Tabulka výsledků:

Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ - krajské kolo (Plzeňský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
70889414 Základní škola Školní 546 Nepomuk PSČ: 33501 Prchal Daniel 1
70880026 28. základní škola Rodinná 965 Plzeň PSČ: 31200 Kučerová Jana 2
48342912 Gymnázium J.Š.Baara Pivovarská 323 Domažlice PSČ: 34401 Ticháček Vojtěch 3
61781444 Gymnázium F. Procházky 324 Sušice PSČ: 34201 Fornousová Marie 4
48342301 Základní škola Komenského 17 Domažlice PSČ: 34401 Bohmanová Kristýna 5
49777521 1. základní škola Západní 1597 Plzeň PSČ: 32300 Šedinová Johana 6
60611880 Základní škola a Mateřská škola Školní 901 Nýřany PSČ: 33023 Karban Filip 7
75006774 Základní škola Nezvěstice 69 Nezvěstice PSČ: 33204 Jendele Patrik 8
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Pikhart Hynek 9
75006316 Masarykova základní škola Školní 197 Zruč-Senec PSČ: 33008 Fryček Matyáš 10
70981451 Základní škola T. G. Masaryka Třebízského 32 Rokycany PSČ: 33701 Rybařová Anna 11
48342165 Základní škola Táborová 428 Holýšov PSČ: 34562 Zedníková Markéta 12
60611880 Základní škola a Mateřská škola Školní 901 Nýřany PSČ: 33023 Kinkorová Anna 13
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Šrámková Stela 14
49745280 Základní škola Nová 730 Kralovice PSČ: 33141 Blecha Matěj 15
70981451 Základní škola T. G. Masaryka Třebízského 32 Rokycany PSČ: 33701 Kovářová Klára 16
60611880 Základní škola a Mateřská škola Školní 901 Nýřany PSČ: 33023 Šindler Michal 17
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Michalová Tereza 18
60611201 Základní škola Hornická 300 Zbůch PSČ: 33022 Langerová Andrea 19
70874409 Masarykova základní škola Národních mučedníků 185 Klatovy PSČ: 33901 Písařík Josef 20
70981451 Základní škola T. G. Masaryka Třebízského 32 Rokycany PSČ: 33701 Krocová Tereza 21
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Kučera Kristián 22
60610794 Masarykova základní škola Třída 1. máje 210 Horní Bříza PSČ: 33012 Šmucerová Petra 23
75005271 Základní škola Komenského 211 Horažďovice PSČ: 34101 Noha Petr 24
75005271 Základní škola Komenského 211 Horažďovice PSČ: 34101 Slavík Ondřej 25
70842582 Gymnázium Soběslavova 1426 Stříbro PSČ: 34901 Hrušková Denisa 26
75006707 Základní škola Plzeňská 388 Chotěšov PSČ: 33214 Koláček Lukáš 27
60610816 Základní škola Mrákov 93 Mrákov PSČ: 34501 Šlefrová Andrea 28
70842582 Gymnázium Soběslavova 1426 Stříbro PSČ: 34901 Pospíšilová Andrea 29
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Nováček Ondřej 30
70988960 Základní škola a mateřská škola Chanovice 1 Chanovice PSČ: 34101 Končal Tomáš 31
48342912 Gymnázium J.Š.Baara Pivovarská 323 Domažlice PSČ: 34401 Benda Karel 32