Tabulka výsledků:

Chemická olympiáda - kategorie D - krajské kolo (Středočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
70990972 Základní škola Opletalova 493 Veltrusy PSČ: 27746 Hanke Dominik 1
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Petrů Tadeáš 2
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Vrbová Tereza 3
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Silvestrová Aneta 4
70992398 Základní škola T. G. Masaryka Bezručova 346 Mnichovice PSČ: 25164 Douša Michal 5
62486012 Gymnázium Palackého 191 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Švejk Martin 6
61894427 Gymnázium Václava Beneše Třebízského Smetanovo náměstí 1310 Slaný PSČ: 27401 Dygryn Tomáš 7
00474029 Gymnázium Františka Palackého Masarykova 450 Neratovice PSČ: 27711 Jeřábková Anetka 8
47016981 2. základní škola Husovo náměstí 3 Rakovník PSČ: 26901 Vyskočil Radek 9
48665967 Gymnázium Vítězná 616 Český Brod PSČ: 28201 Horák Pavel 10
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Rosická Eliška 11
43755054 Gymnázium J. A. Komenského 414 Čelákovice PSČ: 25088 Fialová Jarmila 12
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1280 Říčany PSČ: 25101 Slámová Štěpánka 13
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Čížek Jan 14
48665967 Gymnázium Vítězná 616 Český Brod PSČ: 28201 Borecký Martin 15
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Vácha Štěpán 16
61894427 Gymnázium Václava Beneše Třebízského Smetanovo náměstí 1310 Slaný PSČ: 27401 Prošek Tomáš 17
62486012 Gymnázium Palackého 191 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Maronczak Jiří 18
75033071 Základní škola Dukelská 1818 Benešov PSČ: 25601 Koreš Jan 19
47014491 ZŠ a MŠ J. A. Komenského Komenského náměstí 209 Nové Strašecí PSČ: 27101 Kalivoda Daniel 20
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Šťastná Klára 21
47074361 Základní škola Jiráskovy sady 273 Příbram PSČ: 26101 Troller Štěpán 22
70867429 Základní škola Cyrila Boudy 1188 Kladno PSČ: 27201 Nedvědová Kateřina 23
48665967 Gymnázium Vítězná 616 Český Brod PSČ: 28201 Svitok Tadeáš 24
42730422 Základní škola Školní 75 Příbram PSČ: 26101 Valta Matěj 25
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1280 Říčany PSČ: 25101 Kletečka Pavel 26
49539965 Základní škola Bezručova 723 Městec Králové PSČ: 28903 Jambor Michal 27
47014491 ZŠ a MŠ J. A. Komenského Komenského náměstí 209 Nové Strašecí PSČ: 27101 Suková Adéla 28
49855221 Základní škola Masarykova 878 Rudná PSČ: 25219 Kalouš Jan 29
61664545 Gymnázium Tylova 271 Vlašim PSČ: 25801 Zvarová Pavla 30
47558130 Základní škola P. Lisého Školní 246 Hostomice PSČ: 26724 Ječná Lucie 31