úspěšný řešitel
47935774 Gymnázium L. Jaroše Palackého 524 Holešov PSČ: 76901 Bucek Jan 17 Úspěšný řešitel
70843309 Gymnázium Kroměříž Masarykovo náměstí 496 Kroměříž PSČ: 76701 Březovják Štěpán 18 Úspěšný řešitel
61716693 Gymnázium tř. Spojenců 907 Otrokovice PSČ: 76502 Herentin Tadeáš 19 Úspěšný řešitel
47935774 Gymnázium L. Jaroše Palackého 524 Holešov PSČ: 76901 Heryán Václav 20 Úspěšný řešitel
00128198 Střední průmyslová škola Otrokovice tř. Tomáše Bati 1266 Otrokovice PSČ: 76502 Turčin Vít 21 Úspěšný řešitel
70940444 Stojanovo gymnázium, Velehrad Velehrad 1 Velehrad PSČ: 68706 Plevák Pavel 22 Úspěšný řešitel
47935774 Gymnázium L. Jaroše Palackého 524 Holešov PSČ: 76901 Rýparová Iva 23 Úspěšný řešitel
46276327 Gymnázium Jana Pivečky a SOŠ Školní 822 Slavičín PSČ: 76321 Múdra Sára 24 Úspěšný řešitel
00226611 Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži Pilařova 3 Kroměříž PSČ: 76701 Zvoníček Jiří 25 Úspěšný řešitel
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Zátopková Tereza 26 Úspěšný řešitel
60371790 Střední odborná škola a Gymnázium Velehradská 1527 Staré Město PSČ: 68603 Beneš Václav 27
61716707 Gymnázium Komenského 60 Valašské Klobouky PSČ: 76601 Čížová Tereza 28
47935774 Gymnázium L. Jaroše Palackého 524 Holešov PSČ: 76901 Chaňová Kateřina 29