Tabulka výsledků:

Fyzikální olympiáda - kategorie ZŠ E - krajské kolo (Středočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Hofmeister Matouš 1
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Vrbová Tereza 2
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Sadílek Stanislav 3
61388939 Gymnázium J.S.Machara Královická 668 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Černohorský Jan 4
61388939 Gymnázium J.S.Machara Královická 668 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Šustek Šimon Jan 5
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra Žižkovo nám. 186 Rakovník PSČ: 26901 Doležal Jan 6
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Dolejš Ondřej 7
62444042 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Studentská 166 Poděbrady PSČ: 29001 Novotný Martin 8
61894397 Základní škola Amálská 2511 Kladno PSČ: 27201 Jurková Eliška 9
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Vácha Štěpán 10
46390529 Masarykova základní škola Vrchlického 236 Velký Osek PSČ: 28151 Kopejtko Patrik 11
48665967 Gymnázium Vítězná 616 Český Brod PSČ: 28201 Rubeš Jan 12
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Novák Michal 13
48665967 Gymnázium Vítězná 616 Český Brod PSČ: 28201 Čaban Aleš 14
49855221 Základní škola Masarykova 878 Rudná PSČ: 25219 Pešout Lukáš 15
71176683 Základní škola Sadová 1756 Čáslav PSČ: 28601 Hlouch Jiří 16
62486012 Gymnázium Palackého 191 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Hendrychová Anežka 17
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Petrů Tadeáš 18
61924041 Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28601 Weber Richard 19
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Vondráková Johana 20
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Machart Teodor 21
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Hanzal Jan 22
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Kahoun Josef 23
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Chlebounová Julie 24
61894397 Základní škola Amálská 2511 Kladno PSČ: 27201 Drnec Martin 25
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Döme Michal 26
61894397 Základní škola Amálská 2511 Kladno PSČ: 27201 Rausová Alena 27
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Pelc jakub 28
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Švarc Matěj 29