Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie B - krajské kolo (Středočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Kubánková Kamila 1
61894427 Gymnázium Václava Beneše Třebízského Smetanovo náměstí 1310 Slaný PSČ: 27401 Cinertová Kamila 2
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Heger Karel 3
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Marešová Barbora 4
72081422 Gymnázium Komenského 141 Hostivice PSČ: 25301 Nainar Adam 5
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Kašparová Barbora 6
02457105 Církevní gymnázium Jiřího z Poděbrad 288 Kutná Hora PSČ: 28401 Rejfková Lucie 7
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Humlová Tereza 8
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Gregůrková Marie 9
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1280 Říčany PSČ: 25101 Podlucká Kateřina 10
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27601 Helemiková Karolina 11
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1280 Říčany PSČ: 25101 Poncar Ondřej 12
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27601 Lísková Šárka 13
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Tučan Jan 14
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Bičáková Barbora 15
02457105 Církevní gymnázium Jiřího z Poděbrad 288 Kutná Hora PSČ: 28401 Čablíková Marta 16
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Nedavašková Michaela 17
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Loužecká Aneta 18
61388939 Gymnázium J.S.Machara Královická 668 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Richterová Marie 19
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra Žižkovo nám. 186 Rakovník PSČ: 26901 Požár Jarek 20
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Karban Šimon 21
61100404 Gymnázium pod Svatou Horou Balbínova 328 Příbram PSČ: 26101 Vacková Barbora 22
61388939 Gymnázium J.S.Machara Královická 668 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Vopalecký Lukáš 23
49535013 SZeŠ a SOŠ Boučkova 355 Poděbrady PSČ: 29001 Legnerová Kristýna 24
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Dědinová Klára 25
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Solarová Markéta 26
61100242 Gymnázium a SOŠ ekonomická Nádražní 90 Sedlčany PSČ: 26480 Krameš Miroslav 27
62486012 Gymnázium Palackého 191 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Gottvald Matouš 28
61894427 Gymnázium Václava Beneše Třebízského Smetanovo náměstí 1310 Slaný PSČ: 27401 Pastýříková Barbora 29
61100404 Gymnázium pod Svatou Horou Balbínova 328 Příbram PSČ: 26101 Pazderková Marie 30
61664545 Gymnázium Tylova 271 Vlašim PSČ: 25801 Chaloupka Josef 31
49535013 SZeŠ a SOŠ Boučkova 355 Poděbrady PSČ: 29001 Trojan Martin 32
61664715 SOŠ a SZŠ Černoleská 1997 Benešov PSČ: 25601 Radochlibová Helena 33
61100242 Gymnázium a SOŠ ekonomická Nádražní 90 Sedlčany PSČ: 26480 Vnenčák Matěj 34
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Batalová Sabina 35
00474029 Gymnázium Františka Palackého Masarykova 450 Neratovice PSČ: 27711 Votipková Tereza 36
48683906 Gymnázium Studentská 895 Mnichovo Hradiště PSČ: 29501 Horáková Marie 37
61894737 Sportovní gymnázium Plzeňská 3103 Kladno PSČ: 27201 Topinková Natalie 38
61388947 Střední zemědělská škola Zápská 302 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Súkeník Petr 39
48665967 Gymnázium Vítězná 616 Český Brod PSČ: 28201 Prchal Libor 40
62486012 Gymnázium Palackého 191 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Řezáčová Zuzana 41
00474029 Gymnázium Františka Palackého Masarykova 450 Neratovice PSČ: 27711 Kotlanová Veronika 42
72081422 Gymnázium Komenského 141 Hostivice PSČ: 25301 Rátonyi Veronika 43
49797999 Střední zemědělská škola Sadová 1234 Čáslav PSČ: 28601 Honzáková Eliška 44
48683906 Gymnázium Studentská 895 Mnichovo Hradiště PSČ: 29501 Mařasová Vendula 45
61664651 Vyšší odborná škola a Střední zem. škola Mendelova 131 Benešov PSČ: 25601 Koubová Simona 46
61664545 Gymnázium Tylova 271 Vlašim PSČ: 25801 Srba Lukáš 47
49797999 Střední zemědělská škola Sadová 1234 Čáslav PSČ: 28601 Lebeda Matěj 48
61388947 Střední zemědělská škola Zápská 302 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Turínská Magdaléna 49