Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie A - krajské kolo (Praha)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Rok narození žáka Pořadí Poznámka
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Brož Vojtěch 1999 1
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Janoušek Jiří 2001 2
63109662 Malostranské gymnázium Josefská 626 Praha 1 PSČ: 11800 Zeman Šimon 2000 3
61388106 Gymnázium Botičská 424 Praha 2 PSČ: 12800 Ryšan Tadeáš 1998 4
61385476 Gymnázium Nad Štolou 1510 Praha 7 PSČ: 17000 Černá Kateřina 1998 5
61388106 Gymnázium Botičská 424 Praha 2 PSČ: 12800 Poštulková Alžběta 1999 6
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Löffelmann Václav 1999 7
61385476 Gymnázium Nad Štolou 1510 Praha 7 PSČ: 17000 Zounarová Apolena 1999 8
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova 457 Praha 1 PSČ: 11800 Neubergerová Kateřina 2000 9
63109026 Gymnázium Omská 1300 Praha 10 PSČ: 10000 Havlíčková Eliška 1998 10
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Buková Radka 1998 11
00335487 Gymnázium Na Vítězné pláni 1160 Praha 4 PSČ: 14000 Poupě Patrik 2000 12
61385476 Gymnázium Nad Štolou 1510 Praha 7 PSČ: 17000 Dunovská Kateřina 1999 13
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Hospodková Lucie 1999 14
61386022 Gymnázium Arabská 682 Praha 6 PSČ: 16000 Věcek Jan 1999 15
60445475 Gymnázium Českolipská 373 Praha 9 PSČ: 19000 Táborský Jan 2000 16
49371185 Gymnázium Chodovická 2250 Praha 9 PSČ: 19300 Bruothová Johanka 1999 17
61385361 Gymnázium Voděradská 900 Praha 10 PSČ: 10000 Šebková Daniela 2000 18
48109355 Gymnázium Evolution, s.r.o. Sázavská 830 Praha 2 PSČ: 12000 Smrčka Tomáš 1999 19
63109026 Gymnázium Omská 1300 Praha 10 PSČ: 10000 Cicvárek Martin 1998 20
60444916 Gymnázium Písnická 760 Praha 4 PSČ: 14200 Borůvka Václav 1999 21
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 100 Praha 5 PSČ: 15000 Maňák Jakub 2000 22
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Catay Suzan 2000 23
00335533 Gymnázium Elišky Krásnohorské Ohradní 111 Praha 4 PSČ: 14000 Trajhan Filip 1999 24
61384992 Gymnázium Oty Pavla Loučanská 520 Praha 5 PSČ: 15300 Melcher Tomáš 2000 25
60446218 Gymnázium J.G.Jarkovského Truhlářská 1120 Praha 1 PSČ: 11000 Závada Daniel 1999 26
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 100 Praha 5 PSČ: 15000 Jakubová Tereza 2000 27
61385131 Gymnázium Karla Sladkovského Sladkovského náměstí 900 Praha 3 PSČ: 13000 Šejdl Viktor 2000 28
61385379 Gymnázium Přípotoční 1337 Praha 10 PSČ: 10100 Martínek Petr 2000 29
60449004 Gymnázium prof. Jana Patočky Jindřišská 966 Praha 1 PSČ: 11000 Kaiserová Johana 2000 30
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Hřebcová Eliška 2000 31
61387835 Gymnázium Čakovice náměstí 25. března 100 Praha 9 PSČ: 19600 Mašková Hana 2000 32
70872503 Akademické gymnázium Štěpánská 614 Praha 1 PSČ: 11000 Macháňová Adéla 2000 33
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 100 Praha 5 PSČ: 15000 Vajdlová Denisa 2000 34
61389064 Karlínské gymnázium Pernerova 273 Praha 8 PSČ: 18600 Kheková Anna 2000 35