Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie D - krajské kolo (Středočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
47011343 Základní škola Jindřicha Matiegky Pražská 2817 Mělník PSČ: 27601 Blahutová Martina 1
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Vodenka Jáchym 2
62444042 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Studentská 166 Poděbrady PSČ: 29001 Svobodová Jana 3
70990972 Základní škola Opletalova 493 Veltrusy PSČ: 27746 Částková Kateřina 4
61894427 Gymnázium Václava Beneše Třebízského Smetanovo náměstí 1310 Slaný PSČ: 27401 Burešová Michaela 5
48677141 Základní škola Na Pohoří 575 Zruč nad Sázavou PSČ: 28522 Trpišovský Jan 6
00474029 Gymnázium Františka Palackého Masarykova 450 Neratovice PSČ: 27711 Kašparová Kateřina 7
62935747 Základní škola a Mateřská škola Na Vršku 290 Dolní Břežany PSČ: 25241 Kejval Matouš 8
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Doležílková Klára 9
47016981 2. základní škola Husovo náměstí 3 Rakovník PSČ: 26901 Hanko Jáchym 10
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Kolesár Jakub 11
48954381 Základní škola a Mateřská škola náměstí Jiřího z Poděbrad 53 Nový Knín PSČ: 26203 Tyrmerová Magdaléna 12
48677141 Základní škola Na Pohoří 575 Zruč nad Sázavou PSČ: 28522 Vilímovský Václav 13
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Plasová Kateřina 14
70998515 Základní škola Na Sadech 260 Divišov PSČ: 25726 Urban Jindřich 15
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Nevan Vojtěch 16
47515775 2. základní škola a mateřská škola Preislerova 1335 Beroun PSČ: 26601 Kotrabová Lucie 17
47013991 3. základní škola Okružní 2331 Rakovník PSČ: 26901 Dvořák Jakub 18
43755089 Základní škola Ringhofferova 57 Kamenice PSČ: 25168 Kopáč Vojtěch 19
75031710 Základní škola U Školy 208 Vrané nad Vltavou PSČ: 25246 Hadraba Mikuláš 20
70875987 Základní škola náměstí Komenského 85 Týnec nad Labem PSČ: 28126 Drábek Václav 21
61664545 Gymnázium Tylova 271 Vlašim PSČ: 25801 Kucharčíková Eliška 22
00874817 Základní škola Arnošta z Pardubic 8 Úvaly PSČ: 25082 Rataj Jan 23
70998868 Základní škola Školní 247 Milín PSČ: 26231 Veselá Raimonda 24
48677141 Základní škola Na Pohoří 575 Zruč nad Sázavou PSČ: 28522 Drobková Anna Marie 25
48665967 Gymnázium Vítězná 616 Český Brod PSČ: 28201 Personová Anna 26
61632244 Základní škola J. A. Komenského Komenského 1534 Lysá nad Labem PSČ: 28922 Kavanová Živa 27
70975019 Jungmannova základní škola Plzeňská 30 Beroun PSČ: 26601 Peprný Hubert 28
75034981 Základní škola a mateřská škola Komenského 46 Dobrovice PSČ: 29441 Stehlík Jiří 29
48663620 Základní škola Prokopa Velikého 633 Kolín PSČ: 28002 Novotná Anna 30
70998868 Základní škola Školní 247 Milín PSČ: 26231 Černý Adam 31
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Sedláková Marianna 32