Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie A - krajské kolo (Ústecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Rok narození žáka Pořadí Poznámka
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Vytrhlík Adam 1999 1
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Hricák Petr 1999 2
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Dokulilová Marcela 1998 3
00832375 SOŠ pro ochr. a obn. ŽP-Schola Humanitas Ukrajinská 379 Litvínov PSČ: 43601 Krupka Dominik 1998 4
61342645 Gymnázium, příspěvková organizace Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Roncová Linda 2000 5
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Řezníková Johanka 2000 6
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Davidová Anna 1999 7
61357235 Gymnázium Václava Hlavatého Poděbradova 661 Louny PSČ: 44001 Iakubenko Anastasiya 1999 8
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Rybinskyy Volodymyr 2000 9
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Korejs Kryštof 1999 10
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Hejcman Michal 1999 11
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Kubecová Kateřina 1999 12
61342645 Gymnázium, příspěvková organizace Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Dočkalová Magdalena 1999 13
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Bérová Vendula 1999 14
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Kraupnerová Alžběta 2000 15
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Janda Benedikt 1999 16
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Stojka David 1999 17
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Bradáč Lukáš 2000 18
61357235 Gymnázium Václava Hlavatého Poděbradova 661 Louny PSČ: 44001 Paterová Valerie 1998 19
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Kovářová Eliška 1999 20
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Vršková Ludmila 2000 21
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Zmrhalová Nela 1999 22
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Pitnerová Šárka 1999 23
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Ryšavá Lenka 2000 24
62208870 Gymnázium T. G. Masaryka Studentská 640 Litvínov PSČ: 43601 Otcovská Kristýna 2000 25
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Juha Ondřej 1999 26
47274735 ZŠ T. G. Masaryka a gymnázium Palackého 535 Česká Kamenice PSČ: 40721 Johnová Kristýna 1999 27
47274735 ZŠ T. G. Masaryka a gymnázium Palackého 535 Česká Kamenice PSČ: 40721 Petrlíková Andrea 2000 28
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Quoc Vu Vuong 2000 29