Tabulka výsledků:

Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ - krajské kolo (Královéhradecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
48623695 Gymnázium Jaroslava Žáka Lužická 423 Jaroměř PSČ: 55101 Prokešová Tereza 1
70985812 Základní škola a Mateřská škola Machov 103 Machov PSČ: 54963 Nawrat Magdalena 2
62690221 Gymnázium Komenského 77 Nový Bydžov PSČ: 50401 Šana Jakub 3
60153237 Gymnázium Jiráskovo náměstí 325 Trutnov PSČ: 54101 Mišoňová Barbora 4
62690043 Gymnázium Boženy Němcové Pospíšilova 324 Hradec Králové PSČ: 50003 Šicová Kamila 5
62694863 Základní škola a Mateřská škola Štefcova 1092 Hradec Králové PSČ: 50009 Exner Martin 6
48623687 Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54701 Heger Tomáš 7
60153393 Gymnázium náměstí Odboje 304 Dvůr Králové nad Labem PSČ: 54401 Janská Tereza 8
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 356 Hradec Králové PSČ: 50003 Pávová Eva 9
75015340 Základní škola Školní 232 Rokytnice v Orlických horách PSČ: 51761 Macněva Nikola 10
62690043 Gymnázium Boženy Němcové Pospíšilova 324 Hradec Králové PSČ: 50003 Hanzlík Daniel Jiří 11
70985812 Základní škola a Mateřská škola Machov 103 Machov PSČ: 54963 Sadílková Tereza 12
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Locker Daniel 13
62690043 Gymnázium Boženy Němcové Pospíšilova 324 Hradec Králové PSČ: 50003 Horák Jan 14
70188874 Základní škola a mateřská škola Komenského 209 Častolovice PSČ: 51750 Žid Ondřej 15
60153393 Gymnázium náměstí Odboje 304 Dvůr Králové nad Labem PSČ: 54401 Šebková Eliška 16
70947384 Základní škola Husitská 1695 Nová Paka PSČ: 50901 Kozák Michal 17
64201112 Základní škola kpt. Jaroše Maxima Gorkého 38 Trutnov PSČ: 54101 Serbousková Tereza 18
70157332 Základní škola Gutha-Jarkovského Palackého náměstí 45 Kostelec nad Orlicí PSČ: 51741 Štěrba Petr 19
70947384 Základní škola Husitská 1695 Nová Paka PSČ: 50901 Krupka Adam 20
06668364 Zemědělská akademie Hořice - střední škola a vyšší odborná škola Riegrova 1403 Hořice PSČ: 50801 Kuneš Vojtěch 21
60153237 Gymnázium Jiráskovo náměstí 325 Trutnov PSČ: 54101 Rusová Hana 22
75015366 Základní škola a Mateřská škola Bílá Třemešná 313 Bílá Třemešná PSČ: 54472 Horák Jan 23
48623687 Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54701 Fišer Daniel 24
64201180 Základní škola Komenského 399 Trutnov PSČ: 54101 Křemenský Vojtěch 25
60117001 Gymnázium a SOŠ pedagogická Kumburská 740 Nová Paka PSČ: 50901 Tegel Matěj 26
62060422 Základní škola SEVER Lužická 1208 Hradec Králové PSČ: 50003 Kryl Tomáš 27
70980730 Základní škola a Mateřská škola Slatina nad Zdobnicí 45 Slatina nad Zdobnicí PSČ: 51756 Syrovátka Štěpán 28
70883548 Základní škola Palackého 793 Úpice PSČ: 54232 Janečková Petra 29
06668364 Zemědělská akademie Hořice - střední škola a vyšší odborná škola Riegrova 1403 Hořice PSČ: 50801 Vávrová Vanda 30