Tabulka výsledků:

Olympiáda v českém jazyce - kategorie ZŠ - krajské kolo (Středočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
75034549 Základní škola Na Výsluní Kostelecká 1750 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Richterová Simona 1
62444042 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Studentská 166 Poděbrady PSČ: 29001 Špičáková Tereza 2
61100331 Gymnázium Karla Čapka Školní 1530 Dobříš PSČ: 26301 Kopecká Klára 3
61894427 Gymnázium Václava Beneše Třebízského Smetanovo náměstí 1310 Slaný PSČ: 27401 Neustupová Taťána 4
21551472 Základní škola a mateřská škola Juventa Komenského 578 Milovice PSČ: 28924 Švecová Barbora 5
75031523 Základní škola 5. května 68 Libčice nad Vltavou PSČ: 25266 Pavlíková Marie 6
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Káninská Alžběta 7
47014491 ZŠ a MŠ J. A. Komenského Komenského náměstí 209 Nové Strašecí PSČ: 27101 Zárybnická Markéta 8
70867429 Základní škola Cyrila Boudy 1188 Kladno PSČ: 27201 Krunclová Rebeka 9
71176683 Základní škola Sadová 1756 Čáslav PSČ: 28601 Petlachová Carmen 10
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27601 Novotný Vít 11
75032911 Základní škola Třebízského 268 Uhlířské Janovice PSČ: 28504 Havelková Alice 12
00474029 Gymnázium Františka Palackého Masarykova 450 Neratovice PSČ: 27711 Pokorný Jakub 13
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1280 Říčany PSČ: 25101 Slámová Štěpánka 14
47013991 3. základní škola Okružní 2331 Rakovník PSČ: 26901 Maroušková Monika 15
75135540 Základní škola nám. T. G. Masaryka 58 Unhošť PSČ: 27351 Šlik František 16
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Juklová Šárka 17
27383512 Sunny Canadian IS-ZŠ a Gymnázium, s.r.o. Straková 522 Jesenice PSČ: 25242 Zinčenko Nikita 18
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Hradecký Šimon 19
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27601 Kajzrová Anna 20
47558130 Základní škola P. Lisého Školní 246 Hostomice PSČ: 26724 Vondráková Anežka Kateřina 21
61100242 Gymnázium a SOŠ ekonomická Nádražní 90 Sedlčany PSČ: 26480 Bursíková Jana 22
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Flekač Michal 23
49855221 Základní škola Masarykova 878 Rudná PSČ: 25219 Kalouš Jan 24
61100404 Gymnázium pod Svatou Horou Balbínova 328 Příbram PSČ: 26101 Bílá Marie 25
47558458 Gymnázium Václava Hraběte Jiráskova 617 Hořovice PSČ: 26801 Písková Veronika 26
70992398 Základní škola T. G. Masaryka Bezručova 346 Mnichovice PSČ: 25164 Schneiderová Karolína 27
70936838 Základní škola Máchova 1110 Bělá pod Bezdězem PSČ: 29421 Cankařová Nela 28
48663638 Základní škola Kmochova 943 Kolín PSČ: 28002 Vladyková Zuzana 29
75034981 Základní škola a mateřská škola Komenského 46 Dobrovice PSČ: 29441 Richtrová Anna 30
47558458 Gymnázium Václava Hraběte Jiráskova 617 Hořovice PSČ: 26801 Křivacová Zuzana 31
75034981 Základní škola a mateřská škola Komenského 46 Dobrovice PSČ: 29441 Homolková Tereza 32
48663808 Základní škola Lipanská 420 Kolín PSČ: 28002 Žalud Marek 33
61631973 Základní škola a mateřská škola Ke Škole 381 Loučeň PSČ: 28937 Jeřábková Veronika 34
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra Žižkovo nám. 186 Rakovník PSČ: 26901 Voříšková Klára 35