Tabulka výsledků:

Mistrovství ČR v grafických předmětech - psaní na klávesnici - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
00843393 Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm Koryčanské Paseky 1725 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Vala Jonáš 1
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Ivanova Martina 2
00566381 OA, SOŠ knihovnická a VOŠ Kotlářská 263 Brno PSČ: 61153 Kotlánová Veronika 3
47813083 OA a SOŠ logistická Hany Kvapilové 1656 Opava PSČ: 74601 Ondrašík Daniel 4
60064790 Obchodní akademie a VOŠ ekonomická Jiráskova 1615 Tábor PSČ: 39002 Pudivítr Tomáš 5
61386774 Obchodní akademie Vinohradská Vinohradská 1971 Praha 2 PSČ: 12000 Simonov Dmitry 6
60545941 Gymnázium O. Březiny a SOŠ Hradecká 235 Telč PSČ: 58856 Kupcová Tereza 7
00566438 Obchodní akademie a SOU Kollárova 1669 Veselí nad Moravou PSČ: 69801 Laga Tomáš 8
60884711 Obchodní akademie T. G. Masaryka Komenského 522 Kostelec nad Orlicí PSČ: 51741 Danielka Jakub 9
62690272 OA, SOŠ a JŠ s pr. st. jaz. zk. Pospíšilova 365 Hradec Králové PSČ: 50003 Ulrychová Lucie 10
70837872 Obchodní akademie Dušní Dušní 1083 Praha 1 PSČ: 11000 Le Štěpán 11
44556969 OA a jazyková škola s právem SJZ Pařížská 1670 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Opočenská Johanka 12
06668275 Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie Pražská 931 Náchod PSČ: 54701 Vachek Daniel 13
48342939 VOŠ, Obch.akademie a Střed.zdravot.škola Erbenova 184 Domažlice PSČ: 34401 Čániová Karolína 14
60545941 Gymnázium O. Březiny a SOŠ Hradecká 235 Telč PSČ: 58856 Kučera Jiří 15
00559261 Gymnázium a Obchodní akademie Součkova 500 Bučovice PSČ: 68501 Bělohoubek Matěj 16
47019719 Masarykova obchodní akademie Pražská 1222 Rakovník PSČ: 26901 Čech Daniel 17
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Johanovský Lukáš 18
49314661 Obchodní akademie a SOŠ cestovního ruchu T. G. Masaryka 1000 Choceň PSČ: 56501 Vilček Miroslav 19
60371731 OA , VOŠ a Jazyková škola s právem SJZ Nádražní 22 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Vojtek Kamil 20
25015192 Soukr.SŠ pro marketing a ekon.podnikání Eduarda Basse 1142 Most PSČ: 43401 Součková Kristýna 21
61386138 Českoslovanská AO, SOŠ Resslova 1940 Praha 2 PSČ: 12000 Hrůša Pavel 22
13644319 Střední škola prof. Zdeňka Matějčka 17. listopadu 1123 Ostrava PSČ: 70800 Kapusniaková Kristýna 23
00601772 Gymnázium Jana Opletala Opletalova 189 Litovel PSČ: 78401 Kratochvíl Štěpán 24
18385877 Střední škola AGC a.s. Rooseveltovo náměstí 5 Teplice PSČ: 41503 Dreveňak Erik 25
49864637 Obchod. akademie, příspěvková organizace náměstí Osvobození 422 Česká Lípa PSČ: 47001 Kavan Matouš 26
00566411 Obch.akademie T.Bati a VOŠ ekonomická nám. T. G. Masaryka 3669 Zlín PSČ: 76001 Marčík Jan 27