Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie A - krajské kolo (Středočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Vlasák Jonáš 1
48683906 Gymnázium Studentská 895 Mnichovo Hradiště PSČ: 29501 Havelka Kryštof 2
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Albrechtová Ema 3
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Brixi Kateřina 4
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Babák Adam 5
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Stýblová Barbora 6
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Nehasilová Martina 7
02457105 Církevní gymnázium Jiřího z Poděbrad 288 Kutná Hora PSČ: 28401 Němcová Klára 8
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Fleischhans Richard 9
61894737 Sportovní gymnázium Plzeňská 3103 Kladno PSČ: 27201 Polčíková Veronika 10
61100242 Gymnázium a SOŠ ekonomická Nádražní 90 Sedlčany PSČ: 26480 Benetinová Vanda 11
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27601 Zandlová Vanda 12
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Blažek Vladimír 13
48665967 Gymnázium Vítězná 616 Český Brod PSČ: 28201 Jelínek Jan 14
61100404 Gymnázium pod Svatou Horou Balbínova 328 Příbram PSČ: 26101 Jobek Štěpán 15
61388939 Gymnázium J.S.Machara Královická 668 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Pilařová Berenika 16
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Kolingerová Agáta 17
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra Žižkovo nám. 186 Rakovník PSČ: 26901 Požár Borek 18
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Maříková Michaela 19
61894427 Gymnázium Václava Beneše Třebízského Smetanovo náměstí 1310 Slaný PSČ: 27401 Deáková Anna 20
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Slabá Lenka 21
61388939 Gymnázium J.S.Machara Královická 668 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Vokálová Karolína 22
48665967 Gymnázium Vítězná 616 Český Brod PSČ: 28201 Hůlková Dominika 23
49535013 SZeŠ a SOŠ Boučkova 355 Poděbrady PSČ: 29001 Vaňousková Adéla 24
00474029 Gymnázium Františka Palackého Masarykova 450 Neratovice PSČ: 27711 Potočiarová Hana 25
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1280 Říčany PSČ: 25101 Müllerová Tereza 26
61894737 Sportovní gymnázium Plzeňská 3103 Kladno PSČ: 27201 Kopečková Barbora 27
47019697 Gymnázium J. A. Komenského Komenského náměstí 209 Nové Strašecí PSČ: 27101 Dundr Matěj 28
61100242 Gymnázium a SOŠ ekonomická Nádražní 90 Sedlčany PSČ: 26480 Hodíková Lucie 29
00474029 Gymnázium Františka Palackého Masarykova 450 Neratovice PSČ: 27711 Šoustková Barbora 30
61894427 Gymnázium Václava Beneše Třebízského Smetanovo náměstí 1310 Slaný PSČ: 27401 Novotná Zuzana 31
62486012 Gymnázium Palackého 191 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Šmachová Natálie 32
62486012 Gymnázium Palackého 191 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Hájková Magdaléna 33
61100404 Gymnázium pod Svatou Horou Balbínova 328 Příbram PSČ: 26101 Šmatlák Karel 34
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Novotná Michaela 35
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra Žižkovo nám. 186 Rakovník PSČ: 26901 Tiažarová Jolana 36
47019697 Gymnázium J. A. Komenského Komenského náměstí 209 Nové Strašecí PSČ: 27101 Fenclová Tereza 37
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Králová Karolína 38
61388939 Gymnázium J.S.Machara Královická 668 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Voxová Barbora 39
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1280 Říčany PSČ: 25101 Rohlíčková Anežka 40
49535013 SZeŠ a SOŠ Boučkova 355 Poděbrady PSČ: 29001 Novák Tomáš 41