Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie D - krajské kolo (Královéhradecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 356 Hradec Králové PSČ: 50003 Voženílková Kateřina 1
70886849 Základní škola Husova 170 Jičín PSČ: 50601 Plevová Barbora 2
72020865 Základní škola a Mateřská škola Krčín Žižkovo náměstí 1 Nové Město nad Metují PSČ: 54901 Havrdová Zuzana 3
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 356 Hradec Králové PSČ: 50003 Maříková Anna Marie 4
70886113 Základní škola a Mateřská škola Úprkova 1 Hradec Králové PSČ: 50009 Veselský Štěpán 5
70886075 Základní škola a Mateřská škola Spojovací 66 Hradec Králové PSČ: 50311 Macháňová Petra 6
60153245 Gymnázium Komenského 586 Vrchlabí PSČ: 54301 Vodnárková Adéla 7
70947163 Základní škola Nám. Míru 283 Vrchlabí PSČ: 54301 Menoušek Matyáš 8
70157332 Základní škola Gutha-Jarkovského Palackého náměstí 45 Kostelec nad Orlicí PSČ: 51741 Sajdlová Michaela 9
62695398 Základní škola Kozelkova 123 Chlumec nad Cidlinou PSČ: 50351 Strnad Matěj 10
62695398 Základní škola Kozelkova 123 Chlumec nad Cidlinou PSČ: 50351 Kolinská Anna 11
75015013 Základní škola Nádražní 313 Opočno PSČ: 51773 Souček Josef 12
48623687 Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54701 Kordová Alexandra 13
60884762 Gymnázium Pulická 779 Dobruška PSČ: 51801 Matulová Julie 14
62695398 Základní škola Kozelkova 123 Chlumec nad Cidlinou PSČ: 50351 Stárek Ladislav 15
60153237 Gymnázium Jiráskovo náměstí 325 Trutnov PSČ: 54101 Fitl Václav 16
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 356 Hradec Králové PSČ: 50003 Klusáková Barbora 17
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 356 Hradec Králové PSČ: 50003 Netopil David Ondřej 18
60153245 Gymnázium Komenského 586 Vrchlabí PSČ: 54301 Erlebachová Aneta 19
60153237 Gymnázium Jiráskovo náměstí 325 Trutnov PSČ: 54101 Krákorová Eva 20
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 356 Hradec Králové PSČ: 50003 Dohnalová Kateřina 21
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Fojt Martin 22
70886849 Základní škola Husova 170 Jičín PSČ: 50601 Jakubcová Ema 23
60153237 Gymnázium Jiráskovo náměstí 325 Trutnov PSČ: 54101 Jorová Hana 24
64201180 Základní škola Komenského 399 Trutnov PSČ: 54101 Křemenský Vojtěch 25
70154279 Základní škola Komenského 425 Náchod PSČ: 54701 Pražáková Nela 26
70886075 Základní škola a Mateřská škola Spojovací 66 Hradec Králové PSČ: 50311 Košťálová Anna 27
70886113 Základní škola a Mateřská škola Úprkova 1 Hradec Králové PSČ: 50009 Potoček Joel 28
60154721 Základní škola Schulzovy sady Školní 1235 Dvůr Králové nad Labem PSČ: 54401 Franc Tomáš 29
60153326 Gymnázium a Střední odborná škola Horská 309 Hostinné PSČ: 54371 Grof Jáchym 30
75015366 Základní škola a Mateřská škola Bílá Třemešná 313 Bílá Třemešná PSČ: 54472 Tepera Ondřej 31
60884762 Gymnázium Pulická 779 Dobruška PSČ: 51801 Sýkorová Tereza 32
62695177 Základní škola Milady Horákové 258 Hradec Králové PSČ: 50006 Pavlíčková Luisa 33
70886849 Základní škola Husova 170 Jičín PSČ: 50601 Klusák Jakub 34