Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie A - krajské kolo (Liberecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Rok narození žáka Pořadí Poznámka
60252758 Gymnázium, příspěvková organizace U Balvanu 764 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Bezányiová Kateřina 2000 1
60252570 Gymnázium a OA, příspěvková organizace Školní 305 Tanvald PSČ: 46841 Čermáková Helena 1998 2
60252758 Gymnázium, příspěvková organizace U Balvanu 764 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Smetanová Barbora 1999 3
60252758 Gymnázium, příspěvková organizace U Balvanu 764 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Pěničková Martina 2000 4
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425 Liberec PSČ: 46007 Pudil Adam 1998 5
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Biemann Ondřej 1998 6
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425 Liberec PSČ: 46007 Čalounová Tereza 1998 7
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425 Liberec PSČ: 46007 Grulyová Michaela 1998 8
60252570 Gymnázium a OA, příspěvková organizace Školní 305 Tanvald PSČ: 46841 Hašek Tomáš 1998 9
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Šafář Matěj 2000 10
00854981 Gymnázium, příspěvková organizace Jana Palacha 804 Turnov PSČ: 51101 Sulková Kateřina 1999 11
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Vencálek Lukáš 1999 12
00856070 Gymn.I.Olbrachta, příspěvková organizace Nad Špejcharem 574 Semily PSČ: 51301 Bísová Barbora 1999 13
46708812 Doctrina-Podještědské gymnázium, s.r.o. Sokolovská 328 Liberec PSČ: 46001 Pikous Matouš 1998 14
00856037 Gymnázium a SOŠ, příspěvková organizace Tkalcovská 460 Jilemnice PSČ: 51401 Fidrhel Martin 1999 15
60252537 Gymnázium Dr. A. Randy, přísp. org. Dr. Randy 4096 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Tichý Filip 1999 16
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Jelínková Karolína 2000 17
00856037 Gymnázium a SOŠ, příspěvková organizace Tkalcovská 460 Jilemnice PSČ: 51401 Ježek Vít 1999 18
00856037 Gymnázium a SOŠ, příspěvková organizace Tkalcovská 460 Jilemnice PSČ: 51401 Tomáš Jan 1998 19
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Kovalová Barbora 1999 20
00581071 SZdŠ, příspěvková organizace 28. října 1390 Turnov PSČ: 51101 Lubas Petr 1999 21
60252537 Gymnázium Dr. A. Randy, přísp. org. Dr. Randy 4096 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Korbelářová Aneta 2000 22
46708812 Doctrina-Podještědské gymnázium, s.r.o. Sokolovská 328 Liberec PSČ: 46001 Rosůlková Natálie 2000 23
60252537 Gymnázium Dr. A. Randy, přísp. org. Dr. Randy 4096 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Libenská Marie 1999 24
60252570 Gymnázium a OA, příspěvková organizace Školní 305 Tanvald PSČ: 46841 Burdychová Petra 1999 25
00581071 SZdŠ, příspěvková organizace 28. října 1390 Turnov PSČ: 51101 Schönbecková Eliška 2000 26
00856070 Gymn.I.Olbrachta, příspěvková organizace Nad Špejcharem 574 Semily PSČ: 51301 Pospíchalová Adéla 1998 27
00581071 SZdŠ, příspěvková organizace 28. října 1390 Turnov PSČ: 51101 Dovžanin Nazar 2000 28