Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie D - krajské kolo (Praha)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
60446218 Gymnázium J.G.Jarkovského Truhlářská 1120 Praha 1 PSČ: 11000 Bradová Anna 1
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Marjanovičová Julie 2
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Častvajová Johanka 3
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Šmídová Vítězslava 4
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Zápotocká Barbora 5
49624521 ZŠ a MŠ T. G. Masaryka náměstí Českého povstání 511 Praha 6 PSČ: 16100 Řehák Jakub 6
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Plešingr Adam 7
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Jandová Sára 8
48132306 Základní škola Campanus Jírovcovo náměstí 1782 Praha 4 PSČ: 14800 Rožánková Tereza 9
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Coufalová Kristýna 10
60436123 ZŠ Brána jazyků s rozš. výuk. matematiky Uhelný trh 425 Praha 1 PSČ: 11000 Škardová Anna 11
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Žohová Anna 12
60446218 Gymnázium J.G.Jarkovského Truhlářská 1120 Praha 1 PSČ: 11000 Savin Pavel 13
61384780 Základní škola Albrechtická 732 Praha 9 PSČ: 19700 Zelená Apolena 14
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 100 Praha 5 PSČ: 15000 Michek David 15
63831368 Základní škola Lupáčova 1200 Praha 3 PSČ: 13000 Zámečník Matěj 16
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Lisý Jan 17
47611073 Základní škola Olešská 2222 Praha 10 PSČ: 10000 Makalová Eliška 18
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Havránek Vojtěch 19
48133876 Základní škola genpor. Františka Peřiny Socháňova 1139 Praha 6 PSČ: 16300 Vondráček Matouš 20
61385361 Gymnázium Voděradská 900 Praha 10 PSČ: 10000 Šloufová Nela 21
00335533 Gymnázium Elišky Krásnohorské Ohradní 111 Praha 4 PSČ: 14000 Potužníková Adéla 22
48133809 ZŠ a MŠ Červený vrch Alžírská 680 Praha 6 PSČ: 16000 Novák Radim 23
63831368 Základní škola Lupáčova 1200 Praha 3 PSČ: 13000 Fornůsková Tereza 24
60436123 ZŠ Brána jazyků s rozš. výuk. matematiky Uhelný trh 425 Praha 1 PSČ: 11000 Cuhra Jakub 25
63831350 Základní škola Chmelnice K lučinám 2500 Praha 3 PSČ: 13000 Hromádková Tereza 26
60435917 ZŠ s rozš. výukou jazyků a těl. výchovy Filosofská 1166 Praha 4 PSČ: 14200 Vrzáková Magdaléna 27
61381276 Základní škola Novoborská 371 Praha 9 PSČ: 19000 Landík Jiří 28
60449004 Gymnázium prof. Jana Patočky Jindřišská 966 Praha 1 PSČ: 11000 Brabec Jakub 29
61385361 Gymnázium Voděradská 900 Praha 10 PSČ: 10000 Morávková Zdena 30
61385476 Gymnázium Nad Štolou 1510 Praha 7 PSČ: 17000 Kouřil Kryštof 31
69780111 Lauderova MŠ,ZŠ a gymnázium při Žid.obci Belgická 67 Praha 2 PSČ: 12000 Weberová Anna 32
69780111 Lauderova MŠ,ZŠ a gymnázium při Žid.obci Belgická 67 Praha 2 PSČ: 12000 Kotmel Štěpán 33
25107500 Gymnázium Přírodní škola Letohradská 370 Praha 7 PSČ: 17000 Bruthans Vojtěch 34
60433281 Základní škola a mateřská škola Dolákova 555 Praha 8 PSČ: 18100 Dudáčková Adéla 35
60461845 Základní škola Na Šutce 440 Praha 8 PSČ: 18200 Novotná Pavla 36
61385476 Gymnázium Nad Štolou 1510 Praha 7 PSČ: 17000 Ladin Mikuláš 37