Tabulka výsledků:

Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ - krajské kolo (Zlínský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
71340700 Katolická základní škola v Uh. Brodě Jirchářská 823 Uherský Brod PSČ: 68801 Šobáň Matěj 1
70833672 Základní škola T. G. Masaryka Nádražní 56 Bystřice pod Hostýnem PSČ: 76861 Maťa Jakub 2
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť III 1364 Zlín PSČ: 76001 Balážová Katarína 3
60990465 Základní škola MUDr. Františka Sovy 97 Vsetín PSČ: 75501 Vančurová Kateřina 4
70873186 Základní škola Školní 856 Valašské Klobouky PSČ: 76601 Martinková Monika 5
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín PSČ: 76001 Žáček Jakub 6
46276327 Gymnázium Jana Pivečky a SOŠ Školní 822 Slavičín PSČ: 76321 Kailer Ondřej 7
46276327 Gymnázium Jana Pivečky a SOŠ Školní 822 Slavičín PSČ: 76321 Ondrůšková Tereza 8
70932336 Základní škola Mariánské nám. 41 Uherský Brod PSČ: 68801 Blaha Adam 9
70238847 Základní škola T. G. Masaryka a MŠ Horní Bečva 544 Horní Bečva PSČ: 75657 Vahalík Josef 10
60990384 Základní škola 5. května 1700 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Bělunek Filip 11
60371684 Gymnázium Velehradská třída 218 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Ksiazkewicz Jan 12
60990406 Základní škola Jasenická 1544 Vsetín PSČ: 75501 Kapaník Jakub 13
00843393 Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm Koryčanské Paseky 1725 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Žitníková Vendula 14
47658517 Základní škola Hovězí 426 Hovězí PSČ: 75601 Putala Antonín 15
00851761 Základní škola Šafaříkova 726 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Šnajdr Ondřej 16
70874603 Základní škola Hlavní 70 Zubří PSČ: 75654 Diviš Marek 17
60371757 Gymnázium J.A.Komenského a JŠ s pr.SJZ Komenského 169 Uherský Brod PSČ: 68801 Kopunec Radim 18
60371757 Gymnázium J.A.Komenského a JŠ s pr.SJZ Komenského 169 Uherský Brod PSČ: 68801 Hečová Anna 19
71008047 Základní škola Komenského 78 Zlín PSČ: 76302 Budík Lukáš 20
60990376 Základní škola Videčská 63 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Maléř Filip 21
47935774 Gymnázium L. Jaroše Palackého 524 Holešov PSČ: 76901 Maceška Jakub 22
70435651 Základní škola Sportovní 777 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Pfeffer Václav 23
70843309 Gymnázium Kroměříž Masarykovo náměstí 496 Kroměříž PSČ: 76701 Wolf Oldřich 24
47933810 Základní škola Zachar Albertova 4062 Kroměříž PSČ: 76701 Petráš Jiří 25
47933810 Základní škola Zachar Albertova 4062 Kroměříž PSČ: 76701 Veselá Barbora Hana 26
62335057 Základní škola Horní Lideč 200 Horní Lideč PSČ: 75612 Strnad Jiří 27
46956786 Základní škola a Mateřská škola Bílovice 440 Bílovice PSČ: 68712 Valeriánová Tina 28
70917043 1. základní škola Komenského 268 Napajedla PSČ: 76361 Janíková Anežka 29
70833648 Základní škola Bratrství Čechů a Slováků Pod Zábřehem 1100 Bystřice pod Hostýnem PSČ: 76861 Greéová Adéla 30
49157841 Církevní ZŠ a MŠ ve Zlíně Česká 4787 Zlín PSČ: 76005 Oharek Ondřej 31
71340700 Katolická základní škola v Uh. Brodě Jirchářská 823 Uherský Brod PSČ: 68801 Janík Filip 32
49156608 Základní škola Školní 666 Luhačovice PSČ: 76326 Holub Dalibor 33
70938172 Základní škola Školní 400 Uherský Ostroh PSČ: 68724 Bobek Roman 34
49156683 Základní škola Školní 790 Vizovice PSČ: 76312 Šolcová Jana 35
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín PSČ: 76001 Feiferlík Jakub 36
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Šefraná Adéla 37
60990376 Základní škola Videčská 63 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Fárek Štěpán 38
49156080 Základní škola Školní 222 Slušovice PSČ: 76315 Matějčný David 39
00395404 Základní škola a Mateřská škola Traplice 375 Traplice PSČ: 68704 Hoferková Eliška 40