Tabulka výsledků:

Chemická olympiáda - kategorie C - krajské kolo (Olomoucký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Zapletálek Zdeněk 1
00601772 Gymnázium Jana Opletala Opletalova 189 Litovel PSČ: 78401 Putna Lukáš 2
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Havlíková Tereza 3
61985759 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Denisova 2390 Přerov PSČ: 75002 Králíková Sabina 4
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Pippal Tomáš 5
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Jadrníček Jonáš 6
44159960 Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova Studentská 4 Prostějov PSČ: 79601 Dopitová Michaela 7
49589792 Gymnázium Masarykovo nám. 1207 Šumperk PSČ: 78701 Večerková Jana 8
70259909 Gymnázium Zborovská 293 Hranice PSČ: 75301 Smrčková Helena 9
49589792 Gymnázium Masarykovo nám. 1207 Šumperk PSČ: 78701 Vavřík Martin 10
49589792 Gymnázium Masarykovo nám. 1207 Šumperk PSČ: 78701 Nedělníková Andrea 11
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Kučerová Alena 12
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Ondráková Michaela 13
00842893 Střední průmyslová škola Hranice Studentská 1384 Hranice PSČ: 75301 Wittmann Samuel 14
00601772 Gymnázium Jana Opletala Opletalova 189 Litovel PSČ: 78401 Kovaříková Anna 15
70259909 Gymnázium Zborovská 293 Hranice PSČ: 75301 Poledňáková Anna 16
44159960 Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova Studentská 4 Prostějov PSČ: 79601 Weisser Radim 17
49589792 Gymnázium Masarykovo nám. 1207 Šumperk PSČ: 78701 Kupka Petr 18
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Janečka Radek 19
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Rychlá Veronika 20
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Grohmann Ondřej 21
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Havlíček Lukáš 22
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Dorazilová Lucie 23
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Panáková Alexandra 24
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Řihošková Sára 25
00601772 Gymnázium Jana Opletala Opletalova 189 Litovel PSČ: 78401 Cetkovský Vojta 26
00848956 Gymnázium Čajkovského 68 Olomouc PSČ: 77900 Černá Gabriela 27
49589687 Gymnázium náměstí Osvobození 257 Zábřeh PSČ: 78901 Přibáňová Petra 28
00601772 Gymnázium Jana Opletala Opletalova 189 Litovel PSČ: 78401 Nantlová Michaela 29
49589792 Gymnázium Masarykovo nám. 1207 Šumperk PSČ: 78701 Čulíková Andrea 30
00842893 Střední průmyslová škola Hranice Studentská 1384 Hranice PSČ: 75301 Škrobáková Eliška 31
70259909 Gymnázium Zborovská 293 Hranice PSČ: 75301 Röder Dominik 32
00845337 Střední škola logistiky a chemie U Hradiska 157 Olomouc PSČ: 77900 Přecechtěl Cyril Vojtěch 33
00842893 Střední průmyslová škola Hranice Studentská 1384 Hranice PSČ: 75301 Lálík Sebastian 34
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Nguyen Ngoc Anh 35
00601756 Gymnázium Gymnazijní 257 Uničov PSČ: 78391 Havlíčková Kateřina 36
00845337 Střední škola logistiky a chemie U Hradiska 157 Olomouc PSČ: 77900 Zamazal Viktor 37
44159960 Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova Studentská 4 Prostějov PSČ: 79601 Palatý Vojtěch 38
49589687 Gymnázium náměstí Osvobození 257 Zábřeh PSČ: 78901 Kostelníková Klára 39
00842893 Střední průmyslová škola Hranice Studentská 1384 Hranice PSČ: 75301 Polášek Ladislav 40