Tabulka výsledků:

Náboj Junior 2017 - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Dohnalová Barbora 1
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Jaworski Robert 1
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Surjomartono Michal 1
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Hromádko David 1
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Hamrlová Ludmila 2
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Kraus Ivan 2
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Stehlík Karel 2
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Stupka Václav 2
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Knápek Josef 3
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Mielec Radomír 3
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Chrenko Daniel 3
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Tomaszewiczová Lucie 3
25058843 Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova 1111 Praha 6 PSČ: 16300 Dedek Martin 4
25058843 Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova 1111 Praha 6 PSČ: 16300 Pravda Kryštof 4
25058843 Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova 1111 Praha 6 PSČ: 16300 Swart Benjamin 4
25058843 Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova 1111 Praha 6 PSČ: 16300 Tvrdík Vojtěch 4
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Fof Martin 5
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Olšr Vojtěch 5
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Pavelka Adam 5
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Pavlíček Michal 5
60076135 Gymnázium J. V. Jirsíka Fráni Šrámka 1193 České Budějovice PSČ: 37001 Fuková Nikola 6
60076135 Gymnázium J. V. Jirsíka Fráni Šrámka 1193 České Budějovice PSČ: 37001 Krbeček Adam 6
60076135 Gymnázium J. V. Jirsíka Fráni Šrámka 1193 České Budějovice PSČ: 37001 Sukdol Ondřej 6
60076135 Gymnázium J. V. Jirsíka Fráni Šrámka 1193 České Budějovice PSČ: 37001 Pechoč Albert 6
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Jakeš Hynek 7
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Hejníček Samuel 7
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Raclavská Vlaďka 7
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Vraj David 7
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Kuzma Tomáš 8
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Matoničkin Marko 8
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Moravcová Martina 8
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Kovářík Tomáš 8
60162961 Křesťanské gymnázium Kozinova 1000 Praha 10 PSČ: 10200 David Plevka 9
60162961 Křesťanské gymnázium Kozinova 1000 Praha 10 PSČ: 10200 David Ženatý 9
60162961 Křesťanské gymnázium Kozinova 1000 Praha 10 PSČ: 10200 Jakub Hercík 9
60162961 Křesťanské gymnázium Kozinova 1000 Praha 10 PSČ: 10200 Markéta Bernardová 9
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Antoňů Jiří 10
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Chajda Kryštof 10
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Výborný Václav 10
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Bejšáková Karolína 10
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Dlouhý Matěj 11
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Maštera Václav 11
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Líbalová Bára 11
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Volf Matěj 11
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Grohman Ondřej 12
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Kvapil Jiří 12
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Skýpala Daniel 12
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Kratochvíla Martin 12
70843309 Gymnázium Kroměříž Masarykovo náměstí 496 Kroměříž PSČ: 76701 Flídr Tomáš 13
70843309 Gymnázium Kroměříž Masarykovo náměstí 496 Kroměříž PSČ: 76701 Genzerová Tereza 13
70843309 Gymnázium Kroměříž Masarykovo náměstí 496 Kroměříž PSČ: 76701 Jiřík Adrian 13
70843309 Gymnázium Kroměříž Masarykovo náměstí 496 Kroměříž PSČ: 76701 Banďouchová Klára 13
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Barna Mikuláš 14
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Černík Martin 14
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Šindlerová Klára 14
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Týfová Alice 14
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Bartáková Jana 15
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Machač Filip 15
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Salavcová Anna 15
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Salavcová Hana 15
61384216 Základní škola Jílovská 1100 Praha 4 PSČ: 14200 Loula Stanislav 16
61384216 Základní škola Jílovská 1100 Praha 4 PSČ: 14200 Snížek Filip 16
61384216 Základní škola Jílovská 1100 Praha 4 PSČ: 14200 Stiller Vojtěch 16
61384216 Základní škola Jílovská 1100 Praha 4 PSČ: 14200 Tyller Marek 16
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Seidl Jakub 17
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Skoumal Šimon 17
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Hart Matěj Lev 17
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Mikeštík Martin 17
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Průša Kryštof 18
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Macek Matěj 18
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Klímová Lucie 18
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Nováček Martin 18
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Křivancová Natálie 19
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Kysela Martin 19
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Temiak Filip 19
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Dvořák František 19
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Hrdina Petr 20
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Hendrich Adam 20
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Gawlik Samuel 20
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Kodym Jakub 20
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Kokoška Samuel 21
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Hladík Petr 21
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Silovský Miroslav 21
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Mladý Matěj 21
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Fink Tomáš 22
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Cepek Jan 22
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Hubínková Klára 22
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Kotrlík Jan 22
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Maxerová Tereza 23
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Kučerová Tereza 23
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Bauer Václav 23
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Koška Jan 23
70874204 Gymnázium a Hudební škola hl.m.Prahy,ZUŠ Komenského náměstí 400 Praha 3 PSČ: 13000 Opl Aleš 24
70874204 Gymnázium a Hudební škola hl.m.Prahy,ZUŠ Komenského náměstí 400 Praha 3 PSČ: 13000 Rišková Ludmila 24
70874204 Gymnázium a Hudební škola hl.m.Prahy,ZUŠ Komenského náměstí 400 Praha 3 PSČ: 13000 Dočekalová Barbora 24
70874204 Gymnázium a Hudební škola hl.m.Prahy,ZUŠ Komenského náměstí 400 Praha 3 PSČ: 13000 Jiřičková Anna 24
00601772 Gymnázium Jana Opletala Opletalova 189 Litovel PSČ: 78401 Hampl Pavel 25
00601772 Gymnázium Jana Opletala Opletalova 189 Litovel PSČ: 78401 Lakomý Jan 25
00601772 Gymnázium Jana Opletala Opletalova 189 Litovel PSČ: 78401 Procházka Lukáš 25
00601772 Gymnázium Jana Opletala Opletalova 189 Litovel PSČ: 78401 Putna Lukáš 25
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Andrš Šimon 26
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Danilina Ekaterina 26
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Elich Samuel 26
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Novohradský Vilém 26
48160989 Gymnázium Dašická 1083 Pardubice PSČ: 53003 Macek Ondřej 27
48160989 Gymnázium Dašická 1083 Pardubice PSČ: 53003 Mocek Matěj 27
48160989 Gymnázium Dašická 1083 Pardubice PSČ: 53003 Ramašeuski Jakub 27
48160989 Gymnázium Dašická 1083 Pardubice PSČ: 53003 Bílek Marek 27
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Hopp David 28
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Kohutová Tereza 28
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Krpec Lukáš 28
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Trinkewitz Ondřej 28
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Dvorský David 29
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Demko Robert 29
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Skotnica Ondřej 29
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Zikeš Filip 29
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Nagy Ladislav 30
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Hrádek Kryštof 30
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Salčák Tomáš 30
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Sýkora Daniel 30
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Bláha Šimon 31
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Brož Vojtěch 31
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Gajdoš Matěj 31
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Němec Jan Josef 31
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Bravanský Michal 32
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Čermáková Marta 32
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Kneifl Mikuláš 32
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Fešar Tomáš 32
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Dulanský Ondrej 33
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Onderková Vendula 33
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Pecháčková Anna 33
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Vrťo Filip 33
60545984 Gymnázium Jihlava Jana Masaryka 1560 Jihlava PSČ: 58601 Ságl Matěj 34
60545984 Gymnázium Jihlava Jana Masaryka 1560 Jihlava PSČ: 58601 Venhoda Matěj 34
60545984 Gymnázium Jihlava Jana Masaryka 1560 Jihlava PSČ: 58601 Mareš Zdeněk 34
60545984 Gymnázium Jihlava Jana Masaryka 1560 Jihlava PSČ: 58601 Taláček Štěpán 34
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť III 1364 Zlín PSČ: 76001 Jemelková Jitka 35
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť III 1364 Zlín PSČ: 76001 Oškera Matěj 35
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť III 1364 Zlín PSČ: 76001 Pytela Antonín 35
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť III 1364 Zlín PSČ: 76001 Holíková Natálie 35
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Stejskal Filip 36
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Gribbin Daniel 36
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Šulista Kristián Petr 36
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Vrtková Julie 36
62073109 Gymnázium Palackého náměstí 222 Boskovice PSČ: 68011 Zatloukal Tomáš 37
62073109 Gymnázium Palackého náměstí 222 Boskovice PSČ: 68011 Tajovská Eliška 37
62073109 Gymnázium Palackého náměstí 222 Boskovice PSČ: 68011 Frajt Antonín 37
62073109 Gymnázium Palackého náměstí 222 Boskovice PSČ: 68011 Horák Filip 37
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Šimša Martin 38
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Marat Filip 38
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Pham Tomáš 38
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Kaňková Petra 38
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Šebesta Adam 39
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Janů Veronika 39
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Hartl Tomáš 39
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Grossmann David 39
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Tomoszek Lukáš 40
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Bialožyt Marek 40
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Kantorová Anna 40
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Swienczyk Samuel 40
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Balhar Jaroslav 41
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Dej Jonáš 41
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Grňa Eduard 41
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Janoušek Tomáš 41
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Bencúr Eliáš 42
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Gelnarová Beáta 42
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Martiňák Oskar 42
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Výtisk Lukáš 42
60884762 Gymnázium Pulická 779 Dobruška PSČ: 51801 Felcman Martin Kristián 43
60884762 Gymnázium Pulická 779 Dobruška PSČ: 51801 Jouklová Veronika 43
60884762 Gymnázium Pulická 779 Dobruška PSČ: 51801 Panenka Josef 43
60884762 Gymnázium Pulická 779 Dobruška PSČ: 51801 Preclíková Tereza 43
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Kolčeva Kristina Cvetanova 44
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Svozilová Marie 44
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Liebel Metoděj 44
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Tvrz Adam 44
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Bálek David 45
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Hrubant Jiří 45
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Krejsa Jan 45
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Vojáčková Anežka 45
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Kváčalová Petra 46
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Król David 46
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Papalová Natalie 46
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Charvotová Jana 46
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova 1143 Brno PSČ: 63500 Bareš Petr 47
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova 1143 Brno PSČ: 63500 Barnatová Klára 47
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova 1143 Brno PSČ: 63500 Juda David 47
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova 1143 Brno PSČ: 63500 Horáková Aneta 47
48109355 Gymnázium Evolution, s.r.o. Sázavská 830 Praha 2 PSČ: 12000 Dvořáková Kristina 48
48109355 Gymnázium Evolution, s.r.o. Sázavská 830 Praha 2 PSČ: 12000 Havlenová Ivana 48
48109355 Gymnázium Evolution, s.r.o. Sázavská 830 Praha 2 PSČ: 12000 Kreidl Tomáš 48
48109355 Gymnázium Evolution, s.r.o. Sázavská 830 Praha 2 PSČ: 12000 Toms Josef 48
70843309 Gymnázium Kroměříž Masarykovo náměstí 496 Kroměříž PSČ: 76701 Krásný Jan 49
70843309 Gymnázium Kroměříž Masarykovo náměstí 496 Kroměříž PSČ: 76701 Morales Armando 49
70843309 Gymnázium Kroměříž Masarykovo náměstí 496 Kroměříž PSČ: 76701 Přecechtělová Adéla 49
70843309 Gymnázium Kroměříž Masarykovo náměstí 496 Kroměříž PSČ: 76701 Soldán Marek 49
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Drkoš Tomáš 50
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Harašta Jakub 50
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Lanč Ondřej 50
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Prinz Karel 50
48380296 Gymnázium a SOŠ Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Babuljak František 51
48380296 Gymnázium a SOŠ Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Láznička Šimon 51
48380296 Gymnázium a SOŠ Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Růžička Bronislav 51
48380296 Gymnázium a SOŠ Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Vorschneider Michal 51
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Ptáček Matěj 52
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Kubíček Matyáš 52
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Kmoch Lukáš 52
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Vrba Martin 52
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Kožušník Lukáš 53
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Poledníková Barbora 53
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Karasová Sára 53
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Hrubý Jakub 53
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Kaplánek Martin 54
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Moravík Jan 54
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Vomlela Tomáš 54
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Zátka Jan 54
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Brada Filip 55
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Dobrovolný Adam 55
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Holčák Ondřej 55
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Vlasák Patrik 55
48380296 Gymnázium a SOŠ Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Wunschová Jana 56
48380296 Gymnázium a SOŠ Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Zemanová Eliška 56
48380296 Gymnázium a SOŠ Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Lipka Jakub 56
48380296 Gymnázium a SOŠ Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Soubustová Zuzana 56
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Burle Jan 57
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Vincíbr Vojtěch 57
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Vitvar Ondřej 57
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Vopravil Martin 57
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Holečková Kateřina 58
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Linhart František 58
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Novotná Veronika 58
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Šafránek Lukáš 58
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Smutný Filip 59
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Bůžek Albert 59
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Samek Prokop 59
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Zvěrevová Natálie 59
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Kracíková Barbora 60
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Vajc Petr 60
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Šír Vojtěch 60
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Kmínek Filip 60
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Daniel Tomáš 61
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Ospalý Nikolas 61
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Oujezdský Matyáš 61
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Urbánek Jakub 61
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Sobotka Radim 62
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Větrovský Martin 62
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Arnican Filip 62
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Mužíková Tereza 62
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín PSČ: 76001 Černohous Radko 63
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín PSČ: 76001 Havlová Veronika 63
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín PSČ: 76001 Kalina Jan 63
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín PSČ: 76001 Polakovič Tomáš 63
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Juklová Šárka 64
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Svoboda Martin 64
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Petrů Tadeáš 64
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Rosická Eliška 64
47723394 Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně Ruská 355 Mariánské Lázně PSČ: 35301 Kotschy Jan 65
47723394 Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně Ruská 355 Mariánské Lázně PSČ: 35301 Kucharik Denis 65
47723394 Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně Ruská 355 Mariánské Lázně PSČ: 35301 Chlapec Tadeáš 65
47723394 Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně Ruská 355 Mariánské Lázně PSČ: 35301 Šesták Martin 65
61384216 Základní škola Jílovská 1100 Praha 4 PSČ: 14200 Sobotka Nicolas 66
61384216 Základní škola Jílovská 1100 Praha 4 PSČ: 14200 Filip Ondřej 66
61384216 Základní škola Jílovská 1100 Praha 4 PSČ: 14200 Zavadilová Kateřina 66
61384216 Základní škola Jílovská 1100 Praha 4 PSČ: 14200 Zemanová Adéla 66
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Müller Filip 67
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Pěnkava Tomáš 67
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Straka Martin 67
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Vostrý Daniel 67
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Jiřík Filip 68
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Dořičák Vojtěch 68
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Vahalová Agáta 68
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Vřesňáková Romana 68
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Čížek Jan 69
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Durrhammer Daniel 69
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Kratochvíl Matěj 69
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Novák Michal 69
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Drašnar Michal 70
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Drašnar Jan 70
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Jurášek Tomáš 70
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Ryšavý Matěj 70
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Karmazín Michal 71
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Havelka Matyáš 71
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Solfronková Tereza 71
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Švojgr Jakub 71
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Bednář Marek 72
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Roubíček Jan 72
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Švihnos Ondřej 72
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Dudová Barbora 72
61385361 Gymnázium Voděradská 900 Praha 10 PSČ: 10000 Beránek Michal 73
61385361 Gymnázium Voděradská 900 Praha 10 PSČ: 10000 Chvojka Matěj 73
61385361 Gymnázium Voděradská 900 Praha 10 PSČ: 10000 Kučera Filip 73
61385361 Gymnázium Voděradská 900 Praha 10 PSČ: 10000 Ripamonti Nora 73
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Vondruška Kryštov 74
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Ječmínek Adam 74
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Michal Tomáš 74
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Valenta Miroslav 74
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Zajíček Benjamin 75
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Dung Le Duc 75
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Tai Doan Tien 75
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Křížek Matouš 75
00601764 Gymnázium Horní náměstí 167 Šternberk PSČ: 78501 Mentlíková Denisa 76
00601764 Gymnázium Horní náměstí 167 Šternberk PSČ: 78501 Metlík Štěpán 76
00601764 Gymnázium Horní náměstí 167 Šternberk PSČ: 78501 Patka Josef 76
00601764 Gymnázium Horní náměstí 167 Šternberk PSČ: 78501 Smolen Karel 76
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Hádek David 77
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Hájek Sebastián 77
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Löffelmann Radek 77
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Všaha Adam 77
48160989 Gymnázium Dašická 1083 Pardubice PSČ: 53003 Rousek Antonín 78
48160989 Gymnázium Dašická 1083 Pardubice PSČ: 53003 Váňa Vojtěch 78
48160989 Gymnázium Dašická 1083 Pardubice PSČ: 53003 Sádovský Matěj 78
48160989 Gymnázium Dašická 1083 Pardubice PSČ: 53003 Ferenčík Jakub 78
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Bělová Gabriela 79
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Foltýnová Karolína 79
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Kondr Filip 79
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Tykvová Alena 79
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Belanová Barbora 80
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Hrdina Tomáš 80
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Kuffová Magdalena 80
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Sulík Matěj 80
61742902 Purkyňovo gymnázium Masarykova 379 Strážnice PSČ: 69662 Bezděk Martin 81
61742902 Purkyňovo gymnázium Masarykova 379 Strážnice PSČ: 69662 Janeček Josef 81
61742902 Purkyňovo gymnázium Masarykova 379 Strážnice PSČ: 69662 Jaroš Michal 81
61742902 Purkyňovo gymnázium Masarykova 379 Strážnice PSČ: 69662 Solaříková Aneta 81
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Fridrich Jan 82
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Heřman Matěj 82
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Kovařčík Petr 82
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Kremel David 82
49624911 ZŠ s RVJ, Fakultní škola PedF UK Kladská 1201 Praha 2 PSČ: 12000 Charvát Richard 83
49624911 ZŠ s RVJ, Fakultní škola PedF UK Kladská 1201 Praha 2 PSČ: 12000 Elbakyan Daniel 83
49624911 ZŠ s RVJ, Fakultní škola PedF UK Kladská 1201 Praha 2 PSČ: 12000 Blažek Vojtěch 83
49624911 ZŠ s RVJ, Fakultní škola PedF UK Kladská 1201 Praha 2 PSČ: 12000 Boháček Matyáš 83
49459881 Gymnázium Na Hrádku 20 Tišnov PSČ: 66601 Vitula Ondřej 84
49459881 Gymnázium Na Hrádku 20 Tišnov PSČ: 66601 Kříž Tomáš 84
49459881 Gymnázium Na Hrádku 20 Tišnov PSČ: 66601 Novotný Martin 84
49459881 Gymnázium Na Hrádku 20 Tišnov PSČ: 66601 Vařecha Vojtěch 84
60816945 Gymnázium Na sadech 308 Třeboň PSČ: 37901 Janečková Tereza 85
60816945 Gymnázium Na sadech 308 Třeboň PSČ: 37901 Krynická Dana 85
60816945 Gymnázium Na sadech 308 Třeboň PSČ: 37901 Papáček Aleš 85
60816945 Gymnázium Na sadech 308 Třeboň PSČ: 37901 Prokeš Jan 85
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Volešová Ema 86
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Zemanová Amálie 86
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Michnová Marie 86
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Rusová Magdalena 86
47935774 Gymnázium L. Jaroše Palackého 524 Holešov PSČ: 76901 Maceška Jakub 87
47935774 Gymnázium L. Jaroše Palackého 524 Holešov PSČ: 76901 Kuhl Hugo 87
47935774 Gymnázium L. Jaroše Palackého 524 Holešov PSČ: 76901 Foukal Matěj 87
47935774 Gymnázium L. Jaroše Palackého 524 Holešov PSČ: 76901 Matuška Kryštof 87
25209957 Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ, s.r.o. Sokolovská 1165 Plzeň PSČ: 32300 Bláha Radek 88
25209957 Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ, s.r.o. Sokolovská 1165 Plzeň PSČ: 32300 Sklenář Jindřich 88
25209957 Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ, s.r.o. Sokolovská 1165 Plzeň PSČ: 32300 Mládek Erik 88
25209957 Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ, s.r.o. Sokolovská 1165 Plzeň PSČ: 32300 Veselý Tomáš 88
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Preclík Lukáš 89
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Praskačová Veonika 89
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Prokopová Adéla 89
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Berčík David 89
62331558 Gymnázium J. A. Komenského 328 Havířov PSČ: 73601 Beckovský Martin 90
62331558 Gymnázium J. A. Komenského 328 Havířov PSČ: 73601 Bednářová Jana 90
62331558 Gymnázium J. A. Komenského 328 Havířov PSČ: 73601 Kvochová Karolína 90
62331558 Gymnázium J. A. Komenského 328 Havířov PSČ: 73601 Rusinová Hana 90
62156781 Základní škola Sirotkova 371 Brno PSČ: 61600 Nevrlý Vojtěch 91
62156781 Základní škola Sirotkova 371 Brno PSČ: 61600 Přibyl Marek 91
62156781 Základní škola Sirotkova 371 Brno PSČ: 61600 Rubáš Arnošt 91
62156781 Základní škola Sirotkova 371 Brno PSČ: 61600 Večeřák Tadeáš 91
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Kubik Rudolf 92
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Martynek Petr 92
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Majetná Magdaléna 92
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Heczková Beáta 92
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Dudová Kateřina 93
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Henžlíková Helena 93
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Hýl Jakub 93
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Bardoňová Eliška 93
49753771 Gymnázium Ostrov Studentská 1205 Ostrov PSČ: 36301 Jantoš Rudolf 94
49753771 Gymnázium Ostrov Studentská 1205 Ostrov PSČ: 36301 Šťastný Kristián 94
49753771 Gymnázium Ostrov Studentská 1205 Ostrov PSČ: 36301 Štýbnar Šimon 94
49753771 Gymnázium Ostrov Studentská 1205 Ostrov PSČ: 36301 Vosáhlo Zikmund Josef 94
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Halmazňa David 95
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Hurtová Klára 95
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Mocek Tadeáš 95
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Fizek Adam 95
46750461 Základní škola U Lesa Boženy Němcové 539 Nový Bor PSČ: 47301 Kolčová Kateřina 96
46750461 Základní škola U Lesa Boženy Němcové 539 Nový Bor PSČ: 47301 Šorfová Kateřina 96
46750461 Základní škola U Lesa Boženy Němcové 539 Nový Bor PSČ: 47301 Socha Ondřej 96
46750461 Základní škola U Lesa Boženy Němcové 539 Nový Bor PSČ: 47301 Daněk Ondřej 96
46070753 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Buzulucká 392 Teplice PSČ: 41503 Beranová Zuzana 97
46070753 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Buzulucká 392 Teplice PSČ: 41503 Bradáčová Anna 97
46070753 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Buzulucká 392 Teplice PSČ: 41503 Trahorschová Anna 97
46070753 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Buzulucká 392 Teplice PSČ: 41503 Veselý Vojtěch 97
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova 1143 Brno PSČ: 63500 Denk Michal 98
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova 1143 Brno PSČ: 63500 Šrámková Eliška 98
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova 1143 Brno PSČ: 63500 Zobač Jindra 98
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova 1143 Brno PSČ: 63500 Halousková Klára 98
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Dokoupil Tomáš 99
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Fatěna Tomáš 99
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Hluší Vilém 99
00601781 Slovanské gymnázium Jiřího z Poděbrad 936 Olomouc PSČ: 77900 Kuběnka Ondřej 99
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Benešová Elena 100
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Cempírek Jaroslav 100
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Obozov Daniel 100
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Vokáč František 100
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Popelková Adéla 101
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Pěchula Ondřej 101
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Szurman Jindřich 101
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Plačková Magdaléna 101
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Hřejšková Martina 102
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Pešalová Karolína 102
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Machalíková Alena 102
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Pekárek Ondřej 102
47935774 Gymnázium L. Jaroše Palackého 524 Holešov PSČ: 76901 Obšivač Matěj 103
47935774 Gymnázium L. Jaroše Palackého 524 Holešov PSČ: 76901 Strava Marek 103
47935774 Gymnázium L. Jaroše Palackého 524 Holešov PSČ: 76901 Pospíšilík Karel 103
47935774 Gymnázium L. Jaroše Palackého 524 Holešov PSČ: 76901 Dubický David 103
00601764 Gymnázium Horní náměstí 167 Šternberk PSČ: 78501 Černocký Jiří 104
00601764 Gymnázium Horní náměstí 167 Šternberk PSČ: 78501 Černý Matěj 104
00601764 Gymnázium Horní náměstí 167 Šternberk PSČ: 78501 Morávek Matěj 104
00601764 Gymnázium Horní náměstí 167 Šternberk PSČ: 78501 Sviták Vojtěch 104
06668364 Zemědělská akademie Hořice - střední škola a vyšší odborná škola Riegrova 1403 Hořice PSČ: 50801 Novotný Matěj 105
06668364 Zemědělská akademie Hořice - střední škola a vyšší odborná škola Riegrova 1403 Hořice PSČ: 50801 Šádek Ondřej 105
06668364 Zemědělská akademie Hořice - střední škola a vyšší odborná škola Riegrova 1403 Hořice PSČ: 50801 Rücker Jan 105
06668364 Zemědělská akademie Hořice - střední škola a vyšší odborná škola Riegrova 1403 Hořice PSČ: 50801 Vávrová Vanda 105
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť III 1364 Zlín PSČ: 76001 Hladůvka Ondřej 106
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť III 1364 Zlín PSČ: 76001 Pavlíková Lenka 106
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť III 1364 Zlín PSČ: 76001 Polášková Gabriela 106
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť III 1364 Zlín PSČ: 76001 Richter Jakub 106
73184535 Základní škola Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Babincová Eliška 107
73184535 Základní škola Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Jauernik Radim 107
73184535 Základní škola Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Šik Jan 107
73184535 Základní škola Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Wendzel Lukáš 107
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Křížová Karolína 108
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Kutheilová Zuzana 108
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Toman Jan 108
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Vostřel Štěpán 108
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Naščaková Nora 109
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Konečná Klára 109
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Kološ Vít 109
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Kohut Daniel 109
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Morys Michal 110
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Opěla Jan 110
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Blažek Vojtěch 110
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Polách Jiří 110
48805491 ZŠ s p.j.v. a MŠ s p.j.v. Havlíčkova 213 Český Těšín PSČ: 73701 Brudný Karel 111
48805491 ZŠ s p.j.v. a MŠ s p.j.v. Havlíčkova 213 Český Těšín PSČ: 73701 Brzuchanski Daniel 111
48805491 ZŠ s p.j.v. a MŠ s p.j.v. Havlíčkova 213 Český Těšín PSČ: 73701 Grycz Agata 111
48805491 ZŠ s p.j.v. a MŠ s p.j.v. Havlíčkova 213 Český Těšín PSČ: 73701 Waclawik Andrzej 111
68334273 Základní škola Dobrá 860 Dobrá PSČ: 73951 Kulhánek Maxim 112
68334273 Základní škola Dobrá 860 Dobrá PSČ: 73951 Provazník Michael 112
68334273 Základní škola Dobrá 860 Dobrá PSČ: 73951 Poloch Jakub 112
68334273 Základní škola Dobrá 860 Dobrá PSČ: 73951 Tesarčíková Zuzana 112
61385476 Gymnázium Nad Štolou 1510 Praha 7 PSČ: 17000 Hlava Marek 113
61385476 Gymnázium Nad Štolou 1510 Praha 7 PSČ: 17000 Řeháčková Lucie 113
61385476 Gymnázium Nad Štolou 1510 Praha 7 PSČ: 17000 Sovík David 113
61385476 Gymnázium Nad Štolou 1510 Praha 7 PSČ: 17000 Vodenka Matouš 113
64125874 Základní škola dr. Milady Horákové Obránců míru 369 Kopřivnice PSČ: 74221 Buček Jan 114
64125874 Základní škola dr. Milady Horákové Obránců míru 369 Kopřivnice PSČ: 74221 Cao Thanh Huyen Jana 114
64125874 Základní škola dr. Milady Horákové Obránců míru 369 Kopřivnice PSČ: 74221 Chromečková Lucie 114
64125874 Základní škola dr. Milady Horákové Obránců míru 369 Kopřivnice PSČ: 74221 Miroszková Alice 114
70914966 Základní škola a Mateřská škola Kozlovice 186 Kozlovice PSČ: 73947 Krpcová Adéla 115
70914966 Základní škola a Mateřská škola Kozlovice 186 Kozlovice PSČ: 73947 Šáchová Karolína 115
70914966 Základní škola a Mateřská škola Kozlovice 186 Kozlovice PSČ: 73947 Stonavská Natálie 115
70914966 Základní škola a Mateřská škola Kozlovice 186 Kozlovice PSČ: 73947 Žáčková Monika 115
60884762 Gymnázium Pulická 779 Dobruška PSČ: 51801 Bílek Slavomír 116
60884762 Gymnázium Pulická 779 Dobruška PSČ: 51801 Gerža Jakub 116
60884762 Gymnázium Pulická 779 Dobruška PSČ: 51801 Janeček Vít 116
60884762 Gymnázium Pulická 779 Dobruška PSČ: 51801 Volf Zbyněk 116
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Brossmannová Alexandra 117
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Mišun Vojtěch 117
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Potschová Anna 117
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Richtár Ondřej 117
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Hegenbart Radek 118
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Mareček Nikolas 118
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Nikoleni Lukáš 118
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Péc Jaromír 118
47443669 Základní škola O.Březiny Komenského 120 Jaroměřice nad Rokytnou PSČ: 67551 Kočí Kristýna 119
47443669 Základní škola O.Březiny Komenského 120 Jaroměřice nad Rokytnou PSČ: 67551 Protivínská Sára 119
47443669 Základní škola O.Březiny Komenského 120 Jaroměřice nad Rokytnou PSČ: 67551 Ševčík Rudolf 119
47443669 Základní škola O.Březiny Komenského 120 Jaroměřice nad Rokytnou PSČ: 67551 Spoustová Adéla 119
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Heide Veronika 120
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Kohout Petr 120
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Kubec Samuel 120
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Pittner Michal 120
00845388 Biskupské gymnázium v Ostravě Karla Pokorného 1284 Ostrava PSČ: 70800 Poloch Vojtěch 121
00845388 Biskupské gymnázium v Ostravě Karla Pokorného 1284 Ostrava PSČ: 70800 Jurišicová Terezie 121
00845388 Biskupské gymnázium v Ostravě Karla Pokorného 1284 Ostrava PSČ: 70800 Spurný Matěj 121
00845388 Biskupské gymnázium v Ostravě Karla Pokorného 1284 Ostrava PSČ: 70800 Zubík Jan 121
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Novak Ekaterina 122
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Pytelka Jan 122
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Leixnerová Anna 122
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Doležilová Šárka 122
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Lemkó Olga 123
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Parůžek Prokop 123
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Salahová Jasmína 123
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Sloup Matěj 123
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Šnajdr Adam 124
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Horáček Jan 124
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Svoboda Václav 124
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Kubis Dawid Jan 124
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Běhávka Václav 125
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Kološ Vít 125
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Pajkanovič Denis 125
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Příkryl Jiří 125
47274743 Základní škola a Mateřská škola Školní 1544 Děčín PSČ: 40502 Vilímek Jan 126
47274743 Základní škola a Mateřská škola Školní 1544 Děčín PSČ: 40502 Černý Jiří 126
47274743 Základní škola a Mateřská škola Školní 1544 Děčín PSČ: 40502 Sedláčková Klára 126
47274743 Základní škola a Mateřská škola Školní 1544 Děčín PSČ: 40502 Šoura Ondřej 126
47611014 Základní škola Nad vodovodem 460 Praha 10 PSČ: 10800 Benešová Tereza 127
47611014 Základní škola Nad vodovodem 460 Praha 10 PSČ: 10800 Encinas Michelle Diane 127
47611014 Základní škola Nad vodovodem 460 Praha 10 PSČ: 10800 Rishko Ivan 127
47611014 Základní škola Nad vodovodem 460 Praha 10 PSČ: 10800 Tománek Patrik 127
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín PSČ: 76001 Čapka Adam František 128
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín PSČ: 76001 Hoferek Jan 128
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín PSČ: 76001 Žáček Jakub 128
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín PSČ: 76001 Šimková Vanda 128
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Brodníček Jan 129
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Weisheitlová Monika 129
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Havel Matěj 129
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Vosková Barbora 129
60418567 Základní škola Týnská 821 Třebíč PSČ: 67401 Března Petr 130
60418567 Základní škola Týnská 821 Třebíč PSČ: 67401 Pleskačová Anežka 130
60418567 Základní škola Týnská 821 Třebíč PSČ: 67401 Staněk Jakub 130
60418567 Základní škola Týnská 821 Třebíč PSČ: 67401 Vodínský Pavel 130
49588095 Základní škola sv. Voršily v Olomouci Aksamitova 707 Olomouc PSČ: 77900 Budina Vít 131
49588095 Základní škola sv. Voršily v Olomouci Aksamitova 707 Olomouc PSČ: 77900 Jalůvka Vojtěch 131
49588095 Základní škola sv. Voršily v Olomouci Aksamitova 707 Olomouc PSČ: 77900 Mrázek Šimon 131
49588095 Základní škola sv. Voršily v Olomouci Aksamitova 707 Olomouc PSČ: 77900 Tkáčová Anna-Marie 131
70942927 Základní škola a Mateřská škola Libouchec 157 Libouchec PSČ: 40335 Košek Vojta 132
70942927 Základní škola a Mateřská škola Libouchec 157 Libouchec PSČ: 40335 Plodík Adam 132
70942927 Základní škola a Mateřská škola Libouchec 157 Libouchec PSČ: 40335 Pokorná Kateřina 132
70942927 Základní škola a Mateřská škola Libouchec 157 Libouchec PSČ: 40335 Rychlý Standa 132
64329984 Cyrilomet.gymnázium a SOŠ pedagog. Brno Lerchova 343 Brno PSČ: 60200 Brauner Vojtěch 133
64329984 Cyrilomet.gymnázium a SOŠ pedagog. Brno Lerchova 343 Brno PSČ: 60200 Kasanová Emma 133
64329984 Cyrilomet.gymnázium a SOŠ pedagog. Brno Lerchova 343 Brno PSČ: 60200 Munzarová Anežka Ester 133
64329984 Cyrilomet.gymnázium a SOŠ pedagog. Brno Lerchova 343 Brno PSČ: 60200 Krusberský Jindřich 133
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Bartošková Adéla 134
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Geissel Filip 134
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Hrádek Matěj 134
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Nováková Karolína 134
60418613 Základní škola T.G.Masaryka Komenského nám. 61 Třebíč PSČ: 67401 Adam Stoklas 135
60418613 Základní škola T.G.Masaryka Komenského nám. 61 Třebíč PSČ: 67401 Adéla Nováková 135
60418613 Základní škola T.G.Masaryka Komenského nám. 61 Třebíč PSČ: 67401 Pavlína Jelínková 135
60418613 Základní škola T.G.Masaryka Komenského nám. 61 Třebíč PSČ: 67401 Pavel Kubiš 135
44065663 Katolické gymnázium Otmarova 30 Třebíč PSČ: 67401 Jeřábková Eva 136
44065663 Katolické gymnázium Otmarova 30 Třebíč PSČ: 67401 Tručková Tereza 136
44065663 Katolické gymnázium Otmarova 30 Třebíč PSČ: 67401 Kostková Eliška 136
44065663 Katolické gymnázium Otmarova 30 Třebíč PSČ: 67401 Šislerová Julie 136
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Gistingerová Jana 137
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Karkoška David 137
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Kudělková Dorota 137
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Šigut Václav 137
62073109 Gymnázium Palackého náměstí 222 Boskovice PSČ: 68011 Bělehrádek Tomáš 138
62073109 Gymnázium Palackého náměstí 222 Boskovice PSČ: 68011 Lepková Alžběta 138
62073109 Gymnázium Palackého náměstí 222 Boskovice PSČ: 68011 Vašíček Martin 138
62073109 Gymnázium Palackého náměstí 222 Boskovice PSČ: 68011 Ženatová Adéla 138
49459881 Gymnázium Na Hrádku 20 Tišnov PSČ: 66601 Drlíková Anna 139
49459881 Gymnázium Na Hrádku 20 Tišnov PSČ: 66601 Doležalová Kateřina 139
49459881 Gymnázium Na Hrádku 20 Tišnov PSČ: 66601 Skoumal Vincenc 139
49459881 Gymnázium Na Hrádku 20 Tišnov PSČ: 66601 Tauberová Simona 139
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Oulický Adam 140
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Kupsa Ondřej 140
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Dobišová Zuzana 140
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Stachová Daniela 140
70283001 Základní škola Ludvíka Svobody Rudíkov 167 Rudíkov PSČ: 67505 Běhounek Josef 141
70283001 Základní škola Ludvíka Svobody Rudíkov 167 Rudíkov PSČ: 67505 Běhounková Kristýna 141
70283001 Základní škola Ludvíka Svobody Rudíkov 167 Rudíkov PSČ: 67505 Červenková Markéta 141
70283001 Základní škola Ludvíka Svobody Rudíkov 167 Rudíkov PSČ: 67505 Kotačková Nela 141
49767194 Gymnázium Sokolov a Krajské vzděl.centr. Husitská 2053 Sokolov PSČ: 35601 Kulvejt Bohumil 142
49767194 Gymnázium Sokolov a Krajské vzděl.centr. Husitská 2053 Sokolov PSČ: 35601 Trhlík Vladan 142
49767194 Gymnázium Sokolov a Krajské vzděl.centr. Husitská 2053 Sokolov PSČ: 35601 Kohoutek Oldřich 142
49767194 Gymnázium Sokolov a Krajské vzděl.centr. Husitská 2053 Sokolov PSČ: 35601 Králič Adam 142
28660790 GALILEO SCHOOL - MŠ a ZŠ, s.r.o. Jana Čapka 2555 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Berger Thomas 143
28660790 GALILEO SCHOOL - MŠ a ZŠ, s.r.o. Jana Čapka 2555 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Nguyen Miloš 143
28660790 GALILEO SCHOOL - MŠ a ZŠ, s.r.o. Jana Čapka 2555 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Zugarová Tereza 143
28660790 GALILEO SCHOOL - MŠ a ZŠ, s.r.o. Jana Čapka 2555 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Vlk Lukáš 143
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Faflíková Julie 144
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Čápová Eliška 144
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Šimáková Lucie 144
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Klubalová Magdalena 144
46070753 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Buzulucká 392 Teplice PSČ: 41503 Králik Pavel 145
46070753 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Buzulucká 392 Teplice PSČ: 41503 Krupka Pavel 145
46070753 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Buzulucká 392 Teplice PSČ: 41503 Linhart Petr 145
46070753 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Buzulucká 392 Teplice PSČ: 41503 Švehla Daniel 145
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Dunda Andrej 146
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Gaydukov Alexandr 146
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Sedláček Tobiáš 146
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Urbánková Klára 146
60418567 Základní škola Týnská 821 Třebíč PSČ: 67401 Kotoun Lukáš 147
60418567 Základní škola Týnská 821 Třebíč PSČ: 67401 Jaša Radim 147
60418567 Základní škola Týnská 821 Třebíč PSČ: 67401 Kantor Martin 147
60418567 Základní škola Týnská 821 Třebíč PSČ: 67401 Zahrádka Jan 147
00583685 Základní škola Za Nádražím 222 Český Krumlov PSČ: 38101 Kalista Jakub 148
00583685 Základní škola Za Nádražím 222 Český Krumlov PSČ: 38101 Maňásek Marek 148
00583685 Základní škola Za Nádražím 222 Český Krumlov PSČ: 38101 Kašák Matyáš 148
00583685 Základní škola Za Nádražím 222 Český Krumlov PSČ: 38101 Solař Adam 148
49767194 Gymnázium Sokolov a Krajské vzděl.centr. Husitská 2053 Sokolov PSČ: 35601 Havlíček Albert 149
49767194 Gymnázium Sokolov a Krajské vzděl.centr. Husitská 2053 Sokolov PSČ: 35601 Lukeš Šimon 149
49767194 Gymnázium Sokolov a Krajské vzděl.centr. Husitská 2053 Sokolov PSČ: 35601 Krotil Hugo 149
49767194 Gymnázium Sokolov a Krajské vzděl.centr. Husitská 2053 Sokolov PSČ: 35601 Janda Benedikt 149
44065663 Katolické gymnázium Otmarova 30 Třebíč PSČ: 67401 Hess Václav 150
44065663 Katolické gymnázium Otmarova 30 Třebíč PSČ: 67401 Oravec Vojtěch 150
44065663 Katolické gymnázium Otmarova 30 Třebíč PSČ: 67401 Ošmerová Kateřina 150
44065663 Katolické gymnázium Otmarova 30 Třebíč PSČ: 67401 Hlouchová Sára 150
00601772 Gymnázium Jana Opletala Opletalova 189 Litovel PSČ: 78401 Fryčak Tadeáš 151
00601772 Gymnázium Jana Opletala Opletalova 189 Litovel PSČ: 78401 Kaksa Tadeáš 151
00601772 Gymnázium Jana Opletala Opletalova 189 Litovel PSČ: 78401 Kučera Jan 151
00601772 Gymnázium Jana Opletala Opletalova 189 Litovel PSČ: 78401 Žampach Petr 151
68157860 Základní škola 1. máje 1700 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Bačová Karolína 152
68157860 Základní škola 1. máje 1700 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Fojtíková Veronika 152
68157860 Základní škola 1. máje 1700 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Jagoš David 152
68157860 Základní škola 1. máje 1700 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Špetla Ondřej 152
73184357 Základní škola a Mateřská škola Janovice 410 Janovice PSČ: 73911 Kropáč Jakub 153
73184357 Základní škola a Mateřská škola Janovice 410 Janovice PSČ: 73911 Kubica Jakub 153
73184357 Základní škola a Mateřská škola Janovice 410 Janovice PSČ: 73911 Mohyla Ondřej 153
73184357 Základní škola a Mateřská škola Janovice 410 Janovice PSČ: 73911 Špok Marek 153
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Votavová Alena 154
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Klimtová Alžběta 154
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Botková Alžběta 154
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Mlynka Miroslav 154
48161047 Základní škola Štefánikova 448 Pardubice PSČ: 53002 Horáček Ondřej 155
48161047 Základní škola Štefánikova 448 Pardubice PSČ: 53002 Landsman Patrik 155
48161047 Základní škola Štefánikova 448 Pardubice PSČ: 53002 Provazník Pavel 155
48161047 Základní škola Štefánikova 448 Pardubice PSČ: 53002 Vlček Tomáš 155
60803550 Základní škola Československé armády 570 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Pobudský Matěj 156
60803550 Základní škola Československé armády 570 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Navrátil Benjamín 156
60803550 Základní škola Československé armády 570 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Šnajder Jakub 156
60803550 Základní škola Československé armády 570 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Vývodová Jana 156
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Dvorská Gabriela 157
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Houdková Adéla 157
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Janda Adam 157
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Razakowská Nikola 157
60046121 Základní škola Pionýrů 400 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Voleník Ondřej 158
60046121 Základní škola Pionýrů 400 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Brož Vít 158
60046121 Základní škola Pionýrů 400 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Drahotuský Vojtěch 158
60046121 Základní škola Pionýrů 400 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Nováková Nicol 158
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Materna Richard 159
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Glozar Petr 159
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Faja Vilém 159
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Dvořáček Michal 159
65993276 Základní škola Švehlova 2900 Praha 10 PSČ: 10600 Hodanová Simona 160
65993276 Základní škola Švehlova 2900 Praha 10 PSČ: 10600 Matouš Vojta 160
65993276 Základní škola Švehlova 2900 Praha 10 PSČ: 10600 Novotný Tomáš 160
65993276 Základní škola Švehlova 2900 Praha 10 PSČ: 10600 Kos Matěj 160
61342645 Gymnázium, příspěvková organizace Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Vavřík Jiří 161
61342645 Gymnázium, příspěvková organizace Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Cédlová Denisa 161
61342645 Gymnázium, příspěvková organizace Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Seeman Adam 161
61342645 Gymnázium, příspěvková organizace Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Sýkora Libor 161
60096136 Gymnázium Zlatá stezka 137 Prachatice PSČ: 38301 Balcer Martin 162
60096136 Gymnázium Zlatá stezka 137 Prachatice PSČ: 38301 Gros Daniel 162
60096136 Gymnázium Zlatá stezka 137 Prachatice PSČ: 38301 Hodina Adam 162
60096136 Gymnázium Zlatá stezka 137 Prachatice PSČ: 38301 Prášek Ondřej 162
47443774 Základní škola náměstí Svobody 88 Jemnice PSČ: 67531 Feldbabelová Eva 163
47443774 Základní škola náměstí Svobody 88 Jemnice PSČ: 67531 Krupil Adam 163
47443774 Základní škola náměstí Svobody 88 Jemnice PSČ: 67531 Nečadová Veronika 163
47443774 Základní škola náměstí Svobody 88 Jemnice PSČ: 67531 Račický František 163
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Krpálek Ladislav 164
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Nedvídková Katka 164
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Semerádová Eliška 164
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Štefl Jan 164
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Brada Karel 165
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Dobiáš Marek 165
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Hlaváček Mikuláš 165
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Řezníček Matouš 165
60545984 Gymnázium Jihlava Jana Masaryka 1560 Jihlava PSČ: 58601 Mihulka Matěj 166
60545984 Gymnázium Jihlava Jana Masaryka 1560 Jihlava PSČ: 58601 Přibyl Pavel 166
60545984 Gymnázium Jihlava Jana Masaryka 1560 Jihlava PSČ: 58601 Bajer Jan 166
60545984 Gymnázium Jihlava Jana Masaryka 1560 Jihlava PSČ: 58601 Hrubý Michal 166
68430132 Základní škola nám. Míru 128 Nový Bor PSČ: 47301 Štěpánková Sabina 167
68430132 Základní škola nám. Míru 128 Nový Bor PSČ: 47301 Jakoubková Anna 167
68430132 Základní škola nám. Míru 128 Nový Bor PSČ: 47301 Krejný František 167
68430132 Základní škola nám. Míru 128 Nový Bor PSČ: 47301 Votrubová Markéta 167
61342645 Gymnázium, příspěvková organizace Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Bauerová Lucie 168
61342645 Gymnázium, příspěvková organizace Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Kuchař Tobiáš 168
61342645 Gymnázium, příspěvková organizace Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Košťálek Martin 168
61342645 Gymnázium, příspěvková organizace Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43001 Poláček Jakub 168
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Barčová Viktorie 169
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Skála Tomáš 169
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Ujházy Jan 169
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Zemánek Ondřej 169
46750461 Základní škola U Lesa Boženy Němcové 539 Nový Bor PSČ: 47301 Kašubiaková Viktorie 170
46750461 Základní škola U Lesa Boženy Němcové 539 Nový Bor PSČ: 47301 Nečasová Eliška 170
46750461 Základní škola U Lesa Boženy Němcové 539 Nový Bor PSČ: 47301 Březina Marek 170
46750461 Základní škola U Lesa Boženy Němcové 539 Nový Bor PSČ: 47301 Hlaváčková Laura 170
48161276 Základní škola Pod Zahradami 317 Pardubice PSČ: 53003 Doskočil Adam 171
48161276 Základní škola Pod Zahradami 317 Pardubice PSČ: 53003 Horák Viktor 171
48161276 Základní škola Pod Zahradami 317 Pardubice PSČ: 53003 Kolovratník Martin 171
48161276 Základní škola Pod Zahradami 317 Pardubice PSČ: 53003 Šebestyán Štěpán 171
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Břečka Vojtěch 172
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Jelínek Petr 172
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Purkart Marek 172
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Velebný Viktor 172
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Kristen Petr 173
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Holaj Vojtěch 173
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Trajerová Marika 173
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Ulip Martin 173
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Roden Pavel 174
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Slavotínek Michal 174
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Soldánová Lenka 174
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 2602 Prostějov PSČ: 79601 Jahn David 174
49864611 Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Mánesova 1526 Česká Lípa PSČ: 47001 Bílek Ondřej 175
49864611 Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Mánesova 1526 Česká Lípa PSČ: 47001 Čechová Kateřina 175
49864611 Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Mánesova 1526 Česká Lípa PSČ: 47001 Halasník Matyáš 175
49864611 Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Mánesova 1526 Česká Lípa PSČ: 47001 Volná Adéla 175
47326417 Základní škola Okružní 1235 Most PSČ: 43401 Krausová Mariana 176
47326417 Základní škola Okružní 1235 Most PSČ: 43401 Kubíková Terezie 176
47326417 Základní škola Okružní 1235 Most PSČ: 43401 Popovičová Michaela 176
47326417 Základní škola Okružní 1235 Most PSČ: 43401 Vaníček Matyáš 176
25209957 Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ, s.r.o. Sokolovská 1165 Plzeň PSČ: 32300 Bláha Martin 177
25209957 Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ, s.r.o. Sokolovská 1165 Plzeň PSČ: 32300 Krausová Terezie 177
25209957 Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ, s.r.o. Sokolovská 1165 Plzeň PSČ: 32300 Ptáčníková Adéla 177
25209957 Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ, s.r.o. Sokolovská 1165 Plzeň PSČ: 32300 Vokurka David 177
61664545 Gymnázium Tylova 271 Vlašim PSČ: 25801 Svítil Jiří 178
61664545 Gymnázium Tylova 271 Vlašim PSČ: 25801 Starý Daniel 178
61664545 Gymnázium Tylova 271 Vlašim PSČ: 25801 Vodolán Tomáš 178
61664545 Gymnázium Tylova 271 Vlašim PSČ: 25801 Štětina Dan 178
60803550 Základní škola Československé armády 570 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Linhart Lukáš 179
60803550 Základní škola Československé armády 570 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Kohut Matyáš 179
60803550 Základní škola Československé armády 570 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Váňa Lukáš 179
60803550 Základní škola Československé armády 570 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Popov Robin 179
72742127 Základní škola Školní 87 Velké Březno PSČ: 40323 Čičovský Adam 180
72742127 Základní škola Školní 87 Velké Březno PSČ: 40323 Grivalský Jakub 180
72742127 Základní škola Školní 87 Velké Březno PSČ: 40323 Havlíček Petr 180
72742127 Základní škola Školní 87 Velké Březno PSČ: 40323 Kyralová Markéta 180
73184535 Základní škola Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Horáková Eliška 181
73184535 Základní škola Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Myslikovjan Matěj 181
73184535 Základní škola Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Velička Roman 181
73184535 Základní škola Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Vokalová Eliška 181
61924041 Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28601 Holoubek Matěj 182
61924041 Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28601 Kubeš Martin 182
61924041 Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28601 Weber Richard 182
61924041 Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28601 Svoboda David 182
44555491 Základní škola Elišky Krásnohorské 3084 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Kadlec Tomáš 183
44555491 Základní škola Elišky Krásnohorské 3084 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Morvay Martin 183
44555491 Základní škola Elišky Krásnohorské 3084 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Stýblo Jan 183
44555491 Základní škola Elišky Krásnohorské 3084 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Trbola Tadeáš 183
46070753 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Buzulucká 392 Teplice PSČ: 41503 Jindra Jakub 184
46070753 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Buzulucká 392 Teplice PSČ: 41503 Moučková Michala 184
46070753 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Buzulucká 392 Teplice PSČ: 41503 Timofejevová Agáta 184
46070753 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Buzulucká 392 Teplice PSČ: 41503 Vágnerová Viktorie 184
65607759 Základní škola Kpt. Jaroše 130 Proboštov PSČ: 41712 Jahodář Vladimír 185
65607759 Základní škola Kpt. Jaroše 130 Proboštov PSČ: 41712 Markov Jakub 185
65607759 Základní škola Kpt. Jaroše 130 Proboštov PSČ: 41712 Nejedlá Michaela 185
65607759 Základní škola Kpt. Jaroše 130 Proboštov PSČ: 41712 Tomeš Alex 185
75008297 Základní škola a Mateřská škola Školní 530 Píšť PSČ: 74718 Habura Tomáš 186
75008297 Základní škola a Mateřská škola Školní 530 Píšť PSČ: 74718 Konečný David 186
75008297 Základní škola a Mateřská škola Školní 530 Píšť PSČ: 74718 Pavlorková Lucie 186
75008297 Základní škola a Mateřská škola Školní 530 Píšť PSČ: 74718 Žídková Karolína 186
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Karpišová Laura 187
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Černíková Zuzana 187
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Frejvaldová Barbora 187
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Kultová Ludmila 187
62208870 Gymnázium T. G. Masaryka Studentská 640 Litvínov PSČ: 43601 Bursík Ondřej 188
62208870 Gymnázium T. G. Masaryka Studentská 640 Litvínov PSČ: 43601 Fryček Petr 188
62208870 Gymnázium T. G. Masaryka Studentská 640 Litvínov PSČ: 43601 Jarolímová Julie 188
62208870 Gymnázium T. G. Masaryka Studentská 640 Litvínov PSČ: 43601 Kilbová Barbora 188
00601772 Gymnázium Jana Opletala Opletalova 189 Litovel PSČ: 78401 Kráčmarová Lucie 189
00601772 Gymnázium Jana Opletala Opletalova 189 Litovel PSČ: 78401 Drešr Filip 189
00601772 Gymnázium Jana Opletala Opletalova 189 Litovel PSČ: 78401 Hrachovcová Tereza 189
00601772 Gymnázium Jana Opletala Opletalova 189 Litovel PSČ: 78401 Obratilová Veronika 189
62331558 Gymnázium J. A. Komenského 328 Havířov PSČ: 73601 Floriánová Marcela 190
62331558 Gymnázium J. A. Komenského 328 Havířov PSČ: 73601 Jícha Tobiáš 190
62331558 Gymnázium J. A. Komenského 328 Havířov PSČ: 73601 Palowská Kateřina 190
62331558 Gymnázium J. A. Komenského 328 Havířov PSČ: 73601 Mrázek Michal 190
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Bečvářová Markéta 191
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Šprunglová Karolína 191
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Mrázová Kateřina 191
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Holub Jiří 191
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Kokotek Tomasz 192
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Sichová Kristýna 192
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Kotíková Anna 192
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Horký Lukáš 192
47813041 Základní škola Nádražní 134 Dolní Benešov PSČ: 74722 Faika Adam 193
47813041 Základní škola Nádražní 134 Dolní Benešov PSČ: 74722 Hlubek Jiří 193
47813041 Základní škola Nádražní 134 Dolní Benešov PSČ: 74722 Kozlová Felicitas 193
47813041 Základní škola Nádražní 134 Dolní Benešov PSČ: 74722 Vilášek Jiří 193
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Galovičová Michaela 194
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Larionová Evženie 194
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Pavelka Radek 194
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Šeflová Veronika 194
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Čáp Karel Josef 195
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Formánek Tomáš 195
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Karásková Jaroslava 195
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Košťál Jan 195
47611014 Základní škola Nad vodovodem 460 Praha 10 PSČ: 10800 Dittrich Antonín 196
47611014 Základní škola Nad vodovodem 460 Praha 10 PSČ: 10800 Hendrychová Aneta 196
47611014 Základní škola Nad vodovodem 460 Praha 10 PSČ: 10800 Hlostová Emma 196
47611014 Základní škola Nad vodovodem 460 Praha 10 PSČ: 10800 Krofta Daniel 196
70890889 Základní škola J. K. Tyla a MŠ Tylova 2391 Písek PSČ: 39701 Cuřín Jaroslav 197
70890889 Základní škola J. K. Tyla a MŠ Tylova 2391 Písek PSČ: 39701 Havle Jan 197
70890889 Základní škola J. K. Tyla a MŠ Tylova 2391 Písek PSČ: 39701 Malafová Klára 197
70890889 Základní škola J. K. Tyla a MŠ Tylova 2391 Písek PSČ: 39701 Nguen Hoang Huy 197
61989061 Základní škola Matiční 1082 Ostrava PSČ: 70200 Dankovič Adam 198
61989061 Základní škola Matiční 1082 Ostrava PSČ: 70200 Wrobel Kevin 198
61989061 Základní škola Matiční 1082 Ostrava PSČ: 70200 Šaitar Alex 198
61989061 Základní škola Matiční 1082 Ostrava PSČ: 70200 Phamová Thao Thanh 198
48282979 Základní škola Dlouhá 113 Dubá PSČ: 47141 Mareš David 199
48282979 Základní škola Dlouhá 113 Dubá PSČ: 47141 Špoulová Viktorie 199
48282979 Základní škola Dlouhá 113 Dubá PSČ: 47141 Pabiška Tomáš 199
48282979 Základní škola Dlouhá 113 Dubá PSČ: 47141 Žalovič Jan 199
44555491 Základní škola Elišky Krásnohorské 3084 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Slavíčková Barbora 200
44555491 Základní škola Elišky Krásnohorské 3084 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Štejfa Josef 200
44555491 Základní škola Elišky Krásnohorské 3084 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Terč Matouš 200
44555491 Základní škola Elišky Krásnohorské 3084 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Tremel Marek 200
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Talafousová Helena 201
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Hloušek Petr 201
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Knichal Ondřej 201
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Zdražil Cyril 201
45211515 Základní škola Valašská Polanka 301 Valašská Polanka PSČ: 75611 Baroš Adam 202
45211515 Základní škola Valašská Polanka 301 Valašská Polanka PSČ: 75611 Dorňák Jakub 202
45211515 Základní škola Valašská Polanka 301 Valašská Polanka PSČ: 75611 Hyžák Jan 202
45211515 Základní škola Valašská Polanka 301 Valašská Polanka PSČ: 75611 Jeřábek Rostislav 202
46789952 Základní škola Chomutovská 1683 Kadaň PSČ: 43201 Špelda Pavel 203
46789952 Základní škola Chomutovská 1683 Kadaň PSČ: 43201 Kuroiwa Thomas 203
46789952 Základní škola Chomutovská 1683 Kadaň PSČ: 43201 Svoboda David 203
46789952 Základní škola Chomutovská 1683 Kadaň PSČ: 43201 Černý Marek 203
47813041 Základní škola Nádražní 134 Dolní Benešov PSČ: 74722 Harazimová Zuzana 204
47813041 Základní škola Nádražní 134 Dolní Benešov PSČ: 74722 Herichová Barbora 204
47813041 Základní škola Nádražní 134 Dolní Benešov PSČ: 74722 Šemberová Karolína 204
47813041 Základní škola Nádražní 134 Dolní Benešov PSČ: 74722 Vavřínková Veronika 204
46789979 Základní škola Školní 1479 Kadaň PSČ: 43201 Do Viet Anh 205
46789979 Základní škola Školní 1479 Kadaň PSČ: 43201 Dolenský Matyáš 205
46789979 Základní škola Školní 1479 Kadaň PSČ: 43201 Mareš Petr 205
46789979 Základní škola Školní 1479 Kadaň PSČ: 43201 Novák Vojtěch 205
62033131 Gymnázium Svitavská 310 Moravská Třebová PSČ: 57101 Burda Matěj 206
62033131 Gymnázium Svitavská 310 Moravská Třebová PSČ: 57101 Koudelková Martina 206
62033131 Gymnázium Svitavská 310 Moravská Třebová PSČ: 57101 Růžičková Barbora 206
62033131 Gymnázium Svitavská 310 Moravská Třebová PSČ: 57101 Růžičková Veronika 206
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Bambuch Ondřej 207
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Hanusová Martina 207
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Petrová Adéla 207
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Valová Denisa 207
70646015 ZŠ a MŠ Františka Palackého Hodslavice 300 Hodslavice PSČ: 74271 Mičulková Zuzana 208
70646015 ZŠ a MŠ Františka Palackého Hodslavice 300 Hodslavice PSČ: 74271 Blabla Dalibor 208
70646015 ZŠ a MŠ Františka Palackého Hodslavice 300 Hodslavice PSČ: 74271 Hrdina Ondřej 208
70646015 ZŠ a MŠ Františka Palackého Hodslavice 300 Hodslavice PSČ: 74271 Mičulka Martin 208
61904147 Základní škola Jakuba Jana Ryby Komenského 543 Rožmitál pod Třemšínem PSČ: 26242 Podlenová Karolína 209
61904147 Základní škola Jakuba Jana Ryby Komenského 543 Rožmitál pod Třemšínem PSČ: 26242 Holeček Adam 209
61904147 Základní škola Jakuba Jana Ryby Komenského 543 Rožmitál pod Třemšínem PSČ: 26242 Bernášková Klára 209
61904147 Základní škola Jakuba Jana Ryby Komenského 543 Rožmitál pod Třemšínem PSČ: 26242 Černovská Magdaléna 209
69978751 Základní škola Rokycanova 258 Sokolov PSČ: 35601 Brožová Vendula 210
69978751 Základní škola Rokycanova 258 Sokolov PSČ: 35601 Ryvola Jaroslav 210
69978751 Základní škola Rokycanova 258 Sokolov PSČ: 35601 Vokoun Tomáš 210
69978751 Základní škola Rokycanova 258 Sokolov PSČ: 35601 Wágnerová Magdaléna 210
60818174 Základní škola Sokolská 296 Třeboň PSČ: 37901 Vohák Matěj 211
60818174 Základní škola Sokolská 296 Třeboň PSČ: 37901 Pešek Ondřej 211
60818174 Základní škola Sokolská 296 Třeboň PSČ: 37901 Hocke Jan 211
60818174 Základní škola Sokolská 296 Třeboň PSČ: 37901 Havránek David 211
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Chvátal Tobiáš 212
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Hurta Jan 212
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Kincl Vladimír 212
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Řezníček Štěpán 212
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Fabiánová Johanka 213
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Látalová Eliška 213
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Pracuchová Eliška 213
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Rozacká Tereza 213
48805491 ZŠ s p.j.v. a MŠ s p.j.v. Havlíčkova 213 Český Těšín PSČ: 73701 Cieślar Terezie 214
48805491 ZŠ s p.j.v. a MŠ s p.j.v. Havlíčkova 213 Český Těšín PSČ: 73701 Paździora Ewa 214
48805491 ZŠ s p.j.v. a MŠ s p.j.v. Havlíčkova 213 Český Těšín PSČ: 73701 Suchanková Alicja 214
48805491 ZŠ s p.j.v. a MŠ s p.j.v. Havlíčkova 213 Český Těšín PSČ: 73701 Žwaková Zuzana 214
70982830 Základní škola a Mateřská škola Sportovní 258 Mořkov PSČ: 74272 Volek Ondřej 215
70982830 Základní škola a Mateřská škola Sportovní 258 Mořkov PSČ: 74272 Cabák Vilém 215
70982830 Základní škola a Mateřská škola Sportovní 258 Mořkov PSČ: 74272 Pastva Marek 215
70982830 Základní škola a Mateřská škola Sportovní 258 Mořkov PSČ: 74272 Geryk Tobiáš 215
49457888 Základní škola Tyršova 1255 Kuřim PSČ: 66434 Dvořáčková Marie 216
49457888 Základní škola Tyršova 1255 Kuřim PSČ: 66434 Kyznarová Michaela 216
49457888 Základní škola Tyršova 1255 Kuřim PSČ: 66434 Pavlík Vojtěch 216
49457888 Základní škola Tyršova 1255 Kuřim PSČ: 66434 Vacula Jakub 216
25058843 Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova 1111 Praha 6 PSČ: 16300 Daňková Ema 217
25058843 Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova 1111 Praha 6 PSČ: 16300 Jarský Šimon 217
25058843 Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova 1111 Praha 6 PSČ: 16300 Kličková Marie 217
25058843 Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova 1111 Praha 6 PSČ: 16300 Tydlitát Jan 217
75028981 Základní škola a Mateřská škola Slezská 316 Slavkov PSČ: 74757 Rychlý Štěpán 218
75028981 Základní škola a Mateřská škola Slezská 316 Slavkov PSČ: 74757 Kunzová Karolína 218
75028981 Základní škola a Mateřská škola Slezská 316 Slavkov PSČ: 74757 Rypl Jiří 218
75028981 Základní škola a Mateřská škola Slezská 316 Slavkov PSČ: 74757 Skřontová Alžběta 218
46271139 Základní škola a mateřská škola Bohdalice 1 Bohdalice-Pavlovice PSČ: 68341 Bébarová Tina 219
46271139 Základní škola a mateřská škola Bohdalice 1 Bohdalice-Pavlovice PSČ: 68341 Řehořek Adam 219
46271139 Základní škola a mateřská škola Bohdalice 1 Bohdalice-Pavlovice PSČ: 68341 Liberda Petr 219
46271139 Základní škola a mateřská škola Bohdalice 1 Bohdalice-Pavlovice PSČ: 68341 Skalka Vojtěch 219
62033131 Gymnázium Svitavská 310 Moravská Třebová PSČ: 57101 Leier Tobiáš 220
62033131 Gymnázium Svitavská 310 Moravská Třebová PSČ: 57101 Abrahamová Šárka 220
62033131 Gymnázium Svitavská 310 Moravská Třebová PSČ: 57101 Medřík Jan 220
62033131 Gymnázium Svitavská 310 Moravská Třebová PSČ: 57101 Havelka Matouš 220
70914966 Základní škola a Mateřská škola Kozlovice 186 Kozlovice PSČ: 73947 Nečas Roman 221
70914966 Základní škola a Mateřská škola Kozlovice 186 Kozlovice PSČ: 73947 Raganová Barbora 221
70914966 Základní škola a Mateřská škola Kozlovice 186 Kozlovice PSČ: 73947 Toflová Veronika 221
70914966 Základní škola a Mateřská škola Kozlovice 186 Kozlovice PSČ: 73947 Ulčák Tomáš 221
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Havranová Magdaléna 222
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Schindlerová Petra 222
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Sosíková Kristýna 222
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Slezáková Viktorie 222
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Havel Marius 223
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Sovová Vanda 223
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Svoboda Tomáš 223
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Szafner Otakar 223
62156781 Základní škola Sirotkova 371 Brno PSČ: 61600 Garaj Rafael 224
62156781 Základní škola Sirotkova 371 Brno PSČ: 61600 Hanzal Kryštof 224
62156781 Základní škola Sirotkova 371 Brno PSČ: 61600 Martykán Jan 224
62156781 Základní škola Sirotkova 371 Brno PSČ: 61600 Pospíšil Matěj 224
70942129 Základní škola a mateřská škola Morávka 178 Morávka PSČ: 73904 Furdzová Adéla 225
70942129 Základní škola a mateřská škola Morávka 178 Morávka PSČ: 73904 Berger Vojtěch 225
70942129 Základní škola a mateřská škola Morávka 178 Morávka PSČ: 73904 Mičánek Jiří 225
70942129 Základní škola a mateřská škola Morávka 178 Morávka PSČ: 73904 Mohyla Adam 225
69978751 Základní škola Rokycanova 258 Sokolov PSČ: 35601 Červenka Martin 226
69978751 Základní škola Rokycanova 258 Sokolov PSČ: 35601 Kašíková Sára 226
69978751 Základní škola Rokycanova 258 Sokolov PSČ: 35601 Michl Matyáš 226
69978751 Základní škola Rokycanova 258 Sokolov PSČ: 35601 Vavruška Pavel 226
63608944 Základní škola Kostelní nám. 21 Moravská Třebová PSČ: 57101 Bádal Vojtěch 227
63608944 Základní škola Kostelní nám. 21 Moravská Třebová PSČ: 57101 Boháčková Aneta 227
63608944 Základní škola Kostelní nám. 21 Moravská Třebová PSČ: 57101 Kalina Jan 227
63608944 Základní škola Kostelní nám. 21 Moravská Třebová PSČ: 57101 Kučerová Anna 227
63788136 Základní škola U Nových lázní 1102 Teplice PSČ: 41501 Frontz Tomáš 228
63788136 Základní škola U Nových lázní 1102 Teplice PSČ: 41501 Matoušek Karel 228
63788136 Základní škola U Nových lázní 1102 Teplice PSČ: 41501 Šeketa David 228
63788136 Základní škola U Nových lázní 1102 Teplice PSČ: 41501 Suchánek Oliver 228
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Kozlerová Veronika 229
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Matoušek Lukáš 229
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Purnoch Jan 229
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Zajícová Justýna 229
60418613 Základní škola T.G.Masaryka Komenského nám. 61 Třebíč PSČ: 67401 Bulíček Adam 230
60418613 Základní škola T.G.Masaryka Komenského nám. 61 Třebíč PSČ: 67401 Hrnčíř Tadeáš 230
60418613 Základní škola T.G.Masaryka Komenského nám. 61 Třebíč PSČ: 67401 Kratochvíl Martin 230
60418613 Základní škola T.G.Masaryka Komenského nám. 61 Třebíč PSČ: 67401 Neumannová Adéla 230
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Sobotka Matěj 231
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Rolníková Tereza 231
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Šindelířová Šárka 231
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Zikmundová Jana 231
75020181 Základní škola Velký Ořechov 124 Velký Ořechov PSČ: 76307 Čagánková Nikola 232
75020181 Základní škola Velký Ořechov 124 Velký Ořechov PSČ: 76307 Holčík Ondřej 232
75020181 Základní škola Velký Ořechov 124 Velký Ořechov PSČ: 76307 Mastešová Markéta 232
75020181 Základní škola Velký Ořechov 124 Velký Ořechov PSČ: 76307 Slováková Eliška 232
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Kolmanová Dominiíka 233
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Martinovská Lucie 233
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Procházková Karolína 233
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Pundová Denisa 233
60818174 Základní škola Sokolská 296 Třeboň PSČ: 37901 Pascheta Alex 234
60818174 Základní škola Sokolská 296 Třeboň PSČ: 37901 Polák Martin 234
60818174 Základní škola Sokolská 296 Třeboň PSČ: 37901 Školka Jakub 234
60818174 Základní škola Sokolská 296 Třeboň PSČ: 37901 Seichert Metoděj 234
49558609 Základní škola Tř. 1. máje 357 Hranice PSČ: 75301 Babušíková Alena 235
49558609 Základní škola Tř. 1. máje 357 Hranice PSČ: 75301 Šrom Daniel 235
49558609 Základní škola Tř. 1. máje 357 Hranice PSČ: 75301 Řepa Vítek 235
49558609 Základní škola Tř. 1. máje 357 Hranice PSČ: 75301 Procházka Ladislav 235
49457888 Základní škola Tyršova 1255 Kuřim PSČ: 66434 Uher Adam 236
49457888 Základní škola Tyršova 1255 Kuřim PSČ: 66434 Machač Matěj 236
49457888 Základní škola Tyršova 1255 Kuřim PSČ: 66434 Martinek Jan 236
49457888 Základní škola Tyršova 1255 Kuřim PSČ: 66434 Winkler Jakub 236
70933219 Základní škola Fabian 1215 Velké Bílovice PSČ: 69102 Kadrnková Zuzana 237
70933219 Základní škola Fabian 1215 Velké Bílovice PSČ: 69102 Opluštil Tomáš 237
70933219 Základní škola Fabian 1215 Velké Bílovice PSČ: 69102 Svoboda Petr 237
70933219 Základní škola Fabian 1215 Velké Bílovice PSČ: 69102 Zapletalová Barbora 237
60816945 Gymnázium Na sadech 308 Třeboň PSČ: 37901 Frühauf Radek 238
60816945 Gymnázium Na sadech 308 Třeboň PSČ: 37901 Kubín Jan 238
60816945 Gymnázium Na sadech 308 Třeboň PSČ: 37901 Trembulaková Soňa 238
60816945 Gymnázium Na sadech 308 Třeboň PSČ: 37901 Vránová Kristýna 238
72744481 Základní škola a Mateřská škola Skalice u České Lípy 264 Skalice u České Lípy PSČ: 47117 Trnková Barbora 239
72744481 Základní škola a Mateřská škola Skalice u České Lípy 264 Skalice u České Lípy PSČ: 47117 Nováková Karolína 239
72744481 Základní škola a Mateřská škola Skalice u České Lípy 264 Skalice u České Lípy PSČ: 47117 Smrčková Lucie 239
72744481 Základní škola a Mateřská škola Skalice u České Lípy 264 Skalice u České Lípy PSČ: 47117 Švadlenková Veronika 239
72545461 Základní škola a Mateřská škola Školní 419 Těrlicko PSČ: 73542 Kotula Bronislav 240
72545461 Základní škola a Mateřská škola Školní 419 Těrlicko PSČ: 73542 Válková Hana 240
72545461 Základní škola a Mateřská škola Školní 419 Těrlicko PSČ: 73542 Wanecki Jiří 240
46789987 Základní škola Rudolfa Koblice Pionýrů 1102 Kadaň PSČ: 43201 Jindráková Kateřina 241
46789987 Základní škola Rudolfa Koblice Pionýrů 1102 Kadaň PSČ: 43201 Jiráček Vojtěch 241
46789987 Základní škola Rudolfa Koblice Pionýrů 1102 Kadaň PSČ: 43201 Pešout Vojtěch 241
46789987 Základní škola Rudolfa Koblice Pionýrů 1102 Kadaň PSČ: 43201 Mach Dominik 241
48283029 Základní škola Partyzánská 1053 Česká Lípa PSČ: 47001 Lišková Pavla 242
48283029 Základní škola Partyzánská 1053 Česká Lípa PSČ: 47001 Váchová Natálie 242
48283029 Základní škola Partyzánská 1053 Česká Lípa PSČ: 47001 Nguyen Minh Duc 242
48283029 Základní škola Partyzánská 1053 Česká Lípa PSČ: 47001 Veselá Natálie 242
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Tenk Tomáš 243
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Mikulášek Ondřej 243
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Kudlička Robert 243
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Kužílek Martin 243
68430132 Základní škola nám. Míru 128 Nový Bor PSČ: 47301 Bárta Štěpán 244
68430132 Základní škola nám. Míru 128 Nový Bor PSČ: 47301 Bret Matěj 244
68430132 Základní škola nám. Míru 128 Nový Bor PSČ: 47301 Kovářová Tereza 244
68430132 Základní škola nám. Míru 128 Nový Bor PSČ: 47301 Bartoš Filip 244
60801701 Základní škola a mateřská škola Nýdek 293 Nýdek PSČ: 73995 Fizková Kateřina 245
60801701 Základní škola a mateřská škola Nýdek 293 Nýdek PSČ: 73995 Hojdysz Adam 245
60801701 Základní škola a mateřská škola Nýdek 293 Nýdek PSČ: 73995 Nezbedová Veronika 245
69987181 Základní škola a gymnázium Komenského 754 Vítkov PSČ: 74901 Roháč Ondřej 246
69987181 Základní škola a gymnázium Komenského 754 Vítkov PSČ: 74901 Lhotský Jaroslav 246
69987181 Základní škola a gymnázium Komenského 754 Vítkov PSČ: 74901 Paršo Radek 246
69987181 Základní škola a gymnázium Komenského 754 Vítkov PSČ: 74901 Wojnarowský Kryštof 246
70930881 Základní škola Lhotská 500 Ostrožská Nová Ves PSČ: 68722 Čech Kryštof 247
70930881 Základní škola Lhotská 500 Ostrožská Nová Ves PSČ: 68722 Denkocy Michal 247
70930881 Základní škola Lhotská 500 Ostrožská Nová Ves PSČ: 68722 Hendrychová Elen 247
70930881 Základní škola Lhotská 500 Ostrožská Nová Ves PSČ: 68722 Lučný Patrik 247
60096136 Gymnázium Zlatá stezka 137 Prachatice PSČ: 38301 Bžoch Adam 248
60096136 Gymnázium Zlatá stezka 137 Prachatice PSČ: 38301 Havrdová Kristýna 248
60096136 Gymnázium Zlatá stezka 137 Prachatice PSČ: 38301 Novák Radim 248
68784619 15. základní škola Terezie Brzkové 831 Plzeň PSČ: 31800 Běhounková Veronika 249
68784619 15. základní škola Terezie Brzkové 831 Plzeň PSČ: 31800 Kokoška Jakub 249
68784619 15. základní škola Terezie Brzkové 831 Plzeň PSČ: 31800 Plosová Štěpánka 249
68784619 15. základní škola Terezie Brzkové 831 Plzeň PSČ: 31800 Kinštová Kamila 249
48283088 Základní škola a Mateřská škola Jižní 1903 Česká Lípa PSČ: 47001 Koppová Dominika 250
48283088 Základní škola a Mateřská škola Jižní 1903 Česká Lípa PSČ: 47001 Kroupa Jakub 250
48283088 Základní škola a Mateřská škola Jižní 1903 Česká Lípa PSČ: 47001 Stejskalová Jitka 250
48283088 Základní škola a Mateřská škola Jižní 1903 Česká Lípa PSČ: 47001 Šácha Josef 250
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Brož Matěj 251
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Hencl Jan 251
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Macánová Markéta 251
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Rambousková Barbora 251
60046121 Základní škola Pionýrů 400 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Dobiáš Marek 252
60046121 Základní škola Pionýrů 400 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Kolková Adéla 252
60046121 Základní škola Pionýrů 400 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Polehla Jan 252
70940088 Základní škola Komenského 658 Kravaře PSČ: 74721 Rzehulková Klára 253
70940088 Základní škola Komenského 658 Kravaře PSČ: 74721 Hahn David 253
70940088 Základní škola Komenského 658 Kravaře PSČ: 74721 Lukašák Šimon 253
70940088 Základní škola Komenského 658 Kravaře PSČ: 74721 Oczka Petr 253
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Elexa Pavel 254
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Hošek Vojtěch 254
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Musil Vojtěch 254
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Seidl Michal 254
70942927 Základní škola a Mateřská škola Libouchec 157 Libouchec PSČ: 40335 Králová Štěpánka 255
70942927 Základní škola a Mateřská škola Libouchec 157 Libouchec PSČ: 40335 Krupičková Anna 255
70942927 Základní škola a Mateřská škola Libouchec 157 Libouchec PSČ: 40335 Pilnajová Lea 255
70942927 Základní škola a Mateřská škola Libouchec 157 Libouchec PSČ: 40335 Tafi Kateřina 255
00583685 Základní škola Za Nádražím 222 Český Krumlov PSČ: 38101 Čevora Pavel 256
00583685 Základní škola Za Nádražím 222 Český Krumlov PSČ: 38101 Antoni David 256
00583685 Základní škola Za Nádražím 222 Český Krumlov PSČ: 38101 Hladík Šimon Petr 256
00583685 Základní škola Za Nádražím 222 Český Krumlov PSČ: 38101 Haršová Karolína 256
45211515 Základní škola Valašská Polanka 301 Valašská Polanka PSČ: 75611 Kovář Matěj 257
45211515 Základní škola Valašská Polanka 301 Valašská Polanka PSČ: 75611 Matocha Lukáš 257
45211515 Základní škola Valašská Polanka 301 Valašská Polanka PSČ: 75611 Žák Lukáš 257
45211515 Základní škola Valašská Polanka 301 Valašská Polanka PSČ: 75611 Zeťák Dominik 257
68334273 Základní škola Dobrá 860 Dobrá PSČ: 73951 Stracková Eliška 258
68334273 Základní škola Dobrá 860 Dobrá PSČ: 73951 Králíková Eliška Amélie 258
68334273 Základní škola Dobrá 860 Dobrá PSČ: 73951 Svoboda Tomáš 258
68334273 Základní škola Dobrá 860 Dobrá PSČ: 73951 Blahuta Jan 258
46787755 Základní škola a Mateřská škola Moskevská 723 Vejprty PSČ: 43191 Havlíček Jan 259
46787755 Základní škola a Mateřská škola Moskevská 723 Vejprty PSČ: 43191 Hanzlík Petr 259
46787755 Základní škola a Mateřská škola Moskevská 723 Vejprty PSČ: 43191 Hlavatý Michal 259
46787755 Základní škola a Mateřská škola Moskevská 723 Vejprty PSČ: 43191 Vodochodský Petr 259
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Chmelíková Tereza 260
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Holub Jan 260
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Průšová Tereza 260
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Šulerová Eliška 260
70933219 Základní škola Fabian 1215 Velké Bílovice PSČ: 69102 Kachyňa Martin 261
70933219 Základní škola Fabian 1215 Velké Bílovice PSČ: 69102 Redek Tomáš 261
70933219 Základní škola Fabian 1215 Velké Bílovice PSČ: 69102 Sýkora Adam 261
70933219 Základní škola Fabian 1215 Velké Bílovice PSČ: 69102 Vašíčková Sabina 261
75008297 Základní škola a Mateřská škola Školní 530 Píšť PSČ: 74718 Zháňalová Linda 262
75008297 Základní škola a Mateřská škola Školní 530 Píšť PSČ: 74718 Svobodová Lucie 262
75008297 Základní škola a Mateřská škola Školní 530 Píšť PSČ: 74718 Kupcová Sára 262
75008297 Základní škola a Mateřská škola Školní 530 Píšť PSČ: 74718 Barčová Barbora 262
46789952 Základní škola Chomutovská 1683 Kadaň PSČ: 43201 Gut Michal 263
46789952 Základní škola Chomutovská 1683 Kadaň PSČ: 43201 Dufek Anthony 263
46789952 Základní škola Chomutovská 1683 Kadaň PSČ: 43201 Pavlíková Eliška 263
46789952 Základní škola Chomutovská 1683 Kadaň PSČ: 43201 Tichý Jan 263
46271139 Základní škola a mateřská škola Bohdalice 1 Bohdalice-Pavlovice PSČ: 68341 Broušek Rostislav 264
46271139 Základní škola a mateřská škola Bohdalice 1 Bohdalice-Pavlovice PSČ: 68341 Kopřiva Tomáš 264
46271139 Základní škola a mateřská škola Bohdalice 1 Bohdalice-Pavlovice PSČ: 68341 Kozák Dominik 264
46271139 Základní škola a mateřská škola Bohdalice 1 Bohdalice-Pavlovice PSČ: 68341 Hanák Tomáš 264
70646015 ZŠ a MŠ Františka Palackého Hodslavice 300 Hodslavice PSČ: 74271 Janyšková Petra 265
70646015 ZŠ a MŠ Františka Palackého Hodslavice 300 Hodslavice PSČ: 74271 Martinek Vojtěch 265
70646015 ZŠ a MŠ Františka Palackého Hodslavice 300 Hodslavice PSČ: 74271 Sváčková Linda 265
70646015 ZŠ a MŠ Františka Palackého Hodslavice 300 Hodslavice PSČ: 74271 Mičulka Josef 265
70890889 Základní škola J. K. Tyla a MŠ Tylova 2391 Písek PSČ: 39701 Hejl Daniel 266
70890889 Základní škola J. K. Tyla a MŠ Tylova 2391 Písek PSČ: 39701 Izdenczy Patrik 266
70890889 Základní škola J. K. Tyla a MŠ Tylova 2391 Písek PSČ: 39701 Stinka Jakub 266
70890889 Základní škola J. K. Tyla a MŠ Tylova 2391 Písek PSČ: 39701 Včelička Jakub 266
61989061 Základní škola Matiční 1082 Ostrava PSČ: 70200 Muller Mikuláš 267
61989061 Základní škola Matiční 1082 Ostrava PSČ: 70200 Gurská Alexandra 267
61989061 Základní škola Matiční 1082 Ostrava PSČ: 70200 Rožaš Karel 267
61989061 Základní škola Matiční 1082 Ostrava PSČ: 70200 Krajčovič Adam 267
68157860 Základní škola 1. máje 1700 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Břenek Martin 268
68157860 Základní škola 1. máje 1700 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Palochová Tereza 268
68157860 Základní škola 1. máje 1700 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Polochová Ema 268
68157860 Základní škola 1. máje 1700 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Šašma Lukáš 268
70942927 Základní škola a Mateřská škola Libouchec 157 Libouchec PSČ: 40335 Macho Karel 269
70942927 Základní škola a Mateřská škola Libouchec 157 Libouchec PSČ: 40335 Plodík Tomáš 269
70942927 Základní škola a Mateřská škola Libouchec 157 Libouchec PSČ: 40335 Tarnovský Jan 269
70942927 Základní škola a Mateřská škola Libouchec 157 Libouchec PSČ: 40335 Veselá Eliška 269
00872296 Základní škola jazyků Libušina 1032 Karlovy Vary PSČ: 36001 Holubovský Jan 270
00872296 Základní škola jazyků Libušina 1032 Karlovy Vary PSČ: 36001 Caldrová Kateřina 270
00872296 Základní škola jazyků Libušina 1032 Karlovy Vary PSČ: 36001 Krondlová Eva 270
00872296 Základní škola jazyků Libušina 1032 Karlovy Vary PSČ: 36001 Záhejská Adéla 270
66359180 Základní škola Křižíkova 1916 Sokolov PSČ: 35601 Hlaváček Jan 271
66359180 Základní škola Křižíkova 1916 Sokolov PSČ: 35601 Kováčiková Dominika 271
66359180 Základní škola Křižíkova 1916 Sokolov PSČ: 35601 Kročáková Tereza 271
66359180 Základní škola Křižíkova 1916 Sokolov PSČ: 35601 Holoubková Bára 271
75028948 Základní škola Čeladná 551 Čeladná PSČ: 73912 Kulovaný Petr 272
75028948 Základní škola Čeladná 551 Čeladná PSČ: 73912 Marek Šimon 272
75028948 Základní škola Čeladná 551 Čeladná PSČ: 73912 Parma Samuel 272
75028948 Základní škola Čeladná 551 Čeladná PSČ: 73912 Švrček Ondřej 272
70982830 Základní škola a Mateřská škola Sportovní 258 Mořkov PSČ: 74272 Jakubu Šimon 273
70982830 Základní škola a Mateřská škola Sportovní 258 Mořkov PSČ: 74272 Kramolišová Klára 273
70982830 Základní škola a Mateřská škola Sportovní 258 Mořkov PSČ: 74272 Machová Klára 273
70982830 Základní škola a Mateřská škola Sportovní 258 Mořkov PSČ: 74272 Černoch Marek 273
75028948 Základní škola Čeladná 551 Čeladná PSČ: 73912 Charbulák Lukáš 274
75028948 Základní škola Čeladná 551 Čeladná PSČ: 73912 Hanková Lucie 274
75028948 Základní škola Čeladná 551 Čeladná PSČ: 73912 Dohnalová Kamila 274
75028948 Základní škola Čeladná 551 Čeladná PSČ: 73912 Štefek Mikuláš 274
68784619 15. základní škola Terezie Brzkové 831 Plzeň PSČ: 31800 Rejšková Magdaléna 275
68784619 15. základní škola Terezie Brzkové 831 Plzeň PSČ: 31800 Zemenová Tereza 275
68784619 15. základní škola Terezie Brzkové 831 Plzeň PSČ: 31800 Peterová Eliška 275
68784619 15. základní škola Terezie Brzkové 831 Plzeň PSČ: 31800 Krejčová Barbora 275
46787593 Základní škola Školní 519 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Čechura Rudolf 276
46787593 Základní škola Školní 519 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Gerstnerová Adéla 276
46787593 Základní škola Školní 519 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Zmrhalová Aneta 276
46787593 Základní škola Školní 519 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Král Jiří 276
47611014 Základní škola Nad vodovodem 460 Praha 10 PSČ: 10800 Jodas Tomáš 277
47611014 Základní škola Nad vodovodem 460 Praha 10 PSČ: 10800 Maršál Adam 277
47611014 Základní škola Nad vodovodem 460 Praha 10 PSČ: 10800 Kaucká Adéla 277
47611014 Základní škola Nad vodovodem 460 Praha 10 PSČ: 10800 Řehák Jan 277
70942927 Základní škola a Mateřská škola Libouchec 157 Libouchec PSČ: 40335 Čížek Josef 278
70942927 Základní škola a Mateřská škola Libouchec 157 Libouchec PSČ: 40335 Haganová Sandra 278
70942927 Základní škola a Mateřská škola Libouchec 157 Libouchec PSČ: 40335 Jedličková Natálie 278
70942927 Základní škola a Mateřská škola Libouchec 157 Libouchec PSČ: 40335 Pour Adam 278
60801701 Základní škola a mateřská škola Nýdek 293 Nýdek PSČ: 73995 Cieslarová Tereza 279
60801701 Základní škola a mateřská škola Nýdek 293 Nýdek PSČ: 73995 Hojdyszová Donna 279
60801701 Základní škola a mateřská škola Nýdek 293 Nýdek PSČ: 73995 Stryczková Jana 279
60801701 Základní škola a mateřská škola Nýdek 293 Nýdek PSČ: 73995 Pietroszová Gabriela 279
72744481 Základní škola a Mateřská škola Skalice u České Lípy 264 Skalice u České Lípy PSČ: 47117 Schindlerová Michaela 280
72744481 Základní škola a Mateřská škola Skalice u České Lípy 264 Skalice u České Lípy PSČ: 47117 Vavřinčik Jakub 280
72744481 Základní škola a Mateřská škola Skalice u České Lípy 264 Skalice u České Lípy PSČ: 47117 Mullerová Blanka 280
72744481 Základní škola a Mateřská škola Skalice u České Lípy 264 Skalice u České Lípy PSČ: 47117 Rukavičková Michaela 280
70933758 Základní škola Poštovní 1743 Karlovy Vary PSČ: 36001 Holubec Bonifác Theodor 281
70933758 Základní škola Poštovní 1743 Karlovy Vary PSČ: 36001 Bílý Ondřej 281
70933758 Základní škola Poštovní 1743 Karlovy Vary PSČ: 36001 Ramsová Eliška 281
70933758 Základní škola Poštovní 1743 Karlovy Vary PSČ: 36001 Klouček Marino 281
47790920 Základní škola Komenského 393 Kryry PSČ: 43981 Sochor Martin 282
47790920 Základní škola Komenského 393 Kryry PSČ: 43981 Lvonský Roman 282
47790920 Základní škola Komenského 393 Kryry PSČ: 43981 Pekárek Jan Jiří 282
47790920 Základní škola Komenského 393 Kryry PSČ: 43981 Turek Lukáš 282
46787593 Základní škola Školní 519 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Barták Daniel 283
46787593 Základní škola Školní 519 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Frňka Martin 283
46787593 Základní škola Školní 519 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Kowalczyk Mateusz 283
46787593 Základní škola Školní 519 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Podaný Kryštof 283
60801701 Základní škola a mateřská škola Nýdek 293 Nýdek PSČ: 73995 Branc Daniel Emilian 284
60801701 Základní škola a mateřská škola Nýdek 293 Nýdek PSČ: 73995 Matýsek Daniel 284
60801701 Základní škola a mateřská škola Nýdek 293 Nýdek PSČ: 73995 Wantulok Zdeněk 284
60801701 Základní škola a mateřská škola Nýdek 293 Nýdek PSČ: 73995 Hudzieczek Tomáš 284
66359180 Základní škola Křižíkova 1916 Sokolov PSČ: 35601 Dovhaňuk Patrik 285
66359180 Základní škola Křižíkova 1916 Sokolov PSČ: 35601 Maternová Zuzana 285
66359180 Základní škola Křižíkova 1916 Sokolov PSČ: 35601 Němeček Jonáš 285
66359180 Základní škola Křižíkova 1916 Sokolov PSČ: 35601 Zajíček Michal 285
70914966 Základní škola a Mateřská škola Kozlovice 186 Kozlovice PSČ: 73947 Lepíková Anežka 286
70914966 Základní škola a Mateřská škola Kozlovice 186 Kozlovice PSČ: 73947 Pěkníková Vendula 286
70914966 Základní škola a Mateřská škola Kozlovice 186 Kozlovice PSČ: 73947 Škrobalová Nikol 286
70914966 Základní škola a Mateřská škola Kozlovice 186 Kozlovice PSČ: 73947 Špačková Veronika 286
47790920 Základní škola Komenského 393 Kryry PSČ: 43981 Krajc Matěj 287
47790920 Základní škola Komenského 393 Kryry PSČ: 43981 Simrová Sandra 287
47790920 Základní škola Komenského 393 Kryry PSČ: 43981 Reininger Aleš 287
47790920 Základní škola Komenského 393 Kryry PSČ: 43981 Vlk Daniel 287