Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie B - krajské kolo (Liberecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Rom Benjamin 1
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Sztoláriková Adéla 2
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Macháček Radim 3
60252758 Gymnázium, příspěvková organizace U Balvanu 764 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Mašínová Anna 4
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Malinská Nikola 5
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425 Liberec PSČ: 46007 Jarešová Lenka 6
00856037 Gymnázium a SOŠ, příspěvková organizace Tkalcovská 460 Jilemnice PSČ: 51401 Šťastná Hana 7
00854981 Gymnázium, příspěvková organizace Jana Palacha 804 Turnov PSČ: 51101 Koutek Václav 8
60252537 Gymnázium Dr. A. Randy, přísp. org. Dr. Randy 4096 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Vančurová Anna 9
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Cesar Filip 10
00854981 Gymnázium, příspěvková organizace Jana Palacha 804 Turnov PSČ: 51101 Tauchman Martin 11
00856037 Gymnázium a SOŠ, příspěvková organizace Tkalcovská 460 Jilemnice PSČ: 51401 Cerman Jakub 12
60252537 Gymnázium Dr. A. Randy, přísp. org. Dr. Randy 4096 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Jansová Alena 13
60252570 Gymnázium a OA, příspěvková organizace Školní 305 Tanvald PSČ: 46841 Ducháčková Iveta 14
46708812 Doctrina-Podještědské gymnázium, s.r.o. Sokolovská 328 Liberec PSČ: 46001 Hromková Natálie 15
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Kvapilová Tereza 16
46708812 Doctrina-Podještědské gymnázium, s.r.o. Sokolovská 328 Liberec PSČ: 46001 Modrá Hana 17
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425 Liberec PSČ: 46007 Doubová Michaela 18
60252758 Gymnázium, příspěvková organizace U Balvanu 764 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Vondráčková Sabina 19
60252570 Gymnázium a OA, příspěvková organizace Školní 305 Tanvald PSČ: 46841 Neumannová Aneta 20
00856037 Gymnázium a SOŠ, příspěvková organizace Tkalcovská 460 Jilemnice PSČ: 51401 Janáč Vojtěch 21
60252570 Gymnázium a OA, příspěvková organizace Školní 305 Tanvald PSČ: 46841 Pospíšilová Gabriela 22
46708812 Doctrina-Podještědské gymnázium, s.r.o. Sokolovská 328 Liberec PSČ: 46001 Pospíšil Adam 23
00856070 Gymn.I.Olbrachta, příspěvková organizace Nad Špejcharem 574 Semily PSČ: 51301 Stodola Adam 24
60252537 Gymnázium Dr. A. Randy, přísp. org. Dr. Randy 4096 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Lachová Kateřina 25
00856070 Gymn.I.Olbrachta, příspěvková organizace Nad Špejcharem 574 Semily PSČ: 51301 Navrátilová Kateřina 26
00856070 Gymn.I.Olbrachta, příspěvková organizace Nad Špejcharem 574 Semily PSČ: 51301 Macháčková Tereza 27
00581071 SZdŠ, příspěvková organizace 28. října 1390 Turnov PSČ: 51101 Boháček Pavel 28
00082554 SŠ hospod.a les.,příspěvková organizace Bělíkova 1387 Frýdlant PSČ: 46401 Vašátko Filip 29
00581071 SZdŠ, příspěvková organizace 28. října 1390 Turnov PSČ: 51101 Horák Vojtěch 30
60252758 Gymnázium, příspěvková organizace U Balvanu 764 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Zeman Vít 31