Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie D - krajské kolo (Ústecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
46070753 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Buzulucká 392 Teplice PSČ: 41503 Suchá Klára 1
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Malá Adéla 2
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Bínová Anna 3
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Beránková Anežka 4
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Kubecová Magdalena 5
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Ryšavý Matěj 6
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Skálová Anežka 7
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Olšovec Jiří 8
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Prášilová Tereza 9
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Vlasák Jan 10
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Sternthal Ondřej 11
61357235 Gymnázium Václava Hlavatého Poděbradova 661 Louny PSČ: 44001 Vitmayerová Alexandra 12
47274751 Gymnázium Varnsdorf Střelecká 1800 Varnsdorf PSČ: 40747 Křížová Kristýna 13
62208870 Gymnázium T. G. Masaryka Studentská 640 Litvínov PSČ: 43601 Bursík Ondřej 14
49087011 Základní škola Hrdlovská 662 Osek PSČ: 41705 Pivoňková Tina 15
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Alblová Denisa 16
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Dunda Andrej 17
72744529 Základní škola a Mateřská škola Březová 369 Děčín PSČ: 40502 Linková Matylda 18
44553315 Fakultní základní škola České mládeže 230 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Adámková Barbora 19
46789995 Základní škola Na Podlesí 1480 Kadaň PSČ: 43201 Pánis David 20
46789685 Základní škola Na Příkopech 895 Chomutov PSČ: 43001 Bocianová Klára 21
46070753 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Buzulucká 392 Teplice PSČ: 41503 Macháček Hynek 22
62208870 Gymnázium T. G. Masaryka Studentská 640 Litvínov PSČ: 43601 Březinová Pavlína 23
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Šafránek Daniel 24
44555229 Základní škola Vinařská 1016 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Rodová Barbora 25
49123891 Základní škola Přemyslovců 2209 Louny PSČ: 44001 Hofmannová Nicol 26