Tabulka výsledků:

Olympiáda v českém jazyce - kategorie ZŠ - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
62331205 Gymnázium Fr.Živného Jana Palacha 794 Bohumín PSČ: 73581 Kaňoková Viktorie 1
60990368 Základní škola Nad Školou 1876 Vsetín PSČ: 75501 Neubauerová Nikol 2
49589792 Gymnázium Masarykovo nám. 1207 Šumperk PSČ: 78701 Nováková Anna 3
62540009 Gymnázium a Obchodní akademie Jirsíkova 244 Pelhřimov PSČ: 39301 Adamcová Martina 4
60159065 Základní škola Prodloužená 283 Pardubice PSČ: 53009 Španiel Jan 5
62073109 Gymnázium Palackého náměstí 222 Boskovice PSČ: 68011 Lepková Alžběta 6
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Cmielová Anna 7
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Bartáková Jana 8
60103337 Gymnázium Josefa Ressela Olbrachtova 291 Chrudim PSČ: 53701 Pánková Anna 9
60433345 Základní škola Burešova 1130 Praha 8 PSČ: 18200 Hašková Daniela 10
48897400 Základní škola T.G.Masaryka Tyršova 409 Bystřice nad Pernštejnem PSČ: 59301 Vodák Milan 11
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Bízová Lucie 12
46773380 Základní škola Ladova 413 Litoměřice PSČ: 41201 Vyvialová Klára 13
61894427 Gymnázium Václava Beneše Třebízského Smetanovo náměstí 1310 Slaný PSČ: 27401 Neustupová Taťána 14
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Čermáková Marta 15
62444042 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Studentská 166 Poděbrady PSČ: 29001 Špičáková Tereza 16
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Radimská Magdaléna 17
70988374 Základní škola a Mateřská škola nám. 5. května 131 Lomnice nad Lužnicí PSČ: 37816 Štěpánková Petra 18
47255838 Základní škola Dukelská 166 Strakonice PSČ: 38601 Kouřimová Iveta 19
47723394 Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně Ruská 355 Mariánské Lázně PSČ: 35301 Švecová Martina 20
49753771 Gymnázium Ostrov Studentská 1205 Ostrov PSČ: 36301 Šťastný Kristián 21
72743077 Základní škola Poniklá 148 Poniklá PSČ: 51242 Holubcová Kateřina 22
49939840 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. Olšovská 1428 Bzenec PSČ: 69681 Horňáčková Jana 23
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Vávrová Tereza 24
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Sedláková Johana 25
70843309 Gymnázium Kroměříž Masarykovo náměstí 496 Kroměříž PSČ: 76701 Genzerová Tereza 26
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 356 Hradec Králové PSČ: 50003 Ungvári Nikol 27
60611014 Základní škola Školní 479 Kaznějov PSČ: 33151 Pokorná Zuzana 28
75005271 Základní škola Komenského 211 Horažďovice PSČ: 34101 Salvová Julie 29
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Mrva Matěj 30
49314670 Gymnázium Tyršovo náměstí 970 Česká Třebová PSČ: 56002 Hudecová Jana 31
75034549 Základní škola Na Výsluní Kostelecká 1750 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Richterová Simona 32