Tabulka výsledků:

Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ - krajské kolo (Ústecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Novák Adam 1
47274735 ZŠ T. G. Masaryka a gymnázium Palackého 535 Česká Kamenice PSČ: 40721 Vlček Vojtěch 2
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Hrdina Tomáš 3
46773380 Základní škola Ladova 413 Litoměřice PSČ: 41201 Vyvialová Klára 4
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Šafránek Vojtěch 5
47274735 ZŠ T. G. Masaryka a gymnázium Palackého 535 Česká Kamenice PSČ: 40721 Vlček František 6
44226233 Základní škola a Mateřská škola SNP 2304 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Cettlová Josefína 7
46773291 Základní škola T. G. Masaryka 9. května 444 Štětí PSČ: 41108 Pršala Pavel 8
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Vlasák Jan 9
49872184 Základní škola Svážná 2342 Most PSČ: 43401 Bajerová Tereza Marie 10
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Kubík Antonín 11
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Chalupová Kateřina 12
72743492 Základní škola, příspěvková organizace Komenského nám. 622 Děčín PSČ: 40502 Pavlovec Martin 13
46070877 ZŠ s rozšíř. vyučováním cizích jazyků Metelkovo náměstí 968 Teplice PSČ: 41501 Honová Amálie 14
61357413 Základní škola Komenského 193 Peruc PSČ: 43907 Krausová Magdaléna 15
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Vytrhlíková Eliška 16
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Holub Jan 17
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Dobiáš Marek 18
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Barillová Tereza 19
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Pěnkava Tomáš 20
00832537 ZŠ s rozšířenou výukou jazyků a MŠ Podkrušnohorská 1589 Litvínov PSČ: 43601 Stýblo Martin 21
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Geissel Filip 22
44555491 Základní škola Elišky Krásnohorské 3084 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Dzierzawski Dominik 23
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Sulík Matěj 24
72743573 Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Vrchlického 630 Děčín PSČ: 40502 Zelenková Renata 25
60275839 Základní škola Petra Bezruče 2000 Žatec PSČ: 43801 Lešková Pavla 26