Tabulka výsledků:

Česká liga robotiky - FLL 2018 - ZŠ - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Volkmer Matěj 1
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Kameník Hanuš 1
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Maceček Jan 1
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Ondruch Filip 1
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Ostrý Pavel 1
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Pučok Jiří 1
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Velc Petr 1
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Zvířecí Samuel 1
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Horáková Markéta 1
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Drochýtek Jan 1
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Bicanová Anna 1
63109026 Gymnázium Omská 1300 Praha 10 PSČ: 10000 Krejčí Vojtěch 1
45242810 Základní škola Bítovská 1246 Praha 4 PSČ: 14000 Vandrovec Robert 1
61388432 Základní škola Pošepného náměstí 2022 Praha 4 PSČ: 14800 Černoch Jiří 1
26155281 Rakouské gymnázium v Praze o.p.s. Na Cikorce 2166 Praha 4 PSČ: 14300 Novák Šimon Petr 1
48134023 Škola Kavčí hory - MŠ, ZŠ a SOŠ služeb K Sídlišti 840 Praha 4 PSČ: 14000 Kala Tomáš 1
45242810 Základní škola Bítovská 1246 Praha 4 PSČ: 14000 Krčmář David 1
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Dvořák Matěj 1
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Skácel Ondřej 2
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Pippal Tomáš 2
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Ondroušek Jakub 2
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Kvapil Jiří 2
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Hamříková Veronika 2
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Hamřík Vít 2
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Grohmann Ondřej 2
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Skýpala Daniel 2
49589687 Gymnázium náměstí Osvobození 257 Zábřeh PSČ: 78901 Štoudek Martin 3
49589687 Gymnázium náměstí Osvobození 257 Zábřeh PSČ: 78901 Achilisová Lucie 3
49589687 Gymnázium náměstí Osvobození 257 Zábřeh PSČ: 78901 Bartoň Vojtěch 3
49589687 Gymnázium náměstí Osvobození 257 Zábřeh PSČ: 78901 Borik Tomáš 3
49589687 Gymnázium náměstí Osvobození 257 Zábřeh PSČ: 78901 Pěnička Tomáš 3
49589687 Gymnázium náměstí Osvobození 257 Zábřeh PSČ: 78901 Sikora Antonín 3
49589687 Gymnázium náměstí Osvobození 257 Zábřeh PSČ: 78901 Roller Jan 3
49589687 Gymnázium náměstí Osvobození 257 Zábřeh PSČ: 78901 Tran Ba Duc Anh 3
49589687 Gymnázium náměstí Osvobození 257 Zábřeh PSČ: 78901 Kocur Daniel 3
49589687 Gymnázium náměstí Osvobození 257 Zábřeh PSČ: 78901 Kleveta Kryštof 3
70695261 Základní škola Komenského 46 Český Dub PSČ: 46343 Kolomazníková Adéla 4
72744243 Základní škola T. G. Masaryka J. A. Komenského 467 Hodkovice nad Mohelkou PSČ: 46342 Křížek Jiří 4
72744243 Základní škola T. G. Masaryka J. A. Komenského 467 Hodkovice nad Mohelkou PSČ: 46342 Artl Dominik 4
72744243 Základní škola T. G. Masaryka J. A. Komenského 467 Hodkovice nad Mohelkou PSČ: 46342 Komňácký Vít 4
72744243 Základní škola T. G. Masaryka J. A. Komenského 467 Hodkovice nad Mohelkou PSČ: 46342 Ondra Josef Mitro 4
72744243 Základní škola T. G. Masaryka J. A. Komenského 467 Hodkovice nad Mohelkou PSČ: 46342 Pelantová Vendula 4
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Malinovská Marie 5
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Vrba Martin 5
65642376 Základní škola 5. května 64 Liberec PSČ: 46001 Mácha Petr 5
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Bicanová Anna 6
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Drochýtek Jan 6
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Horáková Markéta 6
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Kameník Hanuš 6
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Maceček Jan 6
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Ondruch Filip 6
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Ostrý Pavel 6
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Pučok Jiří 6
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Velc Petr 6
60045141 Gymnázium Komenského 281 Jeseník PSČ: 79001 Zvířecí Samuel 6
25261991 SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky s.r.o. Hradecká 1151 Hradec Králové PSČ: 50003 Pithart Vojtěch 7
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 356 Hradec Králové PSČ: 50003 Šťástek Jan 7
62690035 SPŠ stavební Pospíšilova 787 Hradec Králové PSČ: 50003 Mejstřík Jan 7
49333852 Základní škola Bezručova 1468 Hradec Králové PSČ: 50002 Hofmeister Daniel 7
70996067 Základní škola a mateřská škola Libčany 1 Libčany PSČ: 50322 Vyleťal Václav 7
06668364 Zemědělská akademie Hořice - střední škola a vyšší odborná škola Riegrova 1403 Hořice PSČ: 50801 Holubička Matěj 7
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 356 Hradec Králové PSČ: 50003 Pithart Ondřej 7
46773380 Základní škola Ladova 413 Litoměřice PSČ: 41201 Pražák Ondra 8
46773380 Základní škola Ladova 413 Litoměřice PSČ: 41201 Klíma David 8
46768807 ZŠ J. E. Purkyně a ZUŠ Vrchlického 284 Libochovice PSČ: 41117 Šaloun Štěpán 8
70986126 Masarykova jubilejní ZŠ a MŠ Černilov 380 Černilov PSČ: 50343 Bednář Václav 9
70986126 Masarykova jubilejní ZŠ a MŠ Černilov 380 Černilov PSČ: 50343 Hroneš Daniel 9
70986126 Masarykova jubilejní ZŠ a MŠ Černilov 380 Černilov PSČ: 50343 Vach Vojtěch 9
70986126 Masarykova jubilejní ZŠ a MŠ Černilov 380 Černilov PSČ: 50343 Slovák Václav 9
70986126 Masarykova jubilejní ZŠ a MŠ Černilov 380 Černilov PSČ: 50343 Řezníček Honza 9
70986126 Masarykova jubilejní ZŠ a MŠ Černilov 380 Černilov PSČ: 50343 Vejman Martin 9
70986126 Masarykova jubilejní ZŠ a MŠ Černilov 380 Černilov PSČ: 50343 Tadeáš Potůček 9
70986126 Masarykova jubilejní ZŠ a MŠ Černilov 380 Černilov PSČ: 50343 Misílková Aneta 9
70986126 Masarykova jubilejní ZŠ a MŠ Černilov 380 Černilov PSČ: 50343 Šimková Lenka 9
70986126 Masarykova jubilejní ZŠ a MŠ Černilov 380 Černilov PSČ: 50343 Lovas Ondřej 9
70880026 28. základní škola Rodinná 965 Plzeň PSČ: 31200 Kotěšovec Václav 10
70880026 28. základní škola Rodinná 965 Plzeň PSČ: 31200 Šafář Filip 10
70880026 28. základní škola Rodinná 965 Plzeň PSČ: 31200 Pešek Jan 10
70880026 28. základní škola Rodinná 965 Plzeň PSČ: 31200 Karlík Josef 10
70880026 28. základní škola Rodinná 965 Plzeň PSČ: 31200 Hrnčíř Vilm 10
70880026 28. základní škola Rodinná 965 Plzeň PSČ: 31200 Bočan Petr 10
70880026 28. základní škola Rodinná 965 Plzeň PSČ: 31200 Šćurková Zuzana 10
70880026 28. základní škola Rodinná 965 Plzeň PSČ: 31200 Tremlová Kateřina 10
70880026 28. základní škola Rodinná 965 Plzeň PSČ: 31200 Bartička Matěj 10