Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie C - krajské kolo (Královéhradecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 356 Hradec Králové PSČ: 50003 Čičovský Daniel 1
60153237 Gymnázium Jiráskovo náměstí 325 Trutnov PSČ: 54101 Materna Jan 2
60153237 Gymnázium Jiráskovo náměstí 325 Trutnov PSČ: 54101 Mišoňová Barbora 3
70980730 Základní škola a Mateřská škola Slatina nad Zdobnicí 45 Slatina nad Zdobnicí PSČ: 51756 Jedličková Barbora 4
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 356 Hradec Králové PSČ: 50003 Melicharová Sára 5
62690221 Gymnázium Komenského 77 Nový Bydžov PSČ: 50401 Mansfeldová Ema 6
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 356 Hradec Králové PSČ: 50003 Zamouřilová Anežka 7
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 356 Hradec Králové PSČ: 50003 Maňaska Jan 8
48623687 Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54701 Heger Tomáš 9
60153237 Gymnázium Jiráskovo náměstí 325 Trutnov PSČ: 54101 Cicvárek Daniel 10
60153393 Gymnázium náměstí Odboje 304 Dvůr Králové nad Labem PSČ: 54401 Janská Tereza 11
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 356 Hradec Králové PSČ: 50003 Horáková Veronika 12
62695398 Základní škola Kozelkova 123 Chlumec nad Cidlinou PSČ: 50351 Strnad Jakub 13
62690221 Gymnázium Komenského 77 Nový Bydžov PSČ: 50401 Rejlová Tereza 14
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 356 Hradec Králové PSČ: 50003 Petráň Lukáš 15
06668364 Zemědělská akademie Hořice - střední škola a vyšší odborná škola Riegrova 1403 Hořice PSČ: 50801 Melnyk Jakub 16
60884762 Gymnázium Pulická 779 Dobruška PSČ: 51801 Laurová Žaneta 17
48623687 Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54701 Hagara Natan 18
64201180 Základní škola Komenského 399 Trutnov PSČ: 54101 Dvořák Adam 19
60153245 Gymnázium Komenského 586 Vrchlabí PSČ: 54301 Hanušová Kateřina 20
70188874 Základní škola a mateřská škola Komenského 209 Častolovice PSČ: 51750 Brandejsová Valérie 21
70154279 Základní škola Komenského 425 Náchod PSČ: 54701 Reslová Barbora 22
60153237 Gymnázium Jiráskovo náměstí 325 Trutnov PSČ: 54101 Ježdíková Kateřina 23
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 356 Hradec Králové PSČ: 50003 Matyáštíková Johana 24
60153245 Gymnázium Komenského 586 Vrchlabí PSČ: 54301 Svobodová Kateřina 25
60154721 Základní škola Schulzovy sady Školní 1235 Dvůr Králové nad Labem PSČ: 54401 Pochylá Magdaléna 26
60154721 Základní škola Schulzovy sady Školní 1235 Dvůr Králové nad Labem PSČ: 54401 Fléglová Jana 27
70188874 Základní škola a mateřská škola Komenského 209 Častolovice PSČ: 51750 Fuga Robin 28
60153245 Gymnázium Komenského 586 Vrchlabí PSČ: 54301 Vařáková Kristýna 29
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Červinková Jana 30
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 356 Hradec Králové PSČ: 50003 Dušková Anna 31
70188882 Základní škola a Mateřská škola Lhoty u Potštejna 45 Lhoty u Potštejna PSČ: 51741 Glacová Tereza 32
64201180 Základní škola Komenského 399 Trutnov PSČ: 54101 Kuhnová Marcela 33
70886849 Základní škola Husova 170 Jičín PSČ: 50601 Podhajský Jakub 34
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 356 Hradec Králové PSČ: 50003 Ulrich Milan 35
60117001 Gymnázium a SOŠ pedagogická Kumburská 740 Nová Paka PSČ: 50901 Kotrbová Eliška 36