Tabulka výsledků:

Zlatý list - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Vrtková Julie 1
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Junková Nikol 1
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Králová Monika 1
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Kříž Štěpán 1
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Maxerová Tereza 1
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Kučerová Tereza 1
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Moupic Štěpán 2
61989851 Základní škola a Mateřská škola Nedvědova 366 Olomouc PSČ: 77900 Obrtlík Ondřej 2
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Borunská Tatiana 2
00848956 Gymnázium Čajkovského 68 Olomouc PSČ: 77900 Krumniklová Ema 2
70631000 Fakultní základní škola a Mateřská škola Holečkova 193 Olomouc PSČ: 77900 Spáčilová Klára 2
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Cigánek Martin 2
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Halamová Amálie 3
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Schacherlová Anna 3
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Salavcová Anna 3
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Simuléková Jana 3
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Kuchařová Aneta 3
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Vondráčková Veronika 3
60545984 Gymnázium Jihlava Jana Masaryka 1560 Jihlava PSČ: 58601 Nečas Filip 4
60545984 Gymnázium Jihlava Jana Masaryka 1560 Jihlava PSČ: 58601 Mihulka Matěj 4
60545984 Gymnázium Jihlava Jana Masaryka 1560 Jihlava PSČ: 58601 Waldhauserová Jitka 4
47366419 Základní škola Otokara Březiny Demlova 4765 Jihlava PSČ: 58601 Man Marek 4
75030365 Základní škola a mateřská škola Pražská 14 Nehvizdy PSČ: 25081 Kastlová Anežka 4
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Vránová Anna 4
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Mihulková Lota 5
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Volný Josef Vít 5
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Norková Tereza 5
00581631 Základní škola Matice školské 62 České Budějovice PSČ: 37001 Hamáček Lukáš 5
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Znachorová Žaneta 5
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Šnejdová Ludmila 5
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Štraitová Jolana 6
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Švarc Šimon 6
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Škrna Ondřej 6
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Havránková Kateřina 6
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Zlatníková Eliška 6
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Janečková Kristýna 6
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Bláha Šimon 7
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Gajdoš Matěj 7
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Hájek Tomáš 7
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Heide Veronika 7
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Němec Jan Josef 7
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Procházka Josef 7
70886849 Základní škola Husova 170 Jičín PSČ: 50601 Vrcková Anna 8
70886822 Základní škola 17. listopadu 109 Jičín PSČ: 50601 Nováková Adéla 8
60116781 Lepařovo gymnázium Jiráskova 30 Jičín PSČ: 50601 Jochman Lukáš 8
70886822 Základní škola 17. listopadu 109 Jičín PSČ: 50601 Šorm Jaroslav 8
71009914 Základní škola T. G. Masaryka a MŠ Školní 74 Dolní Bousov PSČ: 29404 Jakubec Petr 8
75006120 Základní škola a Mateřská škola Chylická 189 Hrádek PSČ: 33842 Šonský Jonáš 9
48380296 Gymnázium a SOŠ Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Babuljak František 9
48380296 Gymnázium a SOŠ Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Kovarski Carmen 9
48380296 Gymnázium a SOŠ Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Kovarski Salome 9
70981469 Základní škola Jižní předměstí Rokycany Čechova 855 Rokycany PSČ: 33701 Egner Ondřej 9
48380296 Gymnázium a SOŠ Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Růžička Bronislav 9
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra Žižkovo nám. 186 Rakovník PSČ: 26901 Voříšková Klára 9
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra Žižkovo nám. 186 Rakovník PSČ: 26901 Fischer Jonáš 9
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra Žižkovo nám. 186 Rakovník PSČ: 26901 Polcarová Barbora 9
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra Žižkovo nám. 186 Rakovník PSČ: 26901 Hendrychová Eliška 9
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra Žižkovo nám. 186 Rakovník PSČ: 26901 Jarošová Nicole 9
70154279 Základní škola Komenského 425 Náchod PSČ: 54701 Reslová Barbora 10
70154279 Základní škola Komenského 425 Náchod PSČ: 54701 Lepšová Karolína 10
70154279 Základní škola Komenského 425 Náchod PSČ: 54701 Bořková Nela 10
70154279 Základní škola Komenského 425 Náchod PSČ: 54701 Ťokanová Tereza 10
70154279 Základní škola Komenského 425 Náchod PSČ: 54701 Pražáková Nela 10
70154279 Základní škola Komenského 425 Náchod PSČ: 54701 Donajová Terezie 10
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Péc Jaromír 11
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Nosál Jakub 11
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Králová Kateřina 11
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Hegenbart Radek 11
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Schlapák Vilém 11
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Bělohlávková Ema 11
43509541 Masarykova základní škola nábř. Svobody 447 Polička PSČ: 57201 Vargová Anežka 12
43509541 Masarykova základní škola nábř. Svobody 447 Polička PSČ: 57201 Škorpíková Adéla 12
43509541 Masarykova základní škola nábř. Svobody 447 Polička PSČ: 57201 Sobolová Eliška 12
43509541 Masarykova základní škola nábř. Svobody 447 Polička PSČ: 57201 Zavoralová Markéta 12
43509541 Masarykova základní škola nábř. Svobody 447 Polička PSČ: 57201 Popelková Lucie 12
43509541 Masarykova základní škola nábř. Svobody 447 Polička PSČ: 57201 Vomáčková Tereza 12
00852589 Základní škola Opavická 575 Město Albrechtice PSČ: 79395 Křištofová Lenka 13
00852589 Základní škola Opavická 575 Město Albrechtice PSČ: 79395 Floriánová Martina 13
00852589 Základní škola Opavická 575 Město Albrechtice PSČ: 79395 Chmelařová Kamila 13
00852589 Základní škola Opavická 575 Město Albrechtice PSČ: 79395 Kropáčová Julie 13
00852589 Základní škola Opavická 575 Město Albrechtice PSČ: 79395 Gebauerová Klára 13
00852589 Základní škola Opavická 575 Město Albrechtice PSČ: 79395 Grigoriadisová Nela 13
62072897 Základní škola Komenského 902 Letovice PSČ: 67961 Brožková Kristýna 14
62072897 Základní škola Komenského 902 Letovice PSČ: 67961 Brožková Markéta 14
62072897 Základní škola Komenského 902 Letovice PSČ: 67961 Girgleová Adéla 14
62072897 Základní škola Komenského 902 Letovice PSČ: 67961 Rosická Natálie 14
62072897 Základní škola Komenského 902 Letovice PSČ: 67961 Stránská Valentina 14
62072897 Základní škola Komenského 902 Letovice PSČ: 67961 Thuy Trang Dihn Nguyen 14