Tabulka výsledků:

Fyzikální olympiáda - kategorie ZŠ E - krajské kolo (Moravskoslezský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Zikeš Filip 1
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Tomoszek Lukáš 2
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Jiřík Filip 3
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Fof Martin 4
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Mielec Radomír 5
61955639 Základní škola Vendryně 236 Vendryně PSČ: 73994 Bystroň Erik 6
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Kváčalová Petra 7
00601349 Gymnázium Smetanův okruh 19 Krnov PSČ: 79401 Liberda Adam 8
62331540 Gymnázium a Obchodní akademie Masarykova třída 1313 Orlová PSČ: 73514 Bialońová Karolína 9
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Oborná Lucie 10
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Popelková Adéla 11
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Dvorský David 12
70958122 Základní škola 1. máje 956 Havířov PSČ: 73601 Chrobok Petr 13
00601349 Gymnázium Smetanův okruh 19 Krnov PSČ: 79401 Švihelová Viktorie 14
70999325 Základní škola Vrchní 101 Opava PSČ: 74705 Pchálek Jan 15
00601357 Všeobecné a sportovní gymnázium Dukelská 1423 Bruntál PSČ: 79201 Chodura Jonáš 16
60045965 Základní škola nár. umělce P. Bezruče tř. T. G. Masaryka 454 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Saatzer Tomáš 17
70983721 ZŠ a MŠ Gustawa Przeczka s p.j.v. Nádražní 10 Třinec PSČ: 73961 Lisztwanová Zuzana 18
75028913 Základní škola a Mateřská škola Petrovice u Karviné 186 Petrovice u Karviné PSČ: 73572 Vlčková Markéta 19
70999252 Základní škola Otická 722 Opava PSČ: 74601 Kurzica David 20
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Król David 21
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Pavelka Adam 22
48805491 ZŠ s p.j.v. a MŠ s p.j.v. Havlíčkova 213 Český Těšín PSČ: 73701 Niemczyk Natalia 23
75029324 Základní škola a mateřská škola Těrlická 969 Horní Suchá PSČ: 73535 Hermanová Iveta 24
62331558 Gymnázium J. A. Komenského 328 Havířov PSČ: 73601 Beckovský Martin 25
70640700 Základní škola a Mateřská škola Dlouhá 1995 Nový Jičín PSČ: 74101 Šrubař Vojtěch 26
75028913 Základní škola a Mateřská škola Petrovice u Karviné 186 Petrovice u Karviné PSČ: 73572 Turková Laura 27
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Jeřábek Jakub 28
75029324 Základní škola a mateřská škola Těrlická 969 Horní Suchá PSČ: 73535 Krčmáriková Kateřina 29
70942650 ZŠ a MŠ Stanislawa Hadyny s p. j. v. Bystřice 366 Bystřice PSČ: 73995 Veselý Matyáš 30
70914966 Základní škola a Mateřská škola Kozlovice 186 Kozlovice PSČ: 73947 Krpcová Adéla 31
70984794 Základní škola Aleše Hrdličky 1638 Ostrava PSČ: 70800 Staňková Terezie 32
69987181 Základní škola a gymnázium Komenského 754 Vítkov PSČ: 74901 Jirout David 33
00601357 Všeobecné a sportovní gymnázium Dukelská 1423 Bruntál PSČ: 79201 Klepanec Pavel 34