Tabulka výsledků:

Eurorebus - kategorie - 13 -14 let - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Kaplánek Martin 1
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova 1143 Brno PSČ: 63500 Onderka Max 2
48623687 Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54701 Heger Tomáš 3
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Sulík Matěj 4
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Větrovský Martin 5
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Kubik Rudolf 6
61385131 Gymnázium Karla Sladkovského Sladkovského náměstí 900 Praha 3 PSČ: 13000 Burkert Ondřej 7
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Hoza Kryštof 8
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Válek Prokop 9
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Hybnerová Zuzana 10
60884762 Gymnázium Pulická 779 Dobruška PSČ: 51801 Volf Zbyněk 11
70843309 Gymnázium Kroměříž Masarykovo náměstí 496 Kroměříž PSČ: 76701 Flídr Tomáš 12
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Kühn Petr 13
48895407 Gymnázium Žďár nad Sázavou Neumannova 1693 Žďár nad Sázavou PSČ: 59101 Šotolová Anna 14
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Sobotka Radim 15
49459171 Gymnázium Tyršova 400 Židlochovice PSČ: 66701 Hodinský Petr 16
48665967 Gymnázium Vítězná 616 Český Brod PSČ: 28201 Čaban Aleš 17
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Holub Kristián 18
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Hrabal Matěj 19
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Veselková Vendula 20
48895393 Gymnázium Velké Meziříčí Sokolovská 235 Velké Meziříčí PSČ: 59401 Žák Vojtěch 21
49314653 Gymnázium nám. J. M. Marků 113 Lanškroun PSČ: 56301 Smolák Bedřich 22
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Geissel Filip 23
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Viplerová Petra 24
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Bartáková Jana 25
49461249 Gymnázium a ZUŠ Riegrova 40 Šlapanice PSČ: 66451 Kostrhun Jiří 26
70874603 Základní škola Hlavní 70 Zubří PSČ: 75654 Hyjánek Ondřej 27
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Šústal Ladislav 28
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Dobnerová Eliška 29
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Mužíková Tereza 30
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Vomlela Tomáš 31
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Salavcová Anna 32
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Procházková Anežka 33
64201180 Základní škola Komenského 399 Trutnov PSČ: 54101 Fuchsová Tereza 34
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Dobiáš Adam 35
47255838 Základní škola Dukelská 166 Strakonice PSČ: 38601 Kouřimová Iveta 36
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Malá Karolína 37
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Horák Ondřej 38
49314653 Gymnázium nám. J. M. Marků 113 Lanškroun PSČ: 56301 Říha Vladimír 39
70842582 Gymnázium Soběslavova 1426 Stříbro PSČ: 34901 Löblová Zuzana 40
60650443 Gymnázium Máchova 174 Strakonice PSČ: 38601 Lukešová Daniela 41
70504547 Základní škola Hradská 894 Humpolec PSČ: 39601 Vincenc Tomáš 42
75027640 Základní škola a Mateřská škola Navrátilova 321 Velký Újezd PSČ: 78355 Ocelka Marek 43
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Zikeš Filip 44
00601357 Všeobecné a sportovní gymnázium Dukelská 1423 Bruntál PSČ: 79201 Kaufmann Petr 45
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Hubínková Klára 46
60341807 Základní škola a Mateřská škola Hlavní 145 Hanušovice PSČ: 78833 Tomaško David 47
61742902 Purkyňovo gymnázium Masarykova 379 Strážnice PSČ: 69662 Káčerek David 48
70504547 Základní škola Hradská 894 Humpolec PSČ: 39601 Bloudková Nikola 49
47861665 Základní škola Datyňská 690 Vratimov PSČ: 73932 David Lukáš 50