Tabulka výsledků:

Olympiáda v českém jazyce - kategorie ZŠ - krajské kolo (Praha)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
60433345 Základní škola Burešova 1130 Praha 8 PSČ: 18200 Hašková Daniela 1
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Dohnalová Barbora 2
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Foukalová Eliška 3
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Elich Samuel 4
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Chrobáková Viktorie 5
63109662 Malostranské gymnázium Josefská 626 Praha 1 PSČ: 11800 Sedláčková Kateřina 6
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Čermáková Kateřina 7
60162961 Křesťanské gymnázium Kozinova 1000 Praha 10 PSČ: 10200 Hercik Jakub 8
61385361 Gymnázium Voděradská 900 Praha 10 PSČ: 10000 Ployharová Andrea 9
61385131 Gymnázium Karla Sladkovského Sladkovského náměstí 900 Praha 3 PSČ: 13000 Burkert Ondřej 10
26155281 Rakouské gymnázium v Praze o.p.s. Na Cikorce 2166 Praha 4 PSČ: 14300 Srnková Ema 11
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Mlejnecký Marin 12
47608579 Masarykova základní škola Polesná 1690 Praha 9 PSČ: 19016 Dobrá Barbora 13
49624911 ZŠ s RVJ, Fakultní škola PedF UK Kladská 1201 Praha 2 PSČ: 12000 Schindler Jakub 14
63109026 Gymnázium Omská 1300 Praha 10 PSČ: 10000 Šimůnková Aneta 15
70101078 Základní škola Mládí 135 Praha 5 PSČ: 15500 Adlerová Magdaléna 16
62930958 ZŠ Fr. Plamínkové s rozš. výukou jazyků Františka Křížka 490 Praha 7 PSČ: 17000 Chadimová Justina 17
61385620 Fakultní ZŠ prof. Otokara Chlupa PedF UK Fingerova 2186 Praha 5 PSČ: 15800 Sikorská Amélie 18
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 100 Praha 5 PSČ: 15000 Chramostová Kateřina 19
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Vacek Vojtěch 20
44846738 Arcibiskupské gymnázium Korunní 586 Praha 2 PSČ: 12000 Tůmová Justýna 21
60461675 Gymnázium Na Pražačce Nad Ohradou 2825 Praha 3 PSČ: 13000 Kosová Johana 22
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova 457 Praha 1 PSČ: 11800 Šedová Karolina 23
63831368 Základní škola Lupáčova 1200 Praha 3 PSČ: 13000 Němcová Jana 24
49626931 Gymnázium J. Seiferta o.p.s. Vysočanské náměstí 500 Praha 9 PSČ: 19000 Ulmanová Veronika 25
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Jagrik David 26
60446218 Gymnázium J.G.Jarkovského Truhlářská 1120 Praha 1 PSČ: 11000 Vítů Eliška 27
60444916 Gymnázium Písnická 760 Praha 4 PSČ: 14200 Novák Michal 28
00335533 Gymnázium Elišky Krásnohorské Ohradní 111 Praha 4 PSČ: 14000 Hamplová Martina 29
69780111 Lauderova MŠ,ZŠ a gymnázium při Žid.obci Belgická 67 Praha 2 PSČ: 12000 Payne Aneta 30
69781907 Základní škola a mateřská škola U Santošky 1007 Praha 5 PSČ: 15000 Vesecká Veronika 31
48133876 Základní škola genpor. Františka Peřiny Socháňova 1139 Praha 6 PSČ: 16300 Postránecká Zuzana 32
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Rulf Tadeáš 33
26155281 Rakouské gymnázium v Praze o.p.s. Na Cikorce 2166 Praha 4 PSČ: 14300 Marcín David 34
61388408 Základní škola Donovalská 1684 Praha 4 PSČ: 14900 Ňachajová Alexandra 35
61388530 Základní škola Mendelova 550 Praha 4 PSČ: 14900 Chmelířová Kristýna 36
67365213 Základní škola Kuncova 1580 Praha 5 PSČ: 15500 Walterová Samuela 37
61389820 Základní škola Korunovační 164 Praha 7 PSČ: 17000 Comerová Sára 38
62931016 Základní škola T. G. Masaryka Ortenovo náměstí 1275 Praha 7 PSČ: 17000 Vodrážková Viktorie 39