Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie A - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Rok narození žáka Pořadí Poznámka
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Janoušek Jiří 2001 1
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Fiedler Lukáš 1999 2
60545941 Gymnázium O. Březiny a SOŠ Hradecká 235 Telč PSČ: 58856 Rudolf Jiří 1999 3
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Vlasák Jonáš 1998 4
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Brož Vojtěch 1999 5
60252758 Gymnázium, příspěvková organizace U Balvanu 764 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Bezányiová Kateřina 2000 6
63109662 Malostranské gymnázium Josefská 626 Praha 1 PSČ: 11800 Zeman Šimon 2000 7
49767194 Gymnázium Sokolov a Krajské vzděl.centr. Husitská 2053 Sokolov PSČ: 35601 Čermáková Kateřina 2000 8
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 356 Hradec Králové PSČ: 50003 Bureš Vít 1998 9
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Albrechtová Ema 1999 10
61388106 Gymnázium Botičská 424 Praha 2 PSČ: 12800 Ryšan Tadeáš 1998 11
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Bernhardová Hana 2001 12
49438816 Gy, SPgŠ, OA a JŠ s právem státní JZ Pontassievská 350 Znojmo PSČ: 66902 Konvičková Lucie 1999 13
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Procházka Vít 2000 14
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Bártová Jana 1999 15
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Vaněk Petr 1999 16
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Houška Martin 2000 17
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Lamla František 2000 18
62033026 Gymnázium a JŠ s právem SJZ Svitavy Sokolovská 1638 Svitavy PSČ: 56802 Císařová Natálie 1998 19
00401081 Gymnázium T. G. Masaryka 106 Ústí nad Orlicí PSČ: 56201 Peřina Jakub 1998 20
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 356 Hradec Králové PSČ: 50003 Köhlerová Terezie 1998 21
48160989 Gymnázium Dašická 1083 Pardubice PSČ: 53003 Hlaváček Radek 2000 22
00532525 Biskupské gymnázium a mateřská škola Barvičova 666 Brno PSČ: 60200 Zavřel Martin 2000 23
60252570 Gymnázium a OA, příspěvková organizace Školní 305 Tanvald PSČ: 46841 Čermáková Helena 1998 24
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Svěrák Filip 2000 25
00601349 Gymnázium Smetanův okruh 19 Krnov PSČ: 79401 Křivková Jana 1998 26
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Hanzalíková Kateřina 1999 27
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Kocourek Martin 2000 28
63459086 Tauferova SOŠ veterinární Kroměříž Koperníkova 1429 Kroměříž PSČ: 76701 Geržová Lenka 1998 29
60126621 Gymnázium Havlíčkův Brod Štáflova 2063 Havlíčkův Brod PSČ: 58001 Kletečka Matěj 1999 30
48683906 Gymnázium Studentská 895 Mnichovo Hradiště PSČ: 29501 Havelka Kryštof 1998 31
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Brixí Kateřina 2000 32
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Vytrhlík Adam 1999 33
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Hricák Petr 1999 34
47723386 Gymnázium Cheb Nerudova 2283 Cheb PSČ: 35002 Krutinová Lucie 2000 35
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Korytářová Anna 1998 36