Tabulka výsledků:

Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ - krajské kolo (Středočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
61387703 Základní škola Komenského 365 Jílové u Prahy PSČ: 25401 Janoušková Filipa 1
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27601 Novotný Vít 2
48704148 Základní škola Moskevská 2929 Kladno PSČ: 27204 Kvardová Kateřina 3
27089941 OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o. Na Návsi 5 Babice PSČ: 25101 Kratochvíla Natan 4
70975001 Základní škola Wagnerovo nám. 458 Beroun PSČ: 26601 Benešová Anna 5
27089941 OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o. Na Návsi 5 Babice PSČ: 25101 Borovič Yannick 6
48704148 Základní škola Moskevská 2929 Kladno PSČ: 27204 Mařík Vojtěch 7
61388939 Gymnázium J.S.Machara Královická 668 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Koubovský Petr 8
49855221 Základní škola Masarykova 878 Rudná PSČ: 25219 Muroň Matěj 9
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Hradecký Šimon 10
75034981 Základní škola a mateřská škola Komenského 46 Dobrovice PSČ: 29441 Růžičková Michaela 11
70992398 Základní škola T. G. Masaryka Bezručova 346 Mnichovice PSČ: 25164 Schneiderová Karolína 12
70854963 Základní škola Školní nám. 470 Roztoky PSČ: 25263 Korbelová Sabina 13
61387703 Základní škola Komenského 365 Jílové u Prahy PSČ: 25401 Vaculík Tadeáš 14
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Čermák Martin 15
48663620 Základní škola Prokopa Velikého 633 Kolín PSČ: 28002 Vraný Michael 16
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Pospíšil Viktor 17
61894427 Gymnázium Václava Beneše Třebízského Smetanovo náměstí 1310 Slaný PSČ: 27401 Neustupová Taťána 18
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Seidl Jan 19
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Marková Klára 20
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Hořejšková Martina 21
61100242 Gymnázium a SOŠ ekonomická Nádražní 90 Sedlčany PSČ: 26480 Pecka Ondřej 22
48663638 Základní škola Kmochova 943 Kolín PSČ: 28002 Koza Vít 23
70975001 Základní škola Wagnerovo nám. 458 Beroun PSČ: 26601 Šejdl Tomáš 24
43755089 Základní škola Ringhofferova 57 Kamenice PSČ: 25168 Bohumínská Karolína 25
70888094 Základní škola 28. října 1157 Neratovice PSČ: 27711 Kelin Petr 26
48663786 Základní škola Masarykova 412 Kolín PSČ: 28002 Nekolová Aneta 27
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27601 Deliš Vojtěch 28
61631477 Základní škola T. G. Masaryka Školní 556 Poděbrady PSČ: 29001 Pačendová Kateřina 29
70998540 Základní škola Sokolská 256 Trhový Štěpánov PSČ: 25763 Limburková Denisa 30
70994099 Základní škola Komenského 280 Zbraslav PSČ: 66484 Kmochová Soňa 31
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra Žižkovo nám. 186 Rakovník PSČ: 26901 Jirkovská Kateřina 32
00474029 Gymnázium Františka Palackého Masarykova 450 Neratovice PSČ: 27711 Nováková Anna 33
47515911 Základní škola a mateřská škola Školní 242 Broumy PSČ: 26742 Balaš Jáchym 34
48707104 Základní škola a Mateřská škola Vodárenská 2116 Kladno PSČ: 27201 Hrazdira Kryštof 35