Tabulka výsledků:

Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ - krajské kolo (Vysočina)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
60545941 Gymnázium O. Březiny a SOŠ Hradecká 235 Telč PSČ: 58856 Přechová Justýna Melánie 1
48895393 Gymnázium Velké Meziříčí Sokolovská 235 Velké Meziříčí PSČ: 59401 Kučerová Tereza 2
43379486 Biskupské gymnázium U Klafárku 1685 Žďár nad Sázavou PSČ: 59101 Miškovská Anežka 3
48461539 Základní škola Poděbradova 79 Polná PSČ: 58813 Matějíček Aleš 4
70909709 Základní škola a Mateřská škola Chrudimská 77 Ždírec nad Doubravou PSČ: 58263 Kutílková Daniela 5
62540009 Gymnázium a Obchodní akademie Jirsíkova 244 Pelhřimov PSČ: 39301 Havelka Filip 6
43379516 Základní škola Nádražní 615 Bystřice nad Pernštejnem PSČ: 59301 Pročka Karel 7
48895512 Gymnázium V.Makovského se sport. třídami Leandra Čecha 152 Nové Město na Moravě PSČ: 59231 Chrást Lukáš 8
70909709 Základní škola a Mateřská škola Chrudimská 77 Ždírec nad Doubravou PSČ: 58263 Furchová Klára Jana 9
75000156 Základní škola a mateřská škola Košetice 165 Košetice PSČ: 39422 Fialová Kateřina 10
48897426 Základní škola Komenského 715 Žďár nad Sázavou PSČ: 59101 Kadlecová Lucie 11
60418613 Základní škola T.G.Masaryka Komenského nám. 61 Třebíč PSČ: 67401 Stoklas Adam 12
44065809 Základní škola Komenského nám. 53 Náměšť nad Oslavou PSČ: 67571 Schell Ondřej 13
48895393 Gymnázium Velké Meziříčí Sokolovská 235 Velké Meziříčí PSČ: 59401 Hanušková Markéta 14
60126639 Gymnázium Chotěboř Jiráskova 637 Chotěboř PSČ: 58301 Trtíková Dominika 15
70910987 Základní škola a Mateřská škola Wolkerova 2941 Havlíčkův Brod PSČ: 58001 Vondra Josef 16
48895407 Gymnázium Žďár nad Sázavou Neumannova 1693 Žďár nad Sázavou PSČ: 59101 Šotolová Anna 17
75000334 Základní škola Nový Rychnov 170 Nový Rychnov PSČ: 39404 Vlasáková Ivana 18
44065663 Katolické gymnázium Otmarova 30 Třebíč PSČ: 67401 Nekuda Filip 19
48897400 Základní škola T.G.Masaryka Tyršova 409 Bystřice nad Pernštejnem PSČ: 59301 Vařejka Karel 20
75021412 Základní škola a mateřská škola Sněžné 96 Sněžné PSČ: 59203 Buchtová Veronika 21
60418575 Základní škola Václavské nám. 44 Třebíč PSČ: 67401 Hlavina Daniel 22
47443669 Základní škola O.Březiny Komenského 120 Jaroměřice nad Rokytnou PSČ: 67551 Kočí Kristýna 23
48895288 Základní škola Náměstí 96 Měřín PSČ: 59442 Šimanová Oldřiška 24
43379516 Základní škola Nádražní 615 Bystřice nad Pernštejnem PSČ: 59301 Prášil Adam 25
70832811 Základní škola Tyršova 106 Bystřice nad Pernštejnem PSČ: 59301 Vodák Milan 26
48895393 Gymnázium Velké Meziříčí Sokolovská 235 Velké Meziříčí PSČ: 59401 Rosová Petra 27