Tabulka výsledků:

Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ - krajské kolo (Moravskoslezský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Gajďoková Petra 1
00852589 Základní škola Opavická 575 Město Albrechtice PSČ: 79395 Pettinaroli Pamela 2
62331582 Gymnázium Studentská 1198 Havířov PSČ: 73601 Zegzulková Anna 3
60043792 Základní škola Vojtěcha Martínka Sportovní 584 Brušperk PSČ: 73944 Klečková Klára 4
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Lerach Vilém 5
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Pyšková Lucie 6
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Švarný Šimon 7
71249460 Církevní základní škola a mateřská škola Kaštanová 412 Třinec PSČ: 73961 Tomíček Tomáš 8
00601357 Všeobecné a sportovní gymnázium Dukelská 1423 Bruntál PSČ: 79201 Kaufmann Petr 9
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Heidrová Barbora 10
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Hrbáč Matyáš 11
00847119 Základní škola Slezská 773 Třinec PSČ: 73961 Kijonka Jakub 12
64120341 Základní škola a mateřská škola Jana Čapka 2555 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Pachotová Františka 13
70942633 Základní škola a Mateřská škola Zámecká 38 Stará Ves nad Ondřejnicí PSČ: 73923 Přichystal Jakub 14
70982023 Základní škola Starý Jičín 126 Starý Jičín PSČ: 74231 Janýška Jan 15
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Jiřík Filip 16
62331205 Gymnázium Fr.Živného Jana Palacha 794 Bohumín PSČ: 73581 Was Stanislav 17
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Válek Prokop 18
75027003 Základní škola a Mateřská škola Školní 20 Šenov u Nového Jičína PSČ: 74242 Kumpa Jan 19
60609214 Základní škola T. G. Masaryka 2. května 500 Studénka PSČ: 74213 Miháliková Nikol 20
00848310 Základní škola Alšova 1123 Kopřivnice PSČ: 74221 Klingerová Veronika 21
48004545 Základní škola a Mateřská škola Školská Školská 432 Karviná PSČ: 73401 Symkanyč Jan 22
70999252 Základní škola Otická 722 Opava PSČ: 74601 Beníšková Klára 23
64125874 Základní škola dr. Milady Horákové Obránců míru 369 Kopřivnice PSČ: 74221 Cao Thanh Huyen Jana 24
62331221 Základní škola Gorkého 329 Havířov PSČ: 73601 Mikula Václav 25
70914966 Základní škola a Mateřská škola Kozlovice 186 Kozlovice PSČ: 73947 Krpcová Adéla 26
62331540 Gymnázium a Obchodní akademie Masarykova třída 1313 Orlová PSČ: 73514 Bialoňová Karolína 27
75026708 Masarykova Základní škola a MŠ Hnojník 120 Hnojník PSČ: 73953 Kohut Martin 28
70938857 Základní škola Fryčovice 628 Fryčovice PSČ: 73945 Pecková Aneta 29
70958114 Základní škola Mládežnická 1564 Havířov PSČ: 73601 Golich Daniel 30
68157801 Základní škola a mateřská škola K Sedlištím 320 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Bednář Adam 31