Tabulka výsledků:

Celostátní matematická soutěž žáků SOŠ kategorie IV - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
00844012 VOŠ a SPŠ elektrotechnická Božetěchova 755 Olomouc PSČ: 77900 Adamec Ladislav 1
49774301 VOŠ a SPŠ elektrotechnická Koterovská 828 Plzeň PSČ: 32600 Vácal Patrik 2
00601748 SPŠ strojnická 17. listopadu 995 Olomouc PSČ: 77900 Vacek Tomáš 3
60116820 Vyšší odborná škola a SPŠ Pod Koželuhy 100 Jičín PSČ: 50601 Beneš František 4
00843113 Vyšší odborná škola a Stř.průmysl.škola Gen. Krátkého 950 Šumperk PSČ: 78701 Sojka Samuel 5
49774301 VOŠ a SPŠ elektrotechnická Koterovská 828 Plzeň PSČ: 32600 Trhlík Dominik 6
46747982 SPŠ stavební, příspěvková organizace nám. Sokolovské 264 Liberec PSČ: 46001 Žák Jakub 7
69174415 Střední průmyslová škola Školní 101 Trutnov PSČ: 54101 Zlesák Jan 8
48683795 Střední průmyslová škola Havlíčkova 456 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Houda Jan 9
02013762 SPŠ elektrotechnická a VOŠ Karla IV. 13 Pardubice PSČ: 53002 Šindelář Matěj 10
00602132 SPŠ elektrotechniky a informatiky Kratochvílova 1490 Ostrava PSČ: 70200 Němec Václav 11
62690035 SPŠ stavební Pospíšilova 787 Hradec Králové PSČ: 50003 Mejstřík Jan 12
00669695 Střední zdravot.škola a VOŠ zdravotnická Karlovarská 1210 Plzeň PSČ: 32300 Arenštein Jan 13
70259925 Střední průmyslová škola Havlíčkova 377 Přerov PSČ: 75002 Slouka Robin 14
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Kučera Lukáš 15
62331515 Střední průmyslová škola Žižkova 1818 Karviná PSČ: 73301 Bílek Jan 16
00177041 ŠKODA AUTO a.s., SOU strojírenské, o.z. tř. Václava Klementa 869 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Štýbr Adam 17
00226475 Střední škola technická a ekonomická Olomoucká 1140 Brno PSČ: 62700 Bartoš Petr 18
60371790 Střední odborná škola a Gymnázium Velehradská 1527 Staré Město PSČ: 68603 Blaha Štěpán 19
00559482 Střední průmyslová škola Zlín třída Tomáše Bati 4187 Zlín PSČ: 76001 Žůrek Daniel 20
46747991 SPŠ SE a VOŠ, příspěvková organizace Masarykova 460 Liberec PSČ: 46001 Marek Filip 21
60116935 Masarykova obchodní akademie 17. listopadu 220 Jičín PSČ: 50601 Bachtíková Petra 22
00842893 Střední průmyslová škola Hranice Studentská 1384 Hranice PSČ: 75301 Škrobáková Eliška 23
00226475 Střední škola technická a ekonomická Olomoucká 1140 Brno PSČ: 62700 Menšík Tomáš 24
00843113 Vyšší odborná škola a Stř.průmysl.škola Gen. Krátkého 950 Šumperk PSČ: 78701 Němec Martin 25
66610702 Střední průmyslová škola Třebíč Manž. Curieových 734 Třebíč PSČ: 67401 Hekrle Vojtěch 26
00510874 SŠ obchodní a VOŠ Husova tř. 1846 České Budějovice PSČ: 37001 Huy Le Petr 27
70845425 Střední průmyslová škola Ostrov Klínovecká 1197 Ostrov PSČ: 36301 Popovič Karel 28
00380385 SŠ inform., poštovnictví a finančnictví Čichnova 982 Brno PSČ: 62400 Hoang Nam Nguyen 29
00082201 Střední průmyslová škola Resslova 210 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Lupčík Jan 30
47796006 SPŠ a VOŠ Školní 1060 Chomutov PSČ: 43001 Hrdý Dominik 31
00843113 Vyšší odborná škola a Stř.průmysl.škola Gen. Krátkého 950 Šumperk PSČ: 78701 Večeřa Petr 32
00602132 SPŠ elektrotechniky a informatiky Kratochvílova 1490 Ostrava PSČ: 70200 Kaňok Jan 33
00380385 SŠ inform., poštovnictví a finančnictví Čichnova 982 Brno PSČ: 62400 Tlamka Vojtěch 34
62331574 SPŠ elektrotechnická Makarenkova 513 Havířov PSČ: 73601 Bujok Martin 35
60418451 Střední škola stavební Třebíč Kubišova 1214 Třebíč PSČ: 67401 Černá Dominika 36
00574406 SŠ informatiky a finančních služeb Klatovská třída 2778 Plzeň PSČ: 30100 Zábranský David 37
49438816 Gy, SPgŠ, OA a JŠ s právem státní JZ Pontassievská 350 Znojmo PSČ: 66902 Šofóř Vítězslav 38
00837385 Střední škola Strážnice J. Skácela 890 Strážnice PSČ: 69662 Kříž Michal 39
00845329 Střední škola teleinformatiky Opavská 1119 Ostrava PSČ: 70800 Skřípek Roman 40
00513156 SOŠ elektrotechnická, COP Zvolenovská 537 Hluboká nad Vltavou PSČ: 37341 Procházka Daniel 41
60076089 Střední průmyslová škola stavební Resslova 1579 České Budějovice PSČ: 37004 Balašková Tereza 42
00843105 SPŠ elektrotechnická Gen. Svobody 183 Mohelnice PSČ: 78985 Dvořáček Petr 43
25261991 SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky s.r.o. Hradecká 1151 Hradec Králové PSČ: 50003 Faltýnek David 44
00566381 OA, SOŠ knihovnická a VOŠ Kotlářská 263 Brno PSČ: 61153 Buryšková Monika 45
00601748 SPŠ strojnická 17. listopadu 995 Olomouc PSČ: 77900 Marabem David 46
70845425 Střední průmyslová škola Ostrov Klínovecká 1197 Ostrov PSČ: 36301 Umlaufová Kristýna 47
60076089 Střední průmyslová škola stavební Resslova 1579 České Budějovice PSČ: 37004 Buštová Veronika 48
47796006 SPŠ a VOŠ Školní 1060 Chomutov PSČ: 43001 Tran Minh Hoang 49
70837902 Masarykova střední škola chemická Křemencova 179 Praha 1 PSČ: 11000 Mašková Anna 50