Tabulka výsledků:

Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ - krajské kolo (Jihočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Líbalová Bára 1
60869046 Gymnázium Masarykova 183 Milevsko PSČ: 39901 Molíková Pavla 2
75000059 Základní škola Komenského 7 Dačice PSČ: 38001 Urbanec Martin 3
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Doležal Marek 4
60816929 Gymnázium B. Němcové 213 Dačice PSČ: 38001 Palánová Alexandra 5
70872490 Základní škola náměstí J. A. Komenského 387 Blatná PSČ: 38801 Míková Karin 6
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Janušová Kateřina 7
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Janouch Martin 8
60816929 Gymnázium B. Němcové 213 Dačice PSČ: 38001 Brtníková Renata 9
70876240 Základní škola Povážská Strakonice Nad Školou 560 Strakonice PSČ: 38601 Staněk Libor 10
75000539 Základní škola a Mateřská škola Volenice 112 Volenice PSČ: 38716 Benešová Jana 11
00583677 Základní škola a Mateřská škola Loučovice 231 Loučovice PSČ: 38276 Dušek Matěj 12
70981957 Základní škola sídliště Vajgar 692 Jindřichův Hradec PSČ: 37701 Pavezka Lukáš 13
75001128 ZŠ a MŠ T. G. Masaryka Komenského 256 Sedlice PSČ: 38732 Blovská Barbora 14
60076062 Gymnázium Čihovice 13 Týn nad Vltavou PSČ: 37501 Machoň Prokop 15
70941912 Základní škola a Mateřská škola Morávkovo náměstí 25 Mladá Vožice PSČ: 39143 Kratochvílová Markéta 16
60096136 Gymnázium Zlatá stezka 137 Prachatice PSČ: 38301 Fistrová Ludmila 17
60816945 Gymnázium Na sadech 308 Třeboň PSČ: 37901 Sazmová Markéta 18
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Větrovský Martin 19
62537784 Základní škola Nerudova 810 České Budějovice PSČ: 37004 Němec Adam 20
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Nádvorník Antonín 21
62534408 Gymnázium Školní 995 Trhové Sviny PSČ: 37401 Kropáčková Markéta 22
00072982 Gymnázium a SOŠ ekonomická Pivovarská 69 Vimperk PSČ: 38501 Budík Albert Jan 23
60650443 Gymnázium Máchova 174 Strakonice PSČ: 38601 Wolfschläger Jakub 24
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Trča Jonáš 25
60077093 Základní škola O. Nedbala 882 České Budějovice PSČ: 37005 Kvasničková Alena 26
70941912 Základní škola a Mateřská škola Morávkovo náměstí 25 Mladá Vožice PSČ: 39143 Uhlíř Jan 27
60816767 Gymnázium Vítězslava Nováka Husova 333 Jindřichův Hradec PSČ: 37701 Pobuda Vojtěch 28
60077212 Základní škola a Mateřská škola L. Kuby 1165 České Budějovice PSČ: 37007 Šíp Matyáš 29
00582859 Základní škola Zborovská 2696 Tábor PSČ: 39003 Medek Radovan 30
70981949 Základní škola Jarošovská 746 Jindřichův Hradec PSČ: 37701 Řepa Adam 31
49060317 České reálné gymnázium s.r.o. Pražská tř. 2532 České Budějovice PSČ: 37004 Novák Filip 32
62534408 Gymnázium Školní 995 Trhové Sviny PSČ: 37401 Dohnal Vojtěch 33
62534408 Gymnázium Školní 995 Trhové Sviny PSČ: 37401 Laštovička Radek 34
62537342 Základní škola Petra z Lindy 13 Borovany PSČ: 37312 Dvořák Tomáš 35
60076062 Gymnázium Čihovice 13 Týn nad Vltavou PSČ: 37501 Daňková Anna 36
60077212 Základní škola a Mateřská škola L. Kuby 1165 České Budějovice PSČ: 37007 Egnerová Lucie 37
00666122 Biskup. gymn. J.N.Neumanna a Církevní ZŠ Jirsíkova 420 České Budějovice PSČ: 37001 Rybák Ondřej 38
00583791 Základní škola a Mateřská škola Frymburk 112 Frymburk PSČ: 38279 Krejzová Magdaléna 39
62537873 Základní škola Dukelská 258 České Budějovice PSČ: 37001 Roytová Monika 40
70943141 Základní škola J. Husa a MŠ Husovo nám. 725 Písek PSČ: 39701 Vlčková Marcela 41
69561656 Základní škola a Mateřská škola Malšice 232 Malšice PSČ: 39175 Mares Erik 42
60077417 ZŠ a MŠ J. Š. Baara Jírovcova 1793 České Budějovice PSČ: 37001 Lefanová Aneta 43