Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie B - krajské kolo (Plzeňský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Pojar Petr 1
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Pirnosová Eliška 2
49180932 Gymnázium Družstevní 650 Blovice PSČ: 33613 Dušek Martin 3
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Nedvěd Jindřich 4
45331227 Církevní základní škola a střední škola Táborská 2081 Plzeň PSČ: 32600 Hlaváček Antonín 5
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Dolejšová Anna 6
70842566 Gymnázium Pionýrská 1370 Tachov PSČ: 34701 Voltrová Veronika 7
70838534 Gymnázium a Střední odborná škola, Plasy Školní 280 Plasy PSČ: 33101 Polcar Václav 8
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Löffelmannová Petra 9
49180932 Gymnázium Družstevní 650 Blovice PSČ: 33613 Járová Adéla 10
48342912 Gymnázium J.Š.Baara Pivovarská 323 Domažlice PSČ: 34401 Mišíková Věra 11
48380296 Gymnázium a SOŠ Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Uzel Přemysl 12
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Šimurda Marek 13
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Soukupová Dominika 14
70842566 Gymnázium Pionýrská 1370 Tachov PSČ: 34701 Zosinčuk Jáchym 15
48342912 Gymnázium J.Š.Baara Pivovarská 323 Domažlice PSČ: 34401 Pluhař Jan 16
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Steinbachová Lucie 17
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Skořepa Jan 18
70838534 Gymnázium a Střední odborná škola, Plasy Školní 280 Plasy PSČ: 33101 Dobrý František 19
00520110 Střední průmyslová škola Světce 1 Tachov PSČ: 34701 Bareš František 20
48380296 Gymnázium a SOŠ Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Ott Arian Adam 21
70838534 Gymnázium a Střední odborná škola, Plasy Školní 280 Plasy PSČ: 33101 Vlnasová Eliška 22
00669695 Střední zdravot.škola a VOŠ zdravotnická Karlovarská 1210 Plzeň PSČ: 32300 Smolařová Barbora 23
45331227 Církevní základní škola a střední škola Táborská 2081 Plzeň PSČ: 32600 Čtveráková Amálie 24
49778137 Sportovní gymnázium Plzeň Vejprnická 663 Plzeň PSČ: 31800 Böhmová Kateřina 25
00669695 Střední zdravot.škola a VOŠ zdravotnická Karlovarská 1210 Plzeň PSČ: 32300 Purkarová Eva 26