Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie C - krajské kolo (Ústecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Farda František 1
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Vostrý Daniel 2
46070753 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Buzulucká 392 Teplice PSČ: 41503 Suchý Ondřej 3
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Vytrhlíková Eliška 4
62208870 Gymnázium T. G. Masaryka Studentská 640 Litvínov PSČ: 43601 Paluška Jan 5
00831476 Základní škola Písečná 5144 Chomutov PSČ: 43004 Sedláčková Kateřina 6
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Mlejnková Pavla 7
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Bláha Šimon 8
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Hrdina Tomáš 9
62208870 Gymnázium T. G. Masaryka Studentská 640 Litvínov PSČ: 43601 Marková Klára 10
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Gajdoš Matěj 11
72744529 Základní škola a Mateřská škola Březová 369 Děčín PSČ: 40502 Benešová Lenka 12
44226233 Základní škola a Mateřská škola SNP 2304 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Cettlová Josefína 13
46773401 Základní škola U Stadionu 522 Litoměřice PSČ: 41201 Čapková Anežka 14
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Vašková Kristýna 15
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Jamborová Markéta 16
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Šafaříková Viola 17
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Sedláček Tobiáš 18
46070753 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Buzulucká 392 Teplice PSČ: 41503 Moučková Michaela 19
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Thürlová Iva 20
46773312 Základní škola Boženy Němcové 873 Litoměřice PSČ: 41201 Hálová Anežka 21
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Houdková Adéla 22
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Němec Josef Jan 23
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Pěnkava Tomáš 24
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Procházková Adéla 25
61342645 Gymnázium, příspěvková organizace Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Vlček Michal 26
61357235 Gymnázium Václava Hlavatého Poděbradova 661 Louny PSČ: 44001 Šponiarová Kateřina Taťána 27