Tabulka výsledků:

Matematická soutěž Náboj - karegorie SŠ Senioři - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Bujnovská Ludmila 1
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Matuška Rostislav 1
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Domes Jakub 1
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Chwistek Karel 1
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Čermák Filip 1
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Lupínek Vít 2
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Kulich Adam 2
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Kotlík Lukáš 2
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Koldinský Michal 2
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Janich Adam 2
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Chudoba Filip 3
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Čurda Jakub 3
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Gaďurek Vít 3
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Hutař Šimon 3
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Sladkovský Jaromír 3
62540041 Gymnázium dr. A. Hrdličky Komenského 147 Humpolec PSČ: 39601 Vočadlo Vojtěch 4
62540041 Gymnázium dr. A. Hrdličky Komenského 147 Humpolec PSČ: 39601 Šenk Jan 4
62540041 Gymnázium dr. A. Hrdličky Komenského 147 Humpolec PSČ: 39601 Klubal Jiří 4
62540041 Gymnázium dr. A. Hrdličky Komenského 147 Humpolec PSČ: 39601 Drahozal Adam 4
62540041 Gymnázium dr. A. Hrdličky Komenského 147 Humpolec PSČ: 39601 Doležálek Matěj 4
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Janovská Kristýna 5
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Křižák Tomáš 5
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Nábělek Jiří 5
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Svatošová Michaela 5
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Tížková Bára 5
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Krutský Martin 6
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Krausová Kateřina 6
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Košek Michal 6
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Dragoun Michal 6
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Bradáčová Jana 6
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Bayer David 7
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Dráber Filip 7
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Kuhejdová Eva 7
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Mičulek Petr 7
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Pískovský Vít 7
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Matějka Filip 8
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Lengál Vojtěch 8
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Lanz Vojtěch 8
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Hlinák Vojtěch 8
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Caha Lukáš 8
62331558 Gymnázium J. A. Komenského 328 Havířov PSČ: 73601 Bartoš Filip 9
62331558 Gymnázium J. A. Komenského 328 Havířov PSČ: 73601 Bouchalová Kateřina 9
62331558 Gymnázium J. A. Komenského 328 Havířov PSČ: 73601 Karch Šimon 9
62331558 Gymnázium J. A. Komenského 328 Havířov PSČ: 73601 Krabec Ondřej 9
62331558 Gymnázium J. A. Komenského 328 Havířov PSČ: 73601 Štefl Josef 9
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Wágner Radek 10
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Vališ Vítek 10
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Komora Ondřej 10
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Dobrý Jakub 10
49778145 Gymnázium Mikulášské náměstí 808 Plzeň PSČ: 32600 Breník Vojtěch 10
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Balabán Jakub 11
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Kostka Marek 11
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Ritter John Richard 11
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Rybníček Patrik 11
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Slouka Michal 11
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 100 Praha 5 PSČ: 15000 Daněk Jan 12
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 100 Praha 5 PSČ: 15000 Hladíková Hana 12
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 100 Praha 5 PSČ: 15000 Kůrka Tomáš 12
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 100 Praha 5 PSČ: 15000 Neubauerová Alžběta 12
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 100 Praha 5 PSČ: 15000 Olšavský Michael 12
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Kovárnová Anna 13
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Kulovaný Miroslav 13
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Vondrášek Matouš 13
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Baron Jan 13
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Čermák Michal 13
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Jašek David 14
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Uher Richard 14
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Strachoň Martin 14
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Přibáňová Klára 14
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Ježíková Pavlína 14
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Anna Kučerová 15
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Dominik Isaak Exner 15
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Eliška Povolná 15
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Tereza Baštová 15
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47006 Viktorie Volejníková 15
60126621 Gymnázium Havlíčkův Brod Štáflova 2063 Havlíčkův Brod PSČ: 58001 Trnka Ladislav 16
60126621 Gymnázium Havlíčkův Brod Štáflova 2063 Havlíčkův Brod PSČ: 58001 Sitař Robin 16
60126621 Gymnázium Havlíčkův Brod Štáflova 2063 Havlíčkův Brod PSČ: 58001 Růžek Tomáš 16
60126621 Gymnázium Havlíčkův Brod Štáflova 2063 Havlíčkův Brod PSČ: 58001 Doležal Jakub 16
60126621 Gymnázium Havlíčkův Brod Štáflova 2063 Havlíčkův Brod PSČ: 58001 Zelenka Adam 16
49314653 Gymnázium nám. J. M. Marků 113 Lanškroun PSČ: 56301 Kupsa Matěj 17
49314653 Gymnázium nám. J. M. Marků 113 Lanškroun PSČ: 56301 Gregora Jakub 17
49314653 Gymnázium nám. J. M. Marků 113 Lanškroun PSČ: 56301 Gregora Filip 17
49314653 Gymnázium nám. J. M. Marků 113 Lanškroun PSČ: 56301 Dvořák Filip 17
49314653 Gymnázium nám. J. M. Marků 113 Lanškroun PSČ: 56301 Bureš Martin 17
00335487 Gymnázium Na Vítězné pláni 1160 Praha 4 PSČ: 14000 Horák Dominik 18
00335487 Gymnázium Na Vítězné pláni 1160 Praha 4 PSČ: 14000 Přerovská Julie 18
00335487 Gymnázium Na Vítězné pláni 1160 Praha 4 PSČ: 14000 Mojšová Alina 18
00335487 Gymnázium Na Vítězné pláni 1160 Praha 4 PSČ: 14000 Melzerová Johana 18
00335487 Gymnázium Na Vítězné pláni 1160 Praha 4 PSČ: 14000 Majkus Dominik 18
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Neradilek Adam 19
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Freibergerová Eliška 19
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Kabourek Petr 19
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Novotný Tomáš 19
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Slavíček David 19
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Borovičková Lucie 20
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Šída Lubor 20
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Rosická Kateřina 20
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Peller Ondřej 20
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Křenovský Adam 20
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Urbanová Zuzana 21
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Opočenská Daniela 21
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Jurák František 21
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Fiala David 21
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Gruberová Anežka 21
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Pětroš Petr 22
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Lisník Petr 22
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Fišer Daniel 22
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Diasová Gabriela 22
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Berezjuk Rostislav 22
61100242 Gymnázium a SOŠ ekonomická Nádražní 90 Sedlčany PSČ: 26480 Lhota Jan 23
61100242 Gymnázium a SOŠ ekonomická Nádražní 90 Sedlčany PSČ: 26480 Svobodová Marie 23
61100242 Gymnázium a SOŠ ekonomická Nádražní 90 Sedlčany PSČ: 26480 Sadil Jan 23
61100242 Gymnázium a SOŠ ekonomická Nádražní 90 Sedlčany PSČ: 26480 Procházková Jana 23
61100242 Gymnázium a SOŠ ekonomická Nádražní 90 Sedlčany PSČ: 26480 Konvalinka Matěj 23
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Pluháček Jan 24
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Uldrijan Ondřej 24
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Hilscher Ondřej 24
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Bednář Jan 24
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova 980 Brno PSČ: 61600 Arabo Sedrik 24
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Jelínek Vít 25
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Perutka Tomáš 25
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Šmíd Štěpán 25
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Borýsková Veronika 25
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Vlčková Tereza 25
47935774 Gymnázium L. Jaroše Palackého 524 Holešov PSČ: 76901 Kovářová Karolína 26
47935774 Gymnázium L. Jaroše Palackého 524 Holešov PSČ: 76901 Maňásek Jiří 26
47935774 Gymnázium L. Jaroše Palackého 524 Holešov PSČ: 76901 Navrátil Jan 26
47935774 Gymnázium L. Jaroše Palackého 524 Holešov PSČ: 76901 Rýpar David 26
47935774 Gymnázium L. Jaroše Palackého 524 Holešov PSČ: 76901 Šafránková Vendula 26
60371684 Gymnázium Velehradská třída 218 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Švehlová Amálie 27
60371684 Gymnázium Velehradská třída 218 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Stojaspal Pavel 27
60371684 Gymnázium Velehradská třída 218 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Otradovcová Zuzana 27
60371684 Gymnázium Velehradská třída 218 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Komárek Jakub 27
60371684 Gymnázium Velehradská třída 218 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Blaha Jiří 27
60446218 Gymnázium J.G.Jarkovského Truhlářská 1120 Praha 1 PSČ: 11000 Dejl Adam 28
60446218 Gymnázium J.G.Jarkovského Truhlářská 1120 Praha 1 PSČ: 11000 Dvořák Ondřej 28
60446218 Gymnázium J.G.Jarkovského Truhlářská 1120 Praha 1 PSČ: 11000 Jirkovský Adam 28
60446218 Gymnázium J.G.Jarkovského Truhlářská 1120 Praha 1 PSČ: 11000 Němec Tadeáš 28
60446218 Gymnázium J.G.Jarkovského Truhlářská 1120 Praha 1 PSČ: 11000 Peleška Jakub 28
25058843 Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova 1111 Praha 6 PSČ: 16300 Pravda Kryštof 29
25058843 Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova 1111 Praha 6 PSČ: 16300 Dedek Martin 29
25058843 Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova 1111 Praha 6 PSČ: 16300 Holub Marek 29
25058843 Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova 1111 Praha 6 PSČ: 16300 Loužecká Karolína 29
25058843 Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova 1111 Praha 6 PSČ: 16300 Veselý Jan 29
62331639 Gymnázium Josefa Božka Frýdecká 689 Český Těšín PSČ: 73701 Mokroszová Dominika 30
62331639 Gymnázium Josefa Božka Frýdecká 689 Český Těšín PSČ: 73701 Latka Matěj 30
62331639 Gymnázium Josefa Božka Frýdecká 689 Český Těšín PSČ: 73701 Glos MIchal 30
62331639 Gymnázium Josefa Božka Frýdecká 689 Český Těšín PSČ: 73701 Palarčík Matěj 30
62331639 Gymnázium Josefa Božka Frýdecká 689 Český Těšín PSČ: 73701 Fedor Filip 30
62690043 Gymnázium Boženy Němcové Pospíšilova 324 Hradec Králové PSČ: 50003 Dostál František 31
62690043 Gymnázium Boženy Němcové Pospíšilova 324 Hradec Králové PSČ: 50003 Kroupa Matyáš 31
62690043 Gymnázium Boženy Němcové Pospíšilova 324 Hradec Králové PSČ: 50003 Kinská Tereza 31
62690043 Gymnázium Boženy Němcové Pospíšilova 324 Hradec Králové PSČ: 50003 Chvátil Šimon 31
62690043 Gymnázium Boženy Němcové Pospíšilova 324 Hradec Králové PSČ: 50003 Charvátová Kateřina 31
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 356 Hradec Králové PSČ: 50003 Jelen Jakub 32
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 356 Hradec Králové PSČ: 50003 Picek Radovan 32
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 356 Hradec Králové PSČ: 50003 Lexová Karolína 32
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 356 Hradec Králové PSČ: 50003 Zámečníková Veronika 32
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 356 Hradec Králové PSČ: 50003 Voltr Václav 32
48895407 Gymnázium Žďár nad Sázavou Neumannova 1693 Žďár nad Sázavou PSČ: 59101 Stejskal Jakub 33
48895407 Gymnázium Žďár nad Sázavou Neumannova 1693 Žďár nad Sázavou PSČ: 59101 Vtípil David 33
48895407 Gymnázium Žďár nad Sázavou Neumannova 1693 Žďár nad Sázavou PSČ: 59101 Koudela Michael 33
48895407 Gymnázium Žďár nad Sázavou Neumannova 1693 Žďár nad Sázavou PSČ: 59101 Potocký František 33
48895407 Gymnázium Žďár nad Sázavou Neumannova 1693 Žďár nad Sázavou PSČ: 59101 Vašek Daniel 33
00532525 Biskupské gymnázium a mateřská škola Barvičova 666 Brno PSČ: 60200 Daněk Jakub 34
00532525 Biskupské gymnázium a mateřská škola Barvičova 666 Brno PSČ: 60200 Rozehnal Vojtěch 34
00532525 Biskupské gymnázium a mateřská škola Barvičova 666 Brno PSČ: 60200 Vičíková Kateřina 34
00532525 Biskupské gymnázium a mateřská škola Barvičova 666 Brno PSČ: 60200 Pospíšil Marek 34
00532525 Biskupské gymnázium a mateřská škola Barvičova 666 Brno PSČ: 60200 Staňová Zdena 34
46747991 SPŠ SE a VOŠ, příspěvková organizace Masarykova 460 Liberec PSČ: 46001 Muller Pavel 35
46747991 SPŠ SE a VOŠ, příspěvková organizace Masarykova 460 Liberec PSČ: 46001 Paidar Jaroslav 35
46747991 SPŠ SE a VOŠ, příspěvková organizace Masarykova 460 Liberec PSČ: 46001 Sakmary Matěj 35
46747991 SPŠ SE a VOŠ, příspěvková organizace Masarykova 460 Liberec PSČ: 46001 Williems Simon 35
46747991 SPŠ SE a VOŠ, příspěvková organizace Masarykova 460 Liberec PSČ: 46001 Klimeš Jan 35
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Čada Jan 36
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Linhart Vojtěch 36
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Kala Martin 36
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Jirkal Jakub 36
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1015 Litoměřice PSČ: 41201 Pardubický Štěpán 36
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Brož Jakub 37
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Hrubá Hana 37
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Hanková Adéla 37
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Märzová Tereza 37
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní 445 Karlovy Vary PSČ: 36001 Sibgatulin Timur 37
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Rajnštajn Jakub 38
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Píro Michael 38
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Hlaváček Jiří 38
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Vaník Jan 38
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51601 Kocourek Maxmilián 38
61386022 Gymnázium Arabská 682 Praha 6 PSČ: 16000 Sidej Natan 39
61386022 Gymnázium Arabská 682 Praha 6 PSČ: 16000 Kim Huiyeon 39
61386022 Gymnázium Arabská 682 Praha 6 PSČ: 16000 Kameník Vojtěch 39
61386022 Gymnázium Arabská 682 Praha 6 PSČ: 16000 Jarošová Veronika 39
61386022 Gymnázium Arabská 682 Praha 6 PSČ: 16000 Doubrava Jiří 39
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Kantor Tomáš 40
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Novotný Martin 40
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Varmusová Alanis 40
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Dinh Martin 40
00601390 Gymnázium Komenského 713 Třinec PSČ: 73961 Martynek Daniel 40
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Husák Tomáš 41
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Smutný Josef 41
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Chudoba Michal 41
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Olšovský Martin 41
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Malík Čeněk 41
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín PSČ: 76001 Kundratová Lucie 42
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín PSČ: 76001 Vrbovský Tomáš 42
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín PSČ: 76001 Kamenářová Kristýna 42
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín PSČ: 76001 Čala Petr 42
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín PSČ: 76001 Slovák Milan 42
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Špindler Petr 43
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Rozmajzl Matěj 43
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Vestenický Vojtěch 43
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Jeníček Jan 43
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Dlouhý Šimon 43
47813075 Slezské gymnázium Zámecký okruh 848 Opava PSČ: 74601 Hozák Vlastislav 44
47813075 Slezské gymnázium Zámecký okruh 848 Opava PSČ: 74601 Tichavský Milan 44
47813075 Slezské gymnázium Zámecký okruh 848 Opava PSČ: 74601 Stankoci David 44
47813075 Slezské gymnázium Zámecký okruh 848 Opava PSČ: 74601 Hájková Lenka 44
47813075 Slezské gymnázium Zámecký okruh 848 Opava PSČ: 74601 Smolka Jakub 44
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Cihlář Ondřej 45
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Cihlářová Klára 45
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Holý Matěj 45
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Kramlová Jana 45
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Vejčík Martin 45
60162961 Křesťanské gymnázium Kozinova 1000 Praha 10 PSČ: 10200 Muller Vojtěch 46
60162961 Křesťanské gymnázium Kozinova 1000 Praha 10 PSČ: 10200 Čapla František 46
60162961 Křesťanské gymnázium Kozinova 1000 Praha 10 PSČ: 10200 Divišová Martina 46
60162961 Křesťanské gymnázium Kozinova 1000 Praha 10 PSČ: 10200 Kopková Anna 46
60162961 Křesťanské gymnázium Kozinova 1000 Praha 10 PSČ: 10200 Kupsa Jan 46
60545984 Gymnázium Jihlava Jana Masaryka 1560 Jihlava PSČ: 58601 Zimen Martin 47
60545984 Gymnázium Jihlava Jana Masaryka 1560 Jihlava PSČ: 58601 Kafka Matěj 47
60545984 Gymnázium Jihlava Jana Masaryka 1560 Jihlava PSČ: 58601 Šimek Petr 47
60545984 Gymnázium Jihlava Jana Masaryka 1560 Jihlava PSČ: 58601 Stanovský Arnold 47
60545984 Gymnázium Jihlava Jana Masaryka 1560 Jihlava PSČ: 58601 Šťastný Marek 47
60445475 Gymnázium Českolipská 373 Praha 9 PSČ: 19000 Táborský Jan 48
60445475 Gymnázium Českolipská 373 Praha 9 PSČ: 19000 Šraierová Zuzana 48
60445475 Gymnázium Českolipská 373 Praha 9 PSČ: 19000 Horský Miroslav 48
60445475 Gymnázium Českolipská 373 Praha 9 PSČ: 19000 Daniš Hugo 48
60445475 Gymnázium Českolipská 373 Praha 9 PSČ: 19000 Lejsek Vojtěch 48
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Karbusová Nikola 49
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Jakš Pavel 49
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Dvořák Ondřej 49
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Capl Filip 49
60075775 Gymnázium Česká 142 České Budějovice PSČ: 37001 Černý Dominik 49
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Bečvář Petr 50
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Houzar Jan 50
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Kotal Jiří 50
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Váňa Ondřej 50
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Veličková Kateřina 50
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Ustinov Nikita 51
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Kunz Martin 51
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Králíček Mikuláš 51
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Šafránek Matouš 51
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Svatošová Michaela 51
60816929 Gymnázium B. Němcové 213 Dačice PSČ: 38001 Phat Honza 52
60816929 Gymnázium B. Němcové 213 Dačice PSČ: 38001 Tesař Radek 52
60816929 Gymnázium B. Němcové 213 Dačice PSČ: 38001 Steinhauser Václav 52
60816929 Gymnázium B. Němcové 213 Dačice PSČ: 38001 Soukup Viktor 52
60816929 Gymnázium B. Němcové 213 Dačice PSČ: 38001 Novák Vojtěch 52
62540009 Gymnázium a Obchodní akademie Jirsíkova 244 Pelhřimov PSČ: 39301 Josef Martínek 53
62540009 Gymnázium a Obchodní akademie Jirsíkova 244 Pelhřimov PSČ: 39301 Veřtát Kryštof 53
62540009 Gymnázium a Obchodní akademie Jirsíkova 244 Pelhřimov PSČ: 39301 Veřtát Jakub 53
62540009 Gymnázium a Obchodní akademie Jirsíkova 244 Pelhřimov PSČ: 39301 Tomáš Čížek 53
62540009 Gymnázium a Obchodní akademie Jirsíkova 244 Pelhřimov PSČ: 39301 Jana Sýkorová 53
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Šolaja Nikola 54
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Procházka Šimon 54
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Novák František 54
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Neumann Jindřich 54
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Křenkova Pavlína 54
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Chytilová Denisa 55
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Horčička Vít 55
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Pallová Jana 55
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Brož Vojta 56
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Smola Petr 56
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Poláková Tereza 56
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Ranošová Hedvika 56
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Meteláková Zuzana 56
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Novotný Patrik 57
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Vítek Martin 57
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Cibulka Vojtěch 57
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Zeman Jakub 57
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Vepřek Jan 57
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Golasowski Martin 58
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Škrabalová Barbora 58
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Morawiec Daniel 58
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Królikowski David 58
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Pieczonka Jan 58
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Řehulková Veronika 59
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Beinhauer David 59
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Král Josef 59
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Peiker Jan 59
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Wittek David 59
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť III 1364 Zlín PSČ: 76001 Chalabala Lukáš 60
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť III 1364 Zlín PSČ: 76001 Tůma Ondřej 60
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť III 1364 Zlín PSČ: 76001 Pompa Tomáš 60
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť III 1364 Zlín PSČ: 76001 Dvořák Michal 60
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť III 1364 Zlín PSČ: 76001 Coufalík Marek 60
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Marek Talíř 61
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Karolína Kučerová 61
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Jan Hrubeš 61
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Martin Mráz 61
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Roman Lebeda 61
60096136 Gymnázium Zlatá stezka 137 Prachatice PSČ: 38301 Linzmajer Jakub 62
60096136 Gymnázium Zlatá stezka 137 Prachatice PSČ: 38301 Jurčová Dominika 62
60096136 Gymnázium Zlatá stezka 137 Prachatice PSČ: 38301 Jurčo Tomáš 62
60096136 Gymnázium Zlatá stezka 137 Prachatice PSČ: 38301 Čajan Dominik 62
60096136 Gymnázium Zlatá stezka 137 Prachatice PSČ: 38301 Binderová Jaroslava 62
00335533 Gymnázium Elišky Krásnohorské Ohradní 111 Praha 4 PSČ: 14000 Gara Jan 63
00335533 Gymnázium Elišky Krásnohorské Ohradní 111 Praha 4 PSČ: 14000 Jelínek Michal 63
00335533 Gymnázium Elišky Krásnohorské Ohradní 111 Praha 4 PSČ: 14000 Tauchmanová Klára 63
00335533 Gymnázium Elišky Krásnohorské Ohradní 111 Praha 4 PSČ: 14000 Kramný Vojtěch 63
00335533 Gymnázium Elišky Krásnohorské Ohradní 111 Praha 4 PSČ: 14000 Kramná Anežka 63
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Kaspar Štěpán 64
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Prokop Milan 64
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Novotný Cyril 64
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Nalepa Martin Alex 64
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Kaňákova Natálie 64
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova 457 Praha 1 PSČ: 11800 Sedmidubský Václav 65
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova 457 Praha 1 PSČ: 11800 Thuma David 65
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova 457 Praha 1 PSČ: 11800 Kotlaba Matej 65
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova 457 Praha 1 PSČ: 11800 Balcarová Markéta 65
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova 457 Praha 1 PSČ: 11800 Krejčí Helena 65
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Vyhlídal David 66
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Střelský Adam 66
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Habr Ondřej 66
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Kocourek Tomáš 66
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Vašátko Albert 66
48160989 Gymnázium Dašická 1083 Pardubice PSČ: 53003 Pustějovský Zdeněk 67
48160989 Gymnázium Dašická 1083 Pardubice PSČ: 53003 Mudruňka Kamil 67
48160989 Gymnázium Dašická 1083 Pardubice PSČ: 53003 Faikl Tomáš 67
48160989 Gymnázium Dašická 1083 Pardubice PSČ: 53003 Cach Jakub 67
48160989 Gymnázium Dašická 1083 Pardubice PSČ: 53003 Žák Jan 67
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Jandásek Vojtěch 68
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Grapová Klára 68
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Kozelský Ondřej 68
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Žurek Dominik 68
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Zajíček Radek 68
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Seidl Vladislav 69
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Sehnalová Karolína 69
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Majsner Marek 69
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Krtouš Michal 69
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Hlavová Tereza 69
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Smítková Viktorie 70
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Mlezivová Anna 70
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Jirka Vladimír 70
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Fišer Václav 70
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Doležalová Lada 70
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Mísař Ondřej 71
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Marhanová Jana 71
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Mísař Matěj 71
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Hájek Daniel 71
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Töpfer Ladislav 71
70872503 Akademické gymnázium Štěpánská 614 Praha 1 PSČ: 11000 Skrla Ondřej 72
70872503 Akademické gymnázium Štěpánská 614 Praha 1 PSČ: 11000 Bohbotová Karen 72
70872503 Akademické gymnázium Štěpánská 614 Praha 1 PSČ: 11000 Tulingerová Karolína 72
70872503 Akademické gymnázium Štěpánská 614 Praha 1 PSČ: 11000 Chmúrny Daniel 72
70872503 Akademické gymnázium Štěpánská 614 Praha 1 PSČ: 11000 Herold Adam 72
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Horský David 73
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Catay Susan 73
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Urban Vladimír 73
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Sajdoková Anna 73
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Fantová Anna 73
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Šišma Vojtěch 74
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Studničná Kateřina 74
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Bartík Luboš 74
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Drábek Vojtěch 74
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského 16 Vyškov PSČ: 68201 Setinský Jiří 74
60153237 Gymnázium Jiráskovo náměstí 325 Trutnov PSČ: 54101 Ryzák David 75
60153237 Gymnázium Jiráskovo náměstí 325 Trutnov PSČ: 54101 Cerman Marek 75
60153237 Gymnázium Jiráskovo náměstí 325 Trutnov PSČ: 54101 Drahník Matěj 75
60153237 Gymnázium Jiráskovo náměstí 325 Trutnov PSČ: 54101 Dvořáková Johana 75
60153237 Gymnázium Jiráskovo náměstí 325 Trutnov PSČ: 54101 Holý Filip 75
48623687 Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54701 Vít Ondřej 76
48623687 Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54701 Balcar Vojtěch 76
48623687 Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54701 Mervart Vojtěch 76
48623687 Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54701 Říha Miroslav 76
48623687 Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54701 Sichrovský Benjamin 76
00846881 Gymnázium a SOŠ Cihelní 410 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Gřunděl Jakub 77
00846881 Gymnázium a SOŠ Cihelní 410 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Lustig Dominik 77
00846881 Gymnázium a SOŠ Cihelní 410 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Mück Damián 77
00846881 Gymnázium a SOŠ Cihelní 410 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Ptáčník Vojtěch 77
00846881 Gymnázium a SOŠ Cihelní 410 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Vojáček David 77
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Honěk Vojtěch 78
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Marschalková Janka 78
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Šamajová Kamila 78
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Šichnárková Adéla 78
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Kopecká Kateřina 78
49371185 Gymnázium Chodovická 2250 Praha 9 PSČ: 19300 Zadák Lukáš 79
49371185 Gymnázium Chodovická 2250 Praha 9 PSČ: 19300 Šírek František 79
49371185 Gymnázium Chodovická 2250 Praha 9 PSČ: 19300 Popelka Patrik 79
49371185 Gymnázium Chodovická 2250 Praha 9 PSČ: 19300 Kotrba Jakub 79
49371185 Gymnázium Chodovická 2250 Praha 9 PSČ: 19300 Bárta Daniel 79
47723386 Gymnázium Cheb Nerudova 2283 Cheb PSČ: 35002 Štěpánová Sára 80
47723386 Gymnázium Cheb Nerudova 2283 Cheb PSČ: 35002 Šíp Václav 80
47723386 Gymnázium Cheb Nerudova 2283 Cheb PSČ: 35002 Rendl David 80
47723386 Gymnázium Cheb Nerudova 2283 Cheb PSČ: 35002 Pham Michal 80
47723386 Gymnázium Cheb Nerudova 2283 Cheb PSČ: 35002 Bär Jindřich 80
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Horvátová Lenka 81
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Hrubčík Lukáš 81
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Petrová Martina 81
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Zavadil Jan 81
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Večerková Lucie 81
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Hálová Eliška 82
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Štejfa Oskar 82
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Hercík Jakub 82
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Němcová Jana 82
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Šnoblová Petra 82
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Čechová Eva 83
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Kupčík Kryštof 83
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Šak Šimon 83
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Cvejnová Ester Dominika 83
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Chromčák Michal 83
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Štětková Anna 84
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Vostřel Zdeněk 84
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Nykl Jan 84
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Rajchert Josef 84
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Nguyenová Chi Mai 84
62331582 Gymnázium Studentská 1198 Havířov PSČ: 73601 Šimko Matěj 85
62331582 Gymnázium Studentská 1198 Havířov PSČ: 73601 Mikušťák Daniel 85
62331582 Gymnázium Studentská 1198 Havířov PSČ: 73601 Mašková Kristýna 85
62331582 Gymnázium Studentská 1198 Havířov PSČ: 73601 Wybitul Evžen 85
62331582 Gymnázium Studentská 1198 Havířov PSČ: 73601 Šolc Dominik 85
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Mikuš Michal 86
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Mlčoušek Jakub 86
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Meixner Ivo 86
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Ondryáš Martin 86
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Žárská Kateřina 86
00601349 Gymnázium Smetanův okruh 19 Krnov PSČ: 79401 Čepová Markéta 87
00601349 Gymnázium Smetanův okruh 19 Krnov PSČ: 79401 Slanina Jan 87
00601349 Gymnázium Smetanův okruh 19 Krnov PSČ: 79401 Slavíková Kateřina 87
00601349 Gymnázium Smetanův okruh 19 Krnov PSČ: 79401 Válek Jan 87
00601349 Gymnázium Smetanův okruh 19 Krnov PSČ: 79401 Stejskal Dominik 87
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Sandrini Tomáš 88
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Procházka Viktor 88
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Nonfried Max 88
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Mírková Anna 88
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 823 Plzeň PSČ: 31200 Beneš Jaroslav 88
61924041 Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28601 Frýba Filip 89
61924041 Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28601 Hašek Radoslav 89
61924041 Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28601 Matejovie Michael 89
61924041 Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28601 Špačková Petra 89
61924041 Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28601 Vařečka Vojtěch 89
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Vykoupil Vojtěch 90
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Rafčíková Julie 90
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Pařízková Kateřina 90
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Janků Adéla 90
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Džubera Michal 90
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Kaňáková Kateřina 91
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Kotek Dominik 91
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Illésová Silvie 91
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Tatran Tomáš 91
00601403 Gymnázium Nám. T. G. Masaryka 1260 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Šedý Michal 91
61388106 Gymnázium Botičská 424 Praha 2 PSČ: 12800 Koubek Vilém 92
61388106 Gymnázium Botičská 424 Praha 2 PSČ: 12800 Handlovičová Katarína 92
61388106 Gymnázium Botičská 424 Praha 2 PSČ: 12800 Atassi Adéla 92
61388106 Gymnázium Botičská 424 Praha 2 PSČ: 12800 Šťastný Jiří 92
61388106 Gymnázium Botičská 424 Praha 2 PSČ: 12800 Kvis Kryštof 92
48342912 Gymnázium J.Š.Baara Pivovarská 323 Domažlice PSČ: 34401 Bartoš Frank 93
48342912 Gymnázium J.Š.Baara Pivovarská 323 Domažlice PSČ: 34401 Chval Jakub 93
48342912 Gymnázium J.Š.Baara Pivovarská 323 Domažlice PSČ: 34401 Svoboda Jan 93
48342912 Gymnázium J.Š.Baara Pivovarská 323 Domažlice PSČ: 34401 Svoboda Václav 93
48342912 Gymnázium J.Š.Baara Pivovarská 323 Domažlice PSČ: 34401 Anderle Tim 93
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Szymik Michal 94
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Hrbáčová Daniela 94
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Kramolišová Eva 94
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Ochodková Mariana 94
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Matulík Michal 94
62331574 SPŠ elektrotechnická Makarenkova 513 Havířov PSČ: 73601 Szymanik Marek 95
62331574 SPŠ elektrotechnická Makarenkova 513 Havířov PSČ: 73601 Hájník Zdenko 95
62331574 SPŠ elektrotechnická Makarenkova 513 Havířov PSČ: 73601 Sikora Filip 95
62331574 SPŠ elektrotechnická Makarenkova 513 Havířov PSČ: 73601 Stryja Jakub 95
62331574 SPŠ elektrotechnická Makarenkova 513 Havířov PSČ: 73601 Tomanek Jan 95
00846881 Gymnázium a SOŠ Cihelní 410 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Kožušník Přemysl 96
00846881 Gymnázium a SOŠ Cihelní 410 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Morisák Lukáš 96
00846881 Gymnázium a SOŠ Cihelní 410 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Fojtík Jiří 96
00846881 Gymnázium a SOŠ Cihelní 410 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Stibor Zbyšek 96
00846881 Gymnázium a SOŠ Cihelní 410 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Volný Marek 96
66610702 Střední průmyslová škola Třebíč Manž. Curieových 734 Třebíč PSČ: 67401 Patová Pavlína 97
66610702 Střední průmyslová škola Třebíč Manž. Curieových 734 Třebíč PSČ: 67401 Sýkora Jan 97
66610702 Střední průmyslová škola Třebíč Manž. Curieových 734 Třebíč PSČ: 67401 Fiala Ondřej 97
66610702 Střední průmyslová škola Třebíč Manž. Curieových 734 Třebíč PSČ: 67401 Patočka Marek 97
66610702 Střední průmyslová škola Třebíč Manž. Curieových 734 Třebíč PSČ: 67401 Koudelka Jakub 97
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Sorger Sara 98
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Janoušek Tomáš 98
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Kmenta Martin 98
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Orel Vojtěch 98
00558982 Gymnázium Vídeňská 55 Brno PSČ: 63900 Pekár Jakub 98
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Dulava Tomáš 99
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Pitermann Vojtěch 99
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Rafčíková Natálie 99
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Vincenec Radan 99
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Jankov Alexandr 99
61385379 Gymnázium Přípotoční 1337 Praha 10 PSČ: 10100 Vilhum Vojtěch 100
61385379 Gymnázium Přípotoční 1337 Praha 10 PSČ: 10100 Jandová Anna 100
61385379 Gymnázium Přípotoční 1337 Praha 10 PSČ: 10100 Martínek Petr 100
61385379 Gymnázium Přípotoční 1337 Praha 10 PSČ: 10100 Hrnčárková Anna 100
61385379 Gymnázium Přípotoční 1337 Praha 10 PSČ: 10100 Hesounová Helena 100
62690060 Gymnázium J. K. Tyla Tylovo nábřeží 682 Hradec Králové PSČ: 50002 Židek Andrej 101
62690060 Gymnázium J. K. Tyla Tylovo nábřeží 682 Hradec Králové PSČ: 50002 Stojanová Markéta 101
62690060 Gymnázium J. K. Tyla Tylovo nábřeží 682 Hradec Králové PSČ: 50002 Šrámek Jiří 101
62690060 Gymnázium J. K. Tyla Tylovo nábřeží 682 Hradec Králové PSČ: 50002 Moravec David 101
62690060 Gymnázium J. K. Tyla Tylovo nábřeží 682 Hradec Králové PSČ: 50002 Kočnar Josef 101
00601331 Gymnázium a SOŠ Sokolovská 466 Rýmařov PSČ: 79501 Klement Daniel 102
00601331 Gymnázium a SOŠ Sokolovská 466 Rýmařov PSČ: 79501 Vala Tomáš 102
00601331 Gymnázium a SOŠ Sokolovská 466 Rýmařov PSČ: 79501 Tydlačková Julie 102
00601331 Gymnázium a SOŠ Sokolovská 466 Rýmařov PSČ: 79501 Pavlásek Lukáš 102
00601331 Gymnázium a SOŠ Sokolovská 466 Rýmařov PSČ: 79501 Kistan Vladimír 102
06668364 Zemědělská akademie Hořice - střední škola a vyšší odborná škola Riegrova 1403 Hořice PSČ: 50801 Vrbata Matyáš 103
06668364 Zemědělská akademie Hořice - střední škola a vyšší odborná škola Riegrova 1403 Hořice PSČ: 50801 Portychová Tereza 103
06668364 Zemědělská akademie Hořice - střední škola a vyšší odborná škola Riegrova 1403 Hořice PSČ: 50801 Hrnčiarová Lucia 103
06668364 Zemědělská akademie Hořice - střední škola a vyšší odborná škola Riegrova 1403 Hořice PSČ: 50801 Dvořák Tomáš 103
06668364 Zemědělská akademie Hořice - střední škola a vyšší odborná škola Riegrova 1403 Hořice PSČ: 50801 Hypiusová Johanka 103
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Míchalová Šárka 104
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Petržílka Ondřej 104
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Nehasilová Martina 104
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Maříková Michaela 104
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Juříčková Michaela 104
00401081 Gymnázium T. G. Masaryka 106 Ústí nad Orlicí PSČ: 56201 Lehká Martina 105
00401081 Gymnázium T. G. Masaryka 106 Ústí nad Orlicí PSČ: 56201 Šinkovská Markéta 105
00401081 Gymnázium T. G. Masaryka 106 Ústí nad Orlicí PSČ: 56201 Tesař Šimon 105
00401081 Gymnázium T. G. Masaryka 106 Ústí nad Orlicí PSČ: 56201 Velínský Vojtěch 105
00401081 Gymnázium T. G. Masaryka 106 Ústí nad Orlicí PSČ: 56201 Kukla Filip 105
60252758 Gymnázium, příspěvková organizace U Balvanu 764 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Vacek Cyril 106
60252758 Gymnázium, příspěvková organizace U Balvanu 764 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Marko Ladislav 106
60252758 Gymnázium, příspěvková organizace U Balvanu 764 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Hatriková Lenka 106
60252758 Gymnázium, příspěvková organizace U Balvanu 764 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Drahoňovská Lucie 106
60252758 Gymnázium, příspěvková organizace U Balvanu 764 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Střižíková Anna 106
48380296 Gymnázium a SOŠ Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Tluček Filip 107
48380296 Gymnázium a SOŠ Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Šmídová Anna 107
48380296 Gymnázium a SOŠ Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Škoula Petr 107
48380296 Gymnázium a SOŠ Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Klokočník Michal 107
48380296 Gymnázium a SOŠ Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Beranová Eliška 107
49589792 Gymnázium Masarykovo nám. 1207 Šumperk PSČ: 78701 Janoš Petr 108
49589792 Gymnázium Masarykovo nám. 1207 Šumperk PSČ: 78701 Drážný Ladislav 108
49589792 Gymnázium Masarykovo nám. 1207 Šumperk PSČ: 78701 Horáček Michal 108
49589792 Gymnázium Masarykovo nám. 1207 Šumperk PSČ: 78701 Rýznarová Adéla 108
49589792 Gymnázium Masarykovo nám. 1207 Šumperk PSČ: 78701 Stratilová Veronika 108
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Součková Zuzana 109
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Roubínová Veronika 109
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Roubín David 109
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Müller Vojtěch 109
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Linhart Lukáš 109
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Hájková Kateřina 110
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Hocková Michaela 110
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Jelínek Jakub 110
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Matoušková Kristýna 110
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Kočka Jan 110
00474029 Gymnázium Františka Palackého Masarykova 450 Neratovice PSČ: 27711 Havlíček Pavel 111
00474029 Gymnázium Františka Palackého Masarykova 450 Neratovice PSČ: 27711 Hurdálek Jan 111
00474029 Gymnázium Františka Palackého Masarykova 450 Neratovice PSČ: 27711 Le David 111
00474029 Gymnázium Františka Palackého Masarykova 450 Neratovice PSČ: 27711 Vaněk Jiří 111
00474029 Gymnázium Františka Palackého Masarykova 450 Neratovice PSČ: 27711 Zítek Filip 111
44053916 Cyrilometodějské G, ZŠ a MŠ v Prostějově Komenského 1592 Prostějov PSČ: 79601 Rubanová Ludmila 112
44053916 Cyrilometodějské G, ZŠ a MŠ v Prostějově Komenského 1592 Prostějov PSČ: 79601 Frybortová Jiřina 112
44053916 Cyrilometodějské G, ZŠ a MŠ v Prostějově Komenského 1592 Prostějov PSČ: 79601 Vinklerová Viktorie 112
44053916 Cyrilometodějské G, ZŠ a MŠ v Prostějově Komenského 1592 Prostějov PSČ: 79601 Szymsza Jakub 112
44053916 Cyrilometodějské G, ZŠ a MŠ v Prostějově Komenského 1592 Prostějov PSČ: 79601 Dvořáková Klára 112
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Voráč Stanislav 113
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Kutil Petr 113
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Rubeš Jakub 113
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Šusterová Kateřina 113
61357278 Gymnázium Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Volák Tomáš 113
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Vašut Roman 114
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Loskot Hynek 114
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Komárek Daniel 114
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Jindra Vojtěch 114
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Vlček Marek 114
47723394 Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně Ruská 355 Mariánské Lázně PSČ: 35301 Flosman Petr 115
47723394 Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně Ruská 355 Mariánské Lázně PSČ: 35301 Brunová Blanka 115
47723394 Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně Ruská 355 Mariánské Lázně PSČ: 35301 Novák Patrik 115
47723394 Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně Ruská 355 Mariánské Lázně PSČ: 35301 Slowíková Eliška 115
47723394 Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně Ruská 355 Mariánské Lázně PSČ: 35301 Daniel Saracino 115
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27601 Nová Barbora 116
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27601 Tomášek Petr 116
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27601 Kerner Matěj 116
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27601 Vlasák Vít 116
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27601 Kodrlová Anna 116
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Zahradník Jakub 117
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Hejman Jakub 117
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Hauerová Petra 117
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Bucháček Lukáš 117
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2055 Plzeň PSČ: 30100 Bajer Filip 117
00666122 Biskup. gymn. J.N.Neumanna a Církevní ZŠ Jirsíkova 420 České Budějovice PSČ: 37001 Zabranský Ondřej 118
00666122 Biskup. gymn. J.N.Neumanna a Církevní ZŠ Jirsíkova 420 České Budějovice PSČ: 37001 Janda Cyril 118
00666122 Biskup. gymn. J.N.Neumanna a Církevní ZŠ Jirsíkova 420 České Budějovice PSČ: 37001 Šmakal Oliver 118
00666122 Biskup. gymn. J.N.Neumanna a Církevní ZŠ Jirsíkova 420 České Budějovice PSČ: 37001 Pelikánová Lucie 118
00666122 Biskup. gymn. J.N.Neumanna a Církevní ZŠ Jirsíkova 420 České Budějovice PSČ: 37001 Hovorka Michal 118
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Štípal Martin 119
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Nováková Tereza 119
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Hrubý František 119
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Deingruber Tomáš 119
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Kašperlík Martin 119
46708812 Doctrina-Podještědské gymnázium, s.r.o. Sokolovská 328 Liberec PSČ: 46001 Riss Václav 120
46708812 Doctrina-Podještědské gymnázium, s.r.o. Sokolovská 328 Liberec PSČ: 46001 Koníř Mikuláš 120
46708812 Doctrina-Podještědské gymnázium, s.r.o. Sokolovská 328 Liberec PSČ: 46001 Kovbuz Anna 120
46708812 Doctrina-Podještědské gymnázium, s.r.o. Sokolovská 328 Liberec PSČ: 46001 Pikous Matouš 120
46708812 Doctrina-Podještědské gymnázium, s.r.o. Sokolovská 328 Liberec PSČ: 46001 Prebsl Marek 120
60459085 Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 PSČ: 14100 Hauptmann Erik 121
60459085 Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 PSČ: 14100 Vydrželová Veronika 121
60459085 Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 PSČ: 14100 Přerovský David 121
60459085 Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 PSČ: 14100 Patočka Martin 121
60459085 Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 PSČ: 14100 Hloušková Tereza 121
70874204 Gymnázium a Hudební škola hl.m.Prahy,ZUŠ Komenského náměstí 400 Praha 3 PSČ: 13000 Budzanowská Aneta 122
70874204 Gymnázium a Hudební škola hl.m.Prahy,ZUŠ Komenského náměstí 400 Praha 3 PSČ: 13000 Novotná Martina 122
70874204 Gymnázium a Hudební škola hl.m.Prahy,ZUŠ Komenského náměstí 400 Praha 3 PSČ: 13000 Cosnefroy Thaïs 122
70874204 Gymnázium a Hudební škola hl.m.Prahy,ZUŠ Komenského náměstí 400 Praha 3 PSČ: 13000 Cosnefroy Maura 122
70874204 Gymnázium a Hudební škola hl.m.Prahy,ZUŠ Komenského náměstí 400 Praha 3 PSČ: 13000 Kapsová Anna 122
26787806 Gymnázium BMA, s.r.o. Dvořákova 1269 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Blahout David 123
26787806 Gymnázium BMA, s.r.o. Dvořákova 1269 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Guńková Noemi 123
26787806 Gymnázium BMA, s.r.o. Dvořákova 1269 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Hric Patrik 123
26787806 Gymnázium BMA, s.r.o. Dvořákova 1269 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Žídková Dorota 123
26787806 Gymnázium BMA, s.r.o. Dvořákova 1269 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Waloszek Dalia 123
70872589 SPŠ strojnická, škola hl.m. Prahy Betlémská 287 Praha 1 PSČ: 11000 Bartoň Pavel 124
70872589 SPŠ strojnická, škola hl.m. Prahy Betlémská 287 Praha 1 PSČ: 11000 Klar Daniel 124
70872589 SPŠ strojnická, škola hl.m. Prahy Betlémská 287 Praha 1 PSČ: 11000 Piskač Jáchym 124
70872589 SPŠ strojnická, škola hl.m. Prahy Betlémská 287 Praha 1 PSČ: 11000 Černý Michal 124
70872589 SPŠ strojnická, škola hl.m. Prahy Betlémská 287 Praha 1 PSČ: 11000 Boďa Tomáš 124
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Kapitánová Anna 125
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Salač Vojtěch 125
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Škrabal Miroslav 125
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Straka Jan 125
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Veselý Ondřej 125
00574406 SŠ informatiky a finančních služeb Klatovská třída 2778 Plzeň PSČ: 30100 Bubeníček Lukáš 126
00574406 SŠ informatiky a finančních služeb Klatovská třída 2778 Plzeň PSČ: 30100 Švarc David 126
00574406 SŠ informatiky a finančních služeb Klatovská třída 2778 Plzeň PSČ: 30100 Motl Matěj 126
00574406 SŠ informatiky a finančních služeb Klatovská třída 2778 Plzeň PSČ: 30100 Šůch Miroslav 126
00574406 SŠ informatiky a finančních služeb Klatovská třída 2778 Plzeň PSČ: 30100 Váchal Vojtěch 126
47558458 Gymnázium Václava Hraběte Jiráskova 617 Hořovice PSČ: 26801 Řepka Adam 127
47558458 Gymnázium Václava Hraběte Jiráskova 617 Hořovice PSČ: 26801 Macho Milan 127
47558458 Gymnázium Václava Hraběte Jiráskova 617 Hořovice PSČ: 26801 Friedmannová Emma 127
47558458 Gymnázium Václava Hraběte Jiráskova 617 Hořovice PSČ: 26801 Černá Zuzana 127
47558458 Gymnázium Václava Hraběte Jiráskova 617 Hořovice PSČ: 26801 Čabounová Pavlína 127
00666122 Biskup. gymn. J.N.Neumanna a Církevní ZŠ Jirsíkova 420 České Budějovice PSČ: 37001 Rosenkrancová Anna 128
00666122 Biskup. gymn. J.N.Neumanna a Církevní ZŠ Jirsíkova 420 České Budějovice PSČ: 37001 Němeček Pavel 128
00666122 Biskup. gymn. J.N.Neumanna a Církevní ZŠ Jirsíkova 420 České Budějovice PSČ: 37001 Lapáček Vojta 128
00666122 Biskup. gymn. J.N.Neumanna a Církevní ZŠ Jirsíkova 420 České Budějovice PSČ: 37001 Holub Denis 128
00601772 Gymnázium Jana Opletala Opletalova 189 Litovel PSČ: 78401 Vychodil Vojtěch 129
00601772 Gymnázium Jana Opletala Opletalova 189 Litovel PSČ: 78401 Machala Vojtěch 129
00601772 Gymnázium Jana Opletala Opletalova 189 Litovel PSČ: 78401 Juriga Jan 129
00601772 Gymnázium Jana Opletala Opletalova 189 Litovel PSČ: 78401 Finger Richard 129
63109662 Malostranské gymnázium Josefská 626 Praha 1 PSČ: 11800 Vandasová Daniela 130
63109662 Malostranské gymnázium Josefská 626 Praha 1 PSČ: 11800 Harabišová Jana 130
63109662 Malostranské gymnázium Josefská 626 Praha 1 PSČ: 11800 Grundlerová Linda 130
63109662 Malostranské gymnázium Josefská 626 Praha 1 PSČ: 11800 Golubeva Evgenia 130
63109662 Malostranské gymnázium Josefská 626 Praha 1 PSČ: 11800 Zima Jiří 130
60869038 SPŠ a VOŠ Karla Čapka 402 Písek PSČ: 39701 Černohous Jakub 131
60869038 SPŠ a VOŠ Karla Čapka 402 Písek PSČ: 39701 Hejl Martin 131
60869038 SPŠ a VOŠ Karla Čapka 402 Písek PSČ: 39701 Sivera Richard 131
60869038 SPŠ a VOŠ Karla Čapka 402 Písek PSČ: 39701 Ruman Jan 131
60459085 Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 PSČ: 14100 Knesel Jakub 132
60459085 Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 PSČ: 14100 Valášková Martina 132
60459085 Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 PSČ: 14100 Varm Marek 132
60459085 Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 PSČ: 14100 Hruška Matěj 132
60459085 Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 PSČ: 14100 Sap Martin 132
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Tonhauserová Michaela 133
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Dubovský Marek 133
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Fencl Matěj 133
49767208 Gymnázium a střední odborná škola Chodov Komenského 273 Chodov PSČ: 35735 Pelech Jan 133
47813121 Střední škola průmyslová a umělecká Praskova 399 Opava PSČ: 74601 Jesionka Vojtěch 134
47813121 Střední škola průmyslová a umělecká Praskova 399 Opava PSČ: 74601 Vaněk Tomáš 134
47813121 Střední škola průmyslová a umělecká Praskova 399 Opava PSČ: 74601 Kovařík Kryštof 134
47813121 Střední škola průmyslová a umělecká Praskova 399 Opava PSČ: 74601 Kronika Vojtěch 134
60816899 SOŠ a SOU Jáchymova 478 Jindřichův Hradec PSČ: 37701 Konhefrová Šárka 135
60816899 SOŠ a SOU Jáchymova 478 Jindřichův Hradec PSČ: 37701 Mužíková Klára 135
60816899 SOŠ a SOU Jáchymova 478 Jindřichův Hradec PSČ: 37701 Zborková Tereza 135
60816899 SOŠ a SOU Jáchymova 478 Jindřichův Hradec PSČ: 37701 Floriánová Markéta 135
60816899 SOŠ a SOU Jáchymova 478 Jindřichův Hradec PSČ: 37701 Bastl Petr 135
47813148 Střední průmyslová škola stavební Mírová 630 Opava PSČ: 74601 Stuchlík Jan 136
47813148 Střední průmyslová škola stavební Mírová 630 Opava PSČ: 74601 Raszyk Kristián 136
47813148 Střední průmyslová škola stavební Mírová 630 Opava PSČ: 74601 Heinz Tomáš 136
47813148 Střední průmyslová škola stavební Mírová 630 Opava PSČ: 74601 Kučera Petr 136
47813148 Střední průmyslová škola stavební Mírová 630 Opava PSČ: 74601 Borský David 136
64947629 Střední škola knižní kultury, o.p.s. Perunova 975 Praha 3 PSČ: 13000 Jirouš Jan 137
64947629 Střední škola knižní kultury, o.p.s. Perunova 975 Praha 3 PSČ: 13000 Pašková Kristýna 137
64947629 Střední škola knižní kultury, o.p.s. Perunova 975 Praha 3 PSČ: 13000 Hokynářová Anna 137
64947629 Střední škola knižní kultury, o.p.s. Perunova 975 Praha 3 PSČ: 13000 Brož Miloslav 137
64947629 Střední škola knižní kultury, o.p.s. Perunova 975 Praha 3 PSČ: 13000 Theer Michal 137
00844985 Střední zdravotnická škola Borovského 2315 Karviná PSČ: 73401 Černeková Renata 138
00844985 Střední zdravotnická škola Borovského 2315 Karviná PSČ: 73401 Wojtasová Nikol 138
00844985 Střední zdravotnická škola Borovského 2315 Karviná PSČ: 73401 Pietrazs Tomáš 138
00844985 Střední zdravotnická škola Borovského 2315 Karviná PSČ: 73401 Turek Matěj 138
00844985 Střední zdravotnická škola Borovského 2315 Karviná PSČ: 73401 Fiedorová Zuzana 138
26787806 Gymnázium BMA, s.r.o. Dvořákova 1269 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Bystroň Sebastian 139
26787806 Gymnázium BMA, s.r.o. Dvořákova 1269 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Zarzycki Jan 139
26787806 Gymnázium BMA, s.r.o. Dvořákova 1269 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Adamovich Georgy 139
26787806 Gymnázium BMA, s.r.o. Dvořákova 1269 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Dvorský Štěpán 139
26787806 Gymnázium BMA, s.r.o. Dvořákova 1269 Frýdlant nad Ostravicí PSČ: 73911 Brzezina Adam 139