Tabulka výsledků:

Matematická olympiáda kategorie Z9 - krajské kolo (Středočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Vrbová Tereza 1 úspěšný řešitel
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Váňa Dominik 2 úspěšný řešitel
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27601 Chaloupka Karel 3 úspěšný řešitel
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27601 Havlíková Barbora 4 úspěšný řešitel
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Döme Michal 5 úspěšný řešitel
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27601 Mencl Daniel 6 úspěšný řešitel
48683906 Gymnázium Studentská 895 Mnichovo Hradiště PSČ: 29501 Rak Pavel 7 úspěšný řešitel
02457105 Církevní gymnázium Jiřího z Poděbrad 288 Kutná Hora PSČ: 28401 Šimůnková Doubravka 8 úspěšný řešitel
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Rosická Eliška 9 úspěšný řešitel
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Dobiášová Anna 10 úspěšný řešitel
00876275 Základní škola J. A. Komenského 414 Čelákovice PSČ: 25088 Bárta Michal 11 úspěšný řešitel
49862456 Základní škola Tř. Jana Švermy 342 Pečky PSČ: 28911 Kozák Libor 12 úspěšný řešitel
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Smolík Jakub 13 úspěšný řešitel
61894427 Gymnázium Václava Beneše Třebízského Smetanovo náměstí 1310 Slaný PSČ: 27401 Pražáková Gabriela 14 úspěšný řešitel
75135540 Základní škola nám. T. G. Masaryka 58 Unhošť PSČ: 27351 Dospěl Jiří 15 úspěšný řešitel
48665967 Gymnázium Vítězná 616 Český Brod PSČ: 28201 Čaban Aleš 16 úspěšný řešitel
49855221 Základní škola Masarykova 878 Rudná PSČ: 25219 Pešout Lukáš 17 úspěšný řešitel
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Hofmeister Matouš 18 úspěšný řešitel
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Ryba Tadeáš 19 úspěšný řešitel
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Petrů Tadeáš 20 úspěšný řešitel
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1280 Říčany PSČ: 25101 Choutka Štěpán 21 úspěšný řešitel
48663620 Základní škola Prokopa Velikého 633 Kolín PSČ: 28002 Kuběnková Jana 22 úspěšný řešitel
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Ziegelbauer Adam 23 úspěšný řešitel
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Čížek Jan 24 sdílené pořadí 24.-26.
21551472 Základní škola a mateřská škola Juventa Komenského 578 Milovice PSČ: 28924 Švecová Barbora 25 sdílené pořadí 24.-26.
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Vácha Štěpán 26 sdílené pořadí 24.-26.
48665967 Gymnázium Vítězná 616 Český Brod PSČ: 28201 Horák Pavel 27 sdílené pořadí 27.-30.
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Klouček Prokop 28 sdílené pořadí 27.-30.
21551472 Základní škola a mateřská škola Juventa Komenského 578 Milovice PSČ: 28924 Vostřel Jan 29 sdílené pořadí 27.-30.
48663808 Základní škola Lipanská 420 Kolín PSČ: 28002 Žalud Marek 30 sdílené pořadí 27.-30.
62444042 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Studentská 166 Poděbrady PSČ: 29001 Novotný Martin 31 sdílené pořadí 31.-32.
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Tomek Petr 32 sdílené pořadí 31.-32.
02457105 Církevní gymnázium Jiřího z Poděbrad 288 Kutná Hora PSČ: 28401 Dudek Jan 33 sdílené pořadí 33.-35.
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Šantavý Jiří 34 sdílené pořadí 33.-35.
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Švarc Matěj 35 sdílené pořadí 33.-35.
47011319 Základní škola Jungmannovy sady Tyršova 93 Mělník PSČ: 27601 Böhm Vojtěch 36 sdílené pořadí 36.-38.
49541030 Základní škola nám. Jana Žižky z Trocnova 182 Čáslav PSČ: 28601 Horálek Vojtěch 37 sdílené pořadí 36.-38.
61894397 Základní škola Amálská 2511 Kladno PSČ: 27201 Rausová Alena 38 sdílené pořadí 36.-38.
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27601 Hlavsa Jan 39 sdílené pořadí 39.-40.
49516256 ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova Školní 900 Neratovice PSČ: 27711 Širc Matěj 40 sdílené pořadí 39.-40.