Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie C - krajské kolo (Středočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
61924041 Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28601 Kubeš Martin 1
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Matějková Julie 2
75031710 Základní škola U Školy 208 Vrané nad Vltavou PSČ: 25246 Vrhel Eliáš 3
48677141 Základní škola Na Pohoří 575 Zruč nad Sázavou PSČ: 28522 Rejhonová Eliška 4
70990972 Základní škola Opletalova 493 Veltrusy PSČ: 27746 Točíková Růžena 5
02457105 Církevní gymnázium Jiřího z Poděbrad 288 Kutná Hora PSČ: 28401 Prknová Zuzana 6
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1280 Říčany PSČ: 25101 Sůsa Jakub 7
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Čebišová Zuzana 8
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Pallová Anežka 9
00876275 Základní škola J. A. Komenského 414 Čelákovice PSČ: 25088 Mazačová Magdaléna 10
00874817 Základní škola Arnošta z Pardubic 8 Úvaly PSČ: 25082 Jedlička Martin 11
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra Žižkovo nám. 186 Rakovník PSČ: 26901 Hendrychová Eliška 12
49862570 Základní škola a Mateřská škola Komenského 589 Nymburk PSČ: 28802 Pokorná Adéla 13
47067641 Základní škola Prokopská 337 Příbram PSČ: 26101 Chaloupková Eliška 14
70988129 Základní škola Pražská 740 Velké Přílepy PSČ: 25264 Kubová Kateřina 15
70875987 Základní škola náměstí Komenského 85 Týnec nad Labem PSČ: 28126 Darius Jan 16
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Honzáková Elena 17
75031710 Základní škola U Školy 208 Vrané nad Vltavou PSČ: 25246 Malinská Eva 18
70923493 Základní škola Miloše Šolleho Československé armády 626 Kouřim PSČ: 28161 Chlubna Tomáš 19
61631981 Masarykova základní škola Osvobození 212 Dymokury PSČ: 28901 Římal Štěpán 20
70998515 Základní škola Na Sadech 260 Divišov PSČ: 25726 Eichlerová Agáta 21
61894737 Sportovní gymnázium Plzeňská 3103 Kladno PSČ: 27201 Nováková Julie 22
48663620 Základní škola Prokopa Velikého 633 Kolín PSČ: 28002 Kuběnková Jana 23
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Gregůrková Irena 24
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27601 Helclová Kateřina 25
70997501 Základní škola Husovo náměstí 55 Benátky nad Jizerou PSČ: 29471 Trnková Šárka 26
70867429 Základní škola Cyrila Boudy 1188 Kladno PSČ: 27201 Vortelová Veronika 27
00474029 Gymnázium Františka Palackého Masarykova 450 Neratovice PSČ: 27711 Holubová Barbora 28
47016981 2. základní škola Husovo náměstí 3 Rakovník PSČ: 26901 Peterka Vojtěch 29
75034981 Základní škola a mateřská škola Komenského 46 Dobrovice PSČ: 29441 Richtrová Anna 30
47067519 2. základní škola Školní 1035 Dobříš PSČ: 26301 Hlynka Maryna 31
70837384 Základní škola Komenského 1534 Lysá nad Labem PSČ: 28922 Kavan Vavřinec 32
47558156 Základní škola a Mateřská škola Tyršova 136 Králův Dvůr PSČ: 26701 Baďura Radek 33