Tabulka výsledků:

Mistrovství ČR v grafických předmětech - psaní na klávesnici - krajské kolo (Ústecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Johanovský Lukáš 1
18385877 Střední škola AGC a.s. Rooseveltovo náměstí 5 Teplice PSČ: 41503 Dreveňak Erik 2
44556969 OA a jazyková škola s právem SJZ Pařížská 1670 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Opočenská Johanka 3
25015192 Soukr.SŠ pro marketing a ekon.podnikání Eduarda Basse 1142 Most PSČ: 43401 Součková Kristýna 4
25124811 Soukromá obchodní akademie, spol. s r.o. Svatováclavská 1404 Žatec PSČ: 43801 Kolert Lukáš 5
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Krejsa Richard 6
44556969 OA a jazyková škola s právem SJZ Pařížská 1670 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Stojka David 7
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Faltys Ladislav 8
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Holotík Daniel 9
41324641 SOŠ energetická a stavební, OA a SZŠ Na Průhoně 4800 Chomutov PSČ: 43003 Hauser Jakub 10
00555878 Hotelová škola, Obchodní akademie a SPŠ Benešovo náměstí 604 Teplice PSČ: 41501 Mít Michal 11
00555878 Hotelová škola, Obchodní akademie a SPŠ Benešovo náměstí 604 Teplice PSČ: 41501 Macas Jan 12
14451042 OA a SOŠ generála Františka Fajtla Osvoboditelů 380 Louny PSČ: 44001 Šašková Ivana 13
47274611 Evropská OA, příspěvková organizace Komenského nám. 520 Děčín PSČ: 40502 Šoltysová Klára 14
61357294 OA a SOŠ zemědělská a ekologická Studentská 1354 Žatec PSČ: 43801 Vaněk Roman 15
14451042 OA a SOŠ generála Františka Fajtla Osvoboditelů 380 Louny PSČ: 44001 Krobová Natálie 16
41324641 SOŠ energetická a stavební, OA a SZŠ Na Průhoně 4800 Chomutov PSČ: 43003 Tirpák Miroslav 17
18385877 Střední škola AGC a.s. Rooseveltovo náměstí 5 Teplice PSČ: 41503 Dreveňak Richard 18
41324641 SOŠ energetická a stavební, OA a SZŠ Na Průhoně 4800 Chomutov PSČ: 43003 Dvořák Lukáš 19
00673773 Střední zdrav. škola a Obchodní akademie Františka Nohy 959 Rumburk PSČ: 40801 Mrázková Denisa 20
00673773 Střední zdrav. škola a Obchodní akademie Františka Nohy 959 Rumburk PSČ: 40801 Nam Tran Duc 21
61357294 OA a SOŠ zemědělská a ekologická Studentská 1354 Žatec PSČ: 43801 Haňková Tereza 22
49872427 VOŠ ekon., soc. a zdrav., OA, SPgŠ a SZŠ Zdeňka Fibicha 2778 Most PSČ: 43401 Kvasnička Tomáš 23
49872427 VOŠ ekon., soc. a zdrav., OA, SPgŠ a SZŠ Zdeňka Fibicha 2778 Most PSČ: 43401 Pham Thanh Trung 24
49872427 VOŠ ekon., soc. a zdrav., OA, SPgŠ a SZŠ Zdeňka Fibicha 2778 Most PSČ: 43401 Beneš Adam 25
25015192 Soukr.SŠ pro marketing a ekon.podnikání Eduarda Basse 1142 Most PSČ: 43401 Pluhař Martin 26
14451042 OA a SOŠ generála Františka Fajtla Osvoboditelů 380 Louny PSČ: 44001 Džurbanová Adriana 27
25015192 Soukr.SŠ pro marketing a ekon.podnikání Eduarda Basse 1142 Most PSČ: 43401 Fridrichová Klára 28
61342637 SPŠ stavební a Obchodní akademie Komenského 562 Kadaň PSČ: 43201 Masařová Karolína 29
47274611 Evropská OA, příspěvková organizace Komenského nám. 520 Děčín PSČ: 40502 Josefus Ondřej 30 nesplněny podmínky pro zařazení do VL
61342637 SPŠ stavební a Obchodní akademie Komenského 562 Kadaň PSČ: 43201 Döringová Lucie 31 nesplněny podmínky pro zařazení do VL