Tabulka výsledků:

Mistrovství ČR v grafických předmětech - psaní na klávesnici - krajské kolo (Středočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
68422709 Obchodní akademie Neveklov Školní 303 Neveklov PSČ: 25756 Konečný Ondřej 1
47019719 Masarykova obchodní akademie Pražská 1222 Rakovník PSČ: 26901 Čech Daniel 2
48665991 Obchodní akademie Kutnohorská 41 Kolín PSČ: 28002 Pavlásek Milan 3
61664537 Obchodní akademie V Sadě 1565 Vlašim PSČ: 25801 Cepek Miroslav 4
48665746 Střední odborná škola Školní 145 Český Brod PSČ: 28220 Schovánek Daniel 5
61664537 Obchodní akademie V Sadě 1565 Vlašim PSČ: 25801 Kruťa Štěpán 6
61664537 Obchodní akademie V Sadě 1565 Vlašim PSČ: 25801 Sýkorová Tereza 7
61894354 Obchodní akademie Dr. Edvarda Beneše Smetanovo náměstí 1200 Slaný PSČ: 27401 Kobylková Lucie 8
47019719 Masarykova obchodní akademie Pražská 1222 Rakovník PSČ: 26901 Ryvolová Denisa 9
47558415 OA, SPgŠ a JŠ s právem SJZ U Stadionu 486 Beroun PSČ: 26601 Černý David 10
61894354 Obchodní akademie Dr. Edvarda Beneše Smetanovo náměstí 1200 Slaný PSČ: 27401 Mareš Tomáš 11
47558415 OA, SPgŠ a JŠ s právem SJZ U Stadionu 486 Beroun PSČ: 26601 Krejza Jakub 12
61664537 Obchodní akademie V Sadě 1565 Vlašim PSČ: 25801 Pačesová Nikola 13
48683884 OA, VOŠ ekonomická a JŠ s právem SJZ třída T. G. Masaryka 14 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Valec Jan 14
48665991 Obchodní akademie Kutnohorská 41 Kolín PSČ: 28002 Jirák Matěj 15
48665991 Obchodní akademie Kutnohorská 41 Kolín PSČ: 28002 Barták Kryštof 16
47019719 Masarykova obchodní akademie Pražská 1222 Rakovník PSČ: 26901 Týče Samuel 17
61924008 VOŠ, SPŠ a OA Přemysla Otakara II. 938 Čáslav PSČ: 28601 Studnička Lukáš 18
48665991 Obchodní akademie Kutnohorská 41 Kolín PSČ: 28002 Šmelhausová Veronika 19
61100412 Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Na Příkopech 104 Příbram PSČ: 26101 Beran Ondřej 20
61100412 Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Na Příkopech 104 Příbram PSČ: 26101 Říhová Lucie 21
61100242 Gymnázium a SOŠ ekonomická Nádražní 90 Sedlčany PSČ: 26480 Neužil Radek 22
61100412 Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Na Příkopech 104 Příbram PSČ: 26101 Pešta Lukáš 23
62444646 Obchodní akademie Komenského 1534 Lysá nad Labem PSČ: 28922 Kratochvílová Michaela 24
61894371 SPŠ stavební a Obchodní akademie Cyrila Boudy 2954 Kladno PSČ: 27201 Patáková Barbora 25
68422709 Obchodní akademie Neveklov Školní 303 Neveklov PSČ: 25756 Minaříková Tereza 26
69793000 SOŠ a SOU Jičínská 762 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Hovorková Jana 27
47019719 Masarykova obchodní akademie Pražská 1222 Rakovník PSČ: 26901 Balínová Michaela 28
47558415 OA, SPgŠ a JŠ s právem SJZ U Stadionu 486 Beroun PSČ: 26601 Majer Matyáš 29
48665746 Střední odborná škola Školní 145 Český Brod PSČ: 28220 Hušnerová Jana 30
61100242 Gymnázium a SOŠ ekonomická Nádražní 90 Sedlčany PSČ: 26480 Blandová Denisa 31
61924008 VOŠ, SPŠ a OA Přemysla Otakara II. 938 Čáslav PSČ: 28601 Vaňková Kateřina 32
62444646 Obchodní akademie Komenského 1534 Lysá nad Labem PSČ: 28922 Březina Tomáš 33
69793000 SOŠ a SOU Jičínská 762 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Borko Martin 34
48683884 OA, VOŠ ekonomická a JŠ s právem SJZ třída T. G. Masaryka 14 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Žák Petr 35
68422709 Obchodní akademie Neveklov Školní 303 Neveklov PSČ: 25756 Fulínová Jana 36