Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie B - krajské kolo (Ústecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Suchá Julie 1
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Serafin Tadeáš 2
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Hrabáčová Lucie 3
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Kurendová Karolína 4
47274751 Gymnázium Varnsdorf Střelecká 1800 Varnsdorf PSČ: 40747 Špička Václav 5
62208870 Gymnázium T. G. Masaryka Studentská 640 Litvínov PSČ: 43601 Bažantová Eva 6
62208870 Gymnázium T. G. Masaryka Studentská 640 Litvínov PSČ: 43601 Duben Petr 7
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Klusák Ondřej 8
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Dobiáš Jaroslav 9
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Hoang Ngoc Hung 10
61357235 Gymnázium Václava Hlavatého Poděbradova 661 Louny PSČ: 44001 Heřtová Andrea 11
61342645 Gymnázium, příspěvková organizace Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Běloušková Klára 12
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Pazourek Jaroslav 13
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Smutná Eliška 14
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Zedníková Barbora 15
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Wünsche Karel 16
61357235 Gymnázium Václava Hlavatého Poděbradova 661 Louny PSČ: 44001 Stejskalová Pavlína 17
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Honzík Matěj 18
61342645 Gymnázium, příspěvková organizace Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Čermáková Sára 19
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Kivader Martin 20
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Pavelková Hana 21
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Hejná Kateřina 22
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Janáčková Kamila 23
00832375 SOŠ pro ochr. a obn. ŽP-Schola Humanitas Ukrajinská 379 Litvínov PSČ: 43601 Mauleová Justýna 24
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Fedorovičová Jana 25
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Melmuková Terezie 26
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Helebrandtová Alice 27
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Bulín Vít 28
47274751 Gymnázium Varnsdorf Střelecká 1800 Varnsdorf PSČ: 40747 Plyushchakova Valeriya 29
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Zikmundová Denisa 30
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Šimůnková Eliška 31
47274735 ZŠ T. G. Masaryka a gymnázium Palackého 535 Česká Kamenice PSČ: 40721 Jelínková Barbora 32
70901619 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov Koněvova 100 Krupka PSČ: 41742 Henrichová Andrea 33
70901619 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov Koněvova 100 Krupka PSČ: 41742 Lázničková Adéla 34