Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie C - krajské kolo (Praha)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Kříž Michal 1
00335487 Gymnázium Na Vítězné pláni 1160 Praha 4 PSČ: 14000 Pavlica Marek 2
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Vránová Anna 3
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova 457 Praha 1 PSČ: 11800 Nguyen Hong Anh 4
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Jánská Ema 5
60449004 Gymnázium prof. Jana Patočky Jindřišská 966 Praha 1 PSČ: 11000 Švestková Veronika 6
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Šmídová Marie 7
25107500 Gymnázium Přírodní škola Letohradská 370 Praha 7 PSČ: 17000 Bruthans Jiří 8
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Šídová Michaela 9
60461675 Gymnázium Na Pražačce Nad Ohradou 2825 Praha 3 PSČ: 13000 Voříšková Anna Tereza 10
00335487 Gymnázium Na Vítězné pláni 1160 Praha 4 PSČ: 14000 Říkovský Pavel 11
61385476 Gymnázium Nad Štolou 1510 Praha 7 PSČ: 17000 Kinclová Jana 12
61385361 Gymnázium Voděradská 900 Praha 10 PSČ: 10000 Januška František 13
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Pelikánová Klára 14
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Štraitová Jolana 15
69781869 Fakultní ZŠ s RVJ při PedF UK Drtinova 1861 Praha 5 PSČ: 15000 Kociánová Barbora 16
61384992 Gymnázium Oty Pavla Loučanská 520 Praha 5 PSČ: 15300 Váňová Michala 17
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Voráčková Klára 18
63832151 Základní škola Fryčovická 462 Praha 9 PSČ: 19900 Jiroušek Matěj 19
60444916 Gymnázium Písnická 760 Praha 4 PSČ: 14200 Čapková Lucie 20
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Bulířová Ema 21
49624521 ZŠ a MŠ T. G. Masaryka náměstí Českého povstání 511 Praha 6 PSČ: 16100 Zusková Kateřina 22
49624911 ZŠ s RVJ, Fakultní škola PedF UK Kladská 1201 Praha 2 PSČ: 12000 Turková Zuzana 23
48109355 Gymnázium Evolution, s.r.o. Sázavská 830 Praha 2 PSČ: 12000 Řeháková Anežka 24
63831350 Základní škola Chmelnice K lučinám 2500 Praha 3 PSČ: 13000 Hodačová Adéla 25
60436123 ZŠ Brána jazyků s rozš. výuk. matematiky Uhelný trh 425 Praha 1 PSČ: 11000 Bernardová Anna 26
61381276 Základní škola Novoborská 371 Praha 9 PSČ: 19000 Mourek Tomáš 27
61382213 Základní škola Špitálská 789 Praha 9 PSČ: 19000 Fidra Břetislav 28
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Majerová Ingrid 29
60461675 Gymnázium Na Pražačce Nad Ohradou 2825 Praha 3 PSČ: 13000 Zelená Barbora 30
49624521 ZŠ a MŠ T. G. Masaryka náměstí Českého povstání 511 Praha 6 PSČ: 16100 Pošíková Adriana 31
60461845 Základní škola Na Šutce 440 Praha 8 PSČ: 18200 Jelínková Debora Ruth 32
60433329 Základní škola Mazurská Svídnická 599 Praha 8 PSČ: 18100 Stibral Lukáš 33
48109355 Gymnázium Evolution, s.r.o. Sázavská 830 Praha 2 PSČ: 12000 Dvořáková Kristýna 34
49367463 Základní škola a mateřská škola ANGEL Angelovova 3183 Praha 4 PSČ: 14300 Horníčková Veronika 35
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Zlatníková Eliška 36
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Kolomazníková Magdalena 37
47611073 Základní škola Olešská 2222 Praha 10 PSČ: 10000 Hladíková Jana 38
60444916 Gymnázium Písnická 760 Praha 4 PSČ: 14200 Stránský Jiří 39
25107186 Gymnázium Duhovka s.r.o. Ortenovo náměstí 1275 Praha 7 PSČ: 17000 Thor Jáchym 40
60461845 Základní škola Na Šutce 440 Praha 8 PSČ: 18200 Červená Nela 41
47611880 Základní škola Gutova 1987 Praha 10 PSČ: 10000 Heřmánek Jakub 42
69780111 Lauderova MŠ,ZŠ a gymnázium při Žid.obci Belgická 67 Praha 2 PSČ: 12000 Janáková Anežka 43
45246751 Základní škola sv. Voršily v Praze Ostrovní 2070 Praha 1 PSČ: 11000 Kotek Tomáš 44
45246751 Základní škola sv. Voršily v Praze Ostrovní 2070 Praha 1 PSČ: 11000 Sedešová Eva 45