Tabulka výsledků:

Soutěž v programování SŠ - programovací jazyky mládež - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
47274751 Gymnázium Varnsdorf Střelecká 1800 Varnsdorf PSČ: 40747 Navrátil Matěj 1
60545984 Gymnázium Jihlava Jana Masaryka 1560 Jihlava PSČ: 58601 Schmied Martin 2
60116820 Vyšší odborná škola a SPŠ Pod Koželuhy 100 Jičín PSČ: 50601 Říha Antonín 3
60444916 Gymnázium Písnická 760 Praha 4 PSČ: 14200 Drbal Čeněk 4
29373883 Střední škola film., mult. a poč. tech. Filmová 174 Zlín PSČ: 76001 Kašpárek Petr 5
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Borňás Petr 6
62331574 SPŠ elektrotechnická Makarenkova 513 Havířov PSČ: 73601 Podeszwa David 7
02013762 SPŠ elektrotechnická a VOŠ Karla IV. 13 Pardubice PSČ: 53002 Nesvačil Vojtěch 8
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Šťastný Jakub 9
02013762 SPŠ elektrotechnická a VOŠ Karla IV. 13 Pardubice PSČ: 53002 Cach Ondřej 10
00082201 Střední průmyslová škola Resslova 210 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Šerák David 11
61386022 Gymnázium Arabská 682 Praha 6 PSČ: 16000 Koňařík David 12
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Jireš Michal 13
62331639 Gymnázium Josefa Božka Frýdecká 689 Český Těšín PSČ: 73701 Wrzecionko Ondřej 14
70845425 Střední průmyslová škola Ostrov Klínovecká 1197 Ostrov PSČ: 36301 Kokštein Richard 15
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Hůďa Jakub 16
47723386 Gymnázium Cheb Nerudova 2283 Cheb PSČ: 35002 Troján Tomáš 17
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Kaifer Jan 18
60371684 Gymnázium Velehradská třída 218 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Šohajek Filip 19
60045035 Obchodní akademie Olomoucká 389 Mohelnice PSČ: 78985 Ondris Ladislav 20
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Černoch Marek 21
02013762 SPŠ elektrotechnická a VOŠ Karla IV. 13 Pardubice PSČ: 53002 Kemr Radek 22
47813121 Střední škola průmyslová a umělecká Praskova 399 Opava PSČ: 74601 Peterek Filip 23
49459899 Gymnázium T. G. Masaryka U Školy 39 Zastávka PSČ: 66484 Hemala Jakub 24
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Novotný Tomáš 25
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Scheubrein Petr 26
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Šíma Petr 27
60371731 OA , VOŠ a Jazyková škola s právem SJZ Nádražní 22 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Štancl Samuel 28
60461675 Gymnázium Na Pražačce Nad Ohradou 2825 Praha 3 PSČ: 13000 Stehlík Eduard 29
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Machorek Tomáš 30
15530213 Střední průmyslová škola Purkyňova 2832 Brno PSČ: 61200 Kuchyňka Jiří 31
46747991 SPŠ SE a VOŠ, příspěvková organizace Masarykova 460 Liberec PSČ: 46001 Vrba Jiří 32