Tabulka výsledků:

Celostátní matematická soutěž žáků SOU kategorie I - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
00582336 Střední škola polytechnická Nerudova 859 České Budějovice PSČ: 37004 Boháč Martin 1
00219321 ISŠ automobilní Křižíkova 106 Brno PSČ: 61200 Leikep David 2
00851167 Střední škola želez., tech. a sl. Gen. Krátkého 1799 Šumperk PSČ: 78701 Cendelín Jan 3
00510874 SŠ obchodní a VOŠ Husova tř. 1846 České Budějovice PSČ: 37001 Sonnbergerová Kateřina 4
60075911 SOŠ veter.,mech.a zahr. a JŠ s práv. SJZ Rudolfovská tř. 458 České Budějovice PSČ: 37001 Bláha Václav 5
00380385 SŠ inform., poštovnictví a finančnictví Čichnova 982 Brno PSČ: 62400 Charvát Michal 6
12907731 VOŠ, SŠ, Centrum odborné přípravy Budějovická 421 Sezimovo Ústí PSČ: 39102 Stejskal Jakub 7
00055301 SOŠ a SOU Dvořákova 1594 Znojmo PSČ: 66902 Kroutil Josef 8
00582336 Střední škola polytechnická Nerudova 859 České Budějovice PSČ: 37004 Anderle Lukáš 9
00219321 ISŠ automobilní Křižíkova 106 Brno PSČ: 61200 Kouřil Jakub 10
00526517 SŠ stroj.stav.a dopr., příspěvková org. Truhlářská 360 Liberec PSČ: 46001 Čejchan Matěj 11
00087751 Střední škola technická a řemeslná Dr. M. Tyrše 112 Nový Bydžov PSČ: 50401 Malý Petr 12
00056324 Střední škola André Citroëna náměstí 9. května 2153 Boskovice PSČ: 68011 Tenora Daniel 13
00476919 Střední škola spojů a informatiky Bydlinského 2474 Tábor PSČ: 39002 Hošek Jiří 14
00669733 Střední zdravotnická škola a VOŠ Hradební 58 Cheb PSČ: 35002 Le Hong Ngoc 15
60418451 Střední škola stavební Třebíč Kubišova 1214 Třebíč PSČ: 67401 Kremláček Jiří 16
02013762 SPŠ elektrotechnická a VOŠ Karla IV. 13 Pardubice PSČ: 53002 Doskočil Pavel 17
60126671 VOŠ, OA a SOU technické Na Valech 690 Chotěboř PSČ: 58329 Kubját Václav 18
00845213 SŠ stavební a dřevozpracující U Studia 2654 Ostrava PSČ: 70030 Novotný Roman 19
13643878 SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín Benátky 1779 Vsetín PSČ: 75501 Holba Josef 20
00851167 Střední škola želez., tech. a sl. Gen. Krátkého 1799 Šumperk PSČ: 78701 Gřunděl Lukáš 21
00671274 SŠ a MŠ, příspěvková organizace Na Bojišti 759 Liberec PSČ: 46007 Tajbr Martin 22
00077461 Integrovaná střední škola Cheb Obrněné brigády 2258 Cheb PSČ: 35002 Doan Duy Anh 23
48895598 VOŠ a SPŠ Studentská 761 Žďár nad Sázavou PSČ: 59101 Špinar Jan 24
49766929 ISŠ technická a ekonomická Sokolov Jednoty 1620 Sokolov PSČ: 35601 Novák Petr 25
15062848 SPŠ, SOŠ a SOU Hradební 1029 Hradec Králové PSČ: 50003 Hrdý Jiří 26
66610699 OA Dr. A. Bráfa, Hotel. šk. a Jazyk. šk. Sirotčí 63 Třebíč PSČ: 67401 Kaláb Petr 27
00669725 Střední odborná škola stavební K. Vary nám. K. Sabiny 159 Karlovy Vary PSČ: 36001 Čada Martin 28
00873306 Střední škola služeb a řemesel Jaroslava Šípka 187 Stochov PSČ: 27303 Sompet Marek 29
18385036 SPŠ technická, příspěvková organizace Belgická 4852 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Zarevo Daniel 30
60418451 Střední škola stavební Třebíč Kubišova 1214 Třebíč PSČ: 67401 Podolský David 31
00226475 Střední škola technická a ekonomická Olomoucká 1140 Brno PSČ: 62700 Máša Radek 32
66610699 OA Dr. A. Bráfa, Hotel. šk. a Jazyk. šk. Sirotčí 63 Třebíč PSČ: 67401 Eliáš Filip 33
66596882 Masarykova střední škola Tyršova 500 Letovice PSČ: 67961 Záboj Roman 34
00845213 SŠ stavební a dřevozpracující U Studia 2654 Ostrava PSČ: 70030 Sikora Jakub 35
48895598 VOŠ a SPŠ Studentská 761 Žďár nad Sázavou PSČ: 59101 Vítek Filip 36
49766929 ISŠ technická a ekonomická Sokolov Jednoty 1620 Sokolov PSČ: 35601 Veselý Filip 37
13643479 Střední odborná škola Krnovská 998 Bruntál PSČ: 79201 Vršanský Aleš 38
00473634 SOŠ a SOU nám. Edvarda Beneše 2353 Kladno PSČ: 27201 Muchna Martin 39
00568945 Střední škola - COP technické Kroměříž Nábělkova 539 Kroměříž PSČ: 76701 Macháček Petr 40
15062848 SPŠ, SOŠ a SOU Hradební 1029 Hradec Králové PSČ: 50003 Sejkora Filip 41
66935733 Sigmundova střední škola strojírenská Jana Sigmunda 242 Lutín PSČ: 78349 Vitásek Tomáš 42
00671274 SŠ a MŠ, příspěvková organizace Na Bojišti 759 Liberec PSČ: 46007 Sináglová Jitka 43