Tabulka výsledků:

Matematická olympiáda kategorie Z9 - krajské kolo (Moravskoslezský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Mielec Radomír 1
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Zikeš Filip 2
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Bravanský Michal 3
00842745 Gymnázium Františka Hajdy 1429 Ostrava PSČ: 70030 Vašíček Vojtěch 4
00842745 Gymnázium Františka Hajdy 1429 Ostrava PSČ: 70030 Smelík Aleš 5
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Fof Martin 6
00842745 Gymnázium Františka Hajdy 1429 Ostrava PSČ: 70030 Šarocký Martin 7
62331558 Gymnázium J. A. Komenského 328 Havířov PSČ: 73601 Beckovský Martin 8
48805491 ZŠ s p.j.v. a MŠ s p.j.v. Havlíčkova 213 Český Těšín PSČ: 73701 Brzuchanski Daniel 9
70999252 Základní škola Otická 722 Opava PSČ: 74601 Koflák Jaromír 10
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Jiřík Filip 11
75027119 Základní škola Hornická 1266 Hlučín PSČ: 74801 Baturný Hynek 12
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Tomoszek Lukáš 13
70914966 Základní škola a Mateřská škola Kozlovice 186 Kozlovice PSČ: 73947 Krpcová Adéla 14
00842745 Gymnázium Františka Hajdy 1429 Ostrava PSČ: 70030 Dubravec Jakub 15
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Čermáková Marta 16
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Trinkewitz Ondřej 17
00601357 Všeobecné a sportovní gymnázium Dukelská 1423 Bruntál PSČ: 79201 Poláková Jana 18
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Knápek Josef 19
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Pasková Hana 20
70999252 Základní škola Otická 722 Opava PSČ: 74601 Kurzica David 21
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Drmelová Kristýna 22
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Pavelka Adam 23
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Trojek Ondřej 24
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Vahalová Agáta 25
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Kološ Vít 26
60043792 Základní škola Vojtěcha Martínka Sportovní 584 Brušperk PSČ: 73944 Šimeček Michal 27
00852627 Základní škola a Mateřská škola Loučky 86 Zátor PSČ: 79316 Špok David 28
70999171 Základní škola Englišova 1082 Opava PSČ: 74601 Valík Adam 29
75026961 Základní škola Okružní 1890 Bruntál PSČ: 79201 Jakubicová Nikol 30
00601349 Gymnázium Smetanův okruh 19 Krnov PSČ: 79401 Liberda Adam 31
00849821 Církevní základní škola svaté Ludmily Zámecká 57 Hradec nad Moravicí PSČ: 74741 Rosenbaumová Ludmila 32
00852546 Základní škola Janáčkovo náměstí 1970 Krnov PSČ: 79401 Stejskalová Anna 33
00852546 Základní škola Janáčkovo náměstí 1970 Krnov PSČ: 79401 Schindlerová Vendula 34
70640076 Základní škola H. Sienkiewicze s p.j.v. Školní 438 Jablunkov PSČ: 73991 Lipowski David 35
64125874 Základní škola dr. Milady Horákové Obránců míru 369 Kopřivnice PSČ: 74221 Cao Thanh Huyen Jana 36
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Gelnarová Beáta 37
60043792 Základní škola Vojtěcha Martínka Sportovní 584 Brušperk PSČ: 73944 Pavlorková Dorota 38
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Oborná Lucie 39
00842745 Gymnázium Františka Hajdy 1429 Ostrava PSČ: 70030 Řepková Eva 40
75028972 Základní škola a Mateřská škola Opavská 39 Pustá Polom PSČ: 74769 Krajzl Lukáš 41
62331558 Gymnázium J. A. Komenského 328 Havířov PSČ: 73601 Rusinová Hana 42
70999171 Základní škola Englišova 1082 Opava PSČ: 74601 West Richard 43
00848191 Základní škola Komenského 609 Odry PSČ: 74235 Schmidt Gerd 44
64125874 Základní škola dr. Milady Horákové Obránců míru 369 Kopřivnice PSČ: 74221 Chromečková Lucie 45
00601349 Gymnázium Smetanův okruh 19 Krnov PSČ: 79401 Švihelová Viktorie 46
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Kneifl Mikuláš 47
75027119 Základní škola Hornická 1266 Hlučín PSČ: 74801 Kastowský Kryštof 48
70640076 Základní škola H. Sienkiewicze s p.j.v. Školní 438 Jablunkov PSČ: 73991 Chybidziura Sebastian 49
68157801 Základní škola a mateřská škola K Sedlištím 320 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Dorotík Robin 50
47998121 Základní škola a Mateřská škola 17. listopadu 1225 Kopřivnice PSČ: 74221 Gaube Sebastián 51