Tabulka výsledků:

Studentský design 2018 - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
60371749 Střední uměleckoprůmyslová škola Všehrdova 267 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Pospíšilíková Natálie 1
00566756 SŠ umění a designu a VOŠ Husova 537 Brno PSČ: 60200 Smejkal Jan 2
00602051 Střední umělecká škola Poděbradova 959 Ostrava PSČ: 70200 Hala Michal 3
00845060 SUPŠ sklářská Valašské Meziříčí Sklářská 603 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Vajgelová Marika 4
00566756 SŠ umění a designu a VOŠ Husova 537 Brno PSČ: 60200 Zábojník Ondřej 5
61386871 VOŠ a Střední umělecká škola V. Hollara Hollarovo náměstí 2275 Praha 3 PSČ: 13000 Váňová Kateřina 6
70837783 VOŠ grafická a SPŠ grafická Hellichova 535 Praha 1 PSČ: 11800 Kovářová Zdenka 7
61386871 VOŠ a Střední umělecká škola V. Hollara Hollarovo náměstí 2275 Praha 3 PSČ: 13000 Hýbnerová Daniela 8
60252766 SUPŠ sklářská, příspěvková organizace Smetanovo zátiší 470 Železný Brod PSČ: 46822 Hepnar Vojtěch 9
61388025 VOŠ uměleckoprůmyslová a SUPŠ Žižkovo náměstí 1300 Praha 3 PSČ: 13000 Zandálková Marie 10
60252600 SUPŠ a VOŠ, příspěvková organizace Horní náměstí 800 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Fialová Markéta 11
60650494 VOŠ a SPŠ Resslova 440 Volyně PSČ: 38701 Kolářová Dora 12
61386871 VOŠ a Střední umělecká škola V. Hollara Hollarovo náměstí 2275 Praha 3 PSČ: 13000 Pulchartová Lucie 13
00087408 Střední škola uměleckoprůmyslová Zahradní 541 Ústí nad Orlicí PSČ: 56201 Nováková Petra 14
60252766 SUPŠ sklářská, příspěvková organizace Smetanovo zátiší 470 Železný Brod PSČ: 46822 Stránská Pavlína 15
13584898 SŠ propagační tvorby a polygrafie Náchodská 285 Velké Poříčí PSČ: 54932 Bartošková Eva 16
25378660 SOŠ umělecká a gymnázium, s.r.o. Hulvácká 384 Ostrava PSČ: 70030 Gomola Lukáš 17
00663565 SŠ oděvního a grafického designu Stržiště 475 Lysá nad Labem PSČ: 28922 Brožek Jan 18
60371749 Střední uměleckoprůmyslová škola Všehrdova 267 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Buček Lukáš 19
00559539 SŠ průmyslová a umělecká Brandlova 2222 Hodonín PSČ: 69501 Gučová Barbora 20
25015362 Střed.škola tvor.a designu nábytku,s.r.o Horská 167 Liberec PSČ: 46014 Hůjová Alena 21
00602051 Střední umělecká škola Poděbradova 959 Ostrava PSČ: 70200 Mecner Vítězslav 22
25215531 SUPŠ a ZUŠ Zámeček s.r.o. Pod Vinicemi 889 Plzeň PSČ: 30100 Vaynahiy Natalia 23
47813121 Střední škola průmyslová a umělecká Praskova 399 Opava PSČ: 74601 Lichá Tereza 24
00845060 SUPŠ sklářská Valašské Meziříčí Sklářská 603 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Koryčánková Hana 25
47813121 Střední škola průmyslová a umělecká Praskova 399 Opava PSČ: 74601 Rousková Martina 26
60252766 SUPŠ sklářská, příspěvková organizace Smetanovo zátiší 470 Železný Brod PSČ: 46822 Charvátová Lucie 27
00087408 Střední škola uměleckoprůmyslová Zahradní 541 Ústí nad Orlicí PSČ: 56201 Brokl Jakub 28
00520152 SOŠ obchodu, užitého umění a designu Nerudova 1214 Plzeň PSČ: 30100 Kobesová Barbora 29
49864688 VOŠ sklář. a SŠ, příspěvková organizace Wolkerova 316 Nový Bor PSČ: 47301 Hordinová Markéta 30
00523925 Integrovaná střední škola živnostenská Škroupova 209 Plzeň PSČ: 30100 Kucová Veronika 31
49864688 VOŠ sklář. a SŠ, příspěvková organizace Wolkerova 316 Nový Bor PSČ: 47301 Liederhaus Štěpán 32