Tabulka výsledků:

Soutěž v programování SŠ - programování webu - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
44053916 Cyrilometodějské G, ZŠ a MŠ v Prostějově Komenského 1592 Prostějov PSČ: 79601 Szymsza Jakub 1
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Veselý Tomáš 2
00602132 SPŠ elektrotechniky a informatiky Kratochvílova 1490 Ostrava PSČ: 70200 Žůrek Michal 3
60545992 SŠ průmyslová, technická a automobilní třída Legionářů 1572 Jihlava PSČ: 58601 Petr Michal 4
00602132 SPŠ elektrotechniky a informatiky Kratochvílova 1490 Ostrava PSČ: 70200 Heralt Jiří 5
60869038 SPŠ a VOŠ Karla Čapka 402 Písek PSČ: 39701 Piorecký Kryštof 6
60444916 Gymnázium Písnická 760 Praha 4 PSČ: 14200 Holeček Miroslav 7
46747991 SPŠ SE a VOŠ, příspěvková organizace Masarykova 460 Liberec PSČ: 46001 Pánek Lukáš 8
25261991 SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky s.r.o. Hradecká 1151 Hradec Králové PSČ: 50003 Šuk Kryštof 9
00574406 SŠ informatiky a finančních služeb Klatovská třída 2778 Plzeň PSČ: 30100 Motl Matěj 10
60869038 SPŠ a VOŠ Karla Čapka 402 Písek PSČ: 39701 Valeš Jan 11
61386022 Gymnázium Arabská 682 Praha 6 PSČ: 16000 Sasunov Volodymyr 12
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Stančík David 13
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Ihm Pavel 14
60371731 OA , VOŠ a Jazyková škola s právem SJZ Nádražní 22 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Vojtek Kamil 15
25261991 SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky s.r.o. Hradecká 1151 Hradec Králové PSČ: 50003 Giebl Adam 16
60884746 SPŠ elektrotechniky a inform.technologií Čs. odboje 670 Dobruška PSČ: 51801 Teplý Matyáš 17
02013762 SPŠ elektrotechnická a VOŠ Karla IV. 13 Pardubice PSČ: 53002 Skalický Martin 18
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Moc Michal 19
60045035 Obchodní akademie Olomoucká 389 Mohelnice PSČ: 78985 Vodička Dominik 20
47813121 Střední škola průmyslová a umělecká Praskova 399 Opava PSČ: 74601 Bednář Martin 21
62061178 DELTA - SŠ, ZŠ a MŠ, s.r.o. Ke Kamenci 151 Pardubice PSČ: 53003 Zápotočný Luboš 22
46747991 SPŠ SE a VOŠ, příspěvková organizace Masarykova 460 Liberec PSČ: 46001 Rethy Ondřej 23
25261991 SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky s.r.o. Hradecká 1151 Hradec Králové PSČ: 50003 Baničević Adam 24
00601764 Gymnázium Horní náměstí 167 Šternberk PSČ: 78501 Cina Vojtěch 25
48283142 SPŠ, příspěvková organizace Havlíčkova 426 Česká Lípa PSČ: 47001 Meinlschmidt Jakub 26