Tabulka výsledků:

Video pohlednice z mého města a písničky - kat. 8. - 9. třída - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
60680709 Základní škola Slovácká 2853 Břeclav PSČ: 69002 Bartošová Šárka 1
60680709 Základní škola Slovácká 2853 Břeclav PSČ: 69002 Konečná Kateřina 1
60680709 Základní škola Slovácká 2853 Břeclav PSČ: 69002 Nováková Eliška 1
60680709 Základní škola Slovácká 2853 Břeclav PSČ: 69002 Lucká Barbora 1
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Mach David 2
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Mejda Jiří 2
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Netyk Šimon 2
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Seidlová Barbora 2
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Žídková Linda 2
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Neradová Viktorie 2
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Symonová Tereza 2
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Pokorný Petr 2
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Váňa Dominik 2
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Kroupa Lukáš 2
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Králová Eliška 2
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Kraisingerová Nela 2
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Blechová Lucie 2
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Bohuslavová Klára 2
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Čapková Adéla 2
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Hájková Judita 2
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Holoubek Lukáš 2
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Humlíček Jakub 2
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Hynčicová Barbora 2
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Jirovská Pavlína 2
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín PSČ: 28002 Keltnerová Nikola 2
70101078 Základní škola Mládí 135 Praha 5 PSČ: 15500 Benešová Sarah 3
70101078 Základní škola Mládí 135 Praha 5 PSČ: 15500 Hodíková Anna 3
70101078 Základní škola Mládí 135 Praha 5 PSČ: 15500 Smola Václav 3
70101078 Základní škola Mládí 135 Praha 5 PSČ: 15500 Tunová Maria Magdalena 3
70101078 Základní škola Mládí 135 Praha 5 PSČ: 15500 Vychytil Daniel 3
70101078 Základní škola Mládí 135 Praha 5 PSČ: 15500 Zálešáková Patricie 3
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Kotalová Anna 4
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Benešová Anna 4
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Fišerová Adéla 4
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Salahová Jasmin 4
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Schindlerová Natálie 5
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Bělová Gabriela 5
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Tykvová Alena 5
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Foltýnová Karolína 5
60650443 Gymnázium Máchova 174 Strakonice PSČ: 38601 Dubská Jana 6
60650443 Gymnázium Máchova 174 Strakonice PSČ: 38601 Nguyen Thi Ha My 6
60650443 Gymnázium Máchova 174 Strakonice PSČ: 38601 Hlaváčová Renata 6
60650443 Gymnázium Máchova 174 Strakonice PSČ: 38601 Krejčová Kristýna 6
60650443 Gymnázium Máchova 174 Strakonice PSČ: 38601 Krejčová Karolína 6
60650443 Gymnázium Máchova 174 Strakonice PSČ: 38601 Hankovcová Tereza 6
65650808 Základní škola s rozšířenou výukou TV Na Stínadlech 2386 Teplice PSČ: 41501 Fiedlerová Dora 7
65650808 Základní škola s rozšířenou výukou TV Na Stínadlech 2386 Teplice PSČ: 41501 Šanda František 7
65650808 Základní škola s rozšířenou výukou TV Na Stínadlech 2386 Teplice PSČ: 41501 Kräsedenská Nicol 7
65650808 Základní škola s rozšířenou výukou TV Na Stínadlech 2386 Teplice PSČ: 41501 Klouček Dominik 7
65650808 Základní škola s rozšířenou výukou TV Na Stínadlech 2386 Teplice PSČ: 41501 Straková Diana 7
63834243 2. základní škola Bezručova 94 Říčany PSČ: 25101 Zicha Tomáš 8
63834243 2. základní škola Bezručova 94 Říčany PSČ: 25101 Tůma Samuel 8
63834243 2. základní škola Bezručova 94 Říčany PSČ: 25101 Březnová Marie 8
63834243 2. základní škola Bezručova 94 Říčany PSČ: 25101 Holoubek Daniel 8
70987530 ZŠ gen. Heliodora Píky a MŠ Komenského 26 Štítina PSČ: 74791 Malohlava Vojtěch 9
70987530 ZŠ gen. Heliodora Píky a MŠ Komenského 26 Štítina PSČ: 74791 Hulva Tomáš 9
70987530 ZŠ gen. Heliodora Píky a MŠ Komenského 26 Štítina PSČ: 74791 Glabazňová Natálie 9
49465091 Masarykova základní škola a MŠ Zemědělská 173 Brno PSČ: 61300 Semrád Matěj 10
49465091 Masarykova základní škola a MŠ Zemědělská 173 Brno PSČ: 61300 Kincl Jan 10
49465091 Masarykova základní škola a MŠ Zemědělská 173 Brno PSČ: 61300 Kruba Adam 10
49465091 Masarykova základní škola a MŠ Zemědělská 173 Brno PSČ: 61300 Zelinka Lukáš 10
49465091 Masarykova základní škola a MŠ Zemědělská 173 Brno PSČ: 61300 Konečný Martin 10
49465091 Masarykova základní škola a MŠ Zemědělská 173 Brno PSČ: 61300 Pavlík David 10
49465091 Masarykova základní škola a MŠ Zemědělská 173 Brno PSČ: 61300 Mrkos Tadeáš 10
49465091 Masarykova základní škola a MŠ Zemědělská 173 Brno PSČ: 61300 Dvořák Matěj 10
49465091 Masarykova základní škola a MŠ Zemědělská 173 Brno PSČ: 61300 Illek Jan 10
64628680 ZŠ a MŠ s p. j. v. Dr. Olszaka 156 Karviná PSČ: 73301 Swaczynová Agáta 11
64628680 ZŠ a MŠ s p. j. v. Dr. Olszaka 156 Karviná PSČ: 73301 Bojko Daniel 11
64628680 ZŠ a MŠ s p. j. v. Dr. Olszaka 156 Karviná PSČ: 73301 Breznen Maciej 11
64628680 ZŠ a MŠ s p. j. v. Dr. Olszaka 156 Karviná PSČ: 73301 Gmuzdek David 11
64628680 ZŠ a MŠ s p. j. v. Dr. Olszaka 156 Karviná PSČ: 73301 Lotter Marek 11
64628680 ZŠ a MŠ s p. j. v. Dr. Olszaka 156 Karviná PSČ: 73301 Šmatlava David 11
64628680 ZŠ a MŠ s p. j. v. Dr. Olszaka 156 Karviná PSČ: 73301 Wróbel Kamil 11
64628680 ZŠ a MŠ s p. j. v. Dr. Olszaka 156 Karviná PSČ: 73301 Januszová Barbara 11
64628680 ZŠ a MŠ s p. j. v. Dr. Olszaka 156 Karviná PSČ: 73301 Linzer Kornelia 11
64628680 ZŠ a MŠ s p. j. v. Dr. Olszaka 156 Karviná PSČ: 73301 Michalská Kamila 11
60459085 Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 PSČ: 14100 Straka Michal 12
60459085 Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 PSČ: 14100 Steinbauer Ondřej 12
60459085 Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 PSČ: 14100 Potma Elise 12
60459085 Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 PSČ: 14100 Pauer Matěj 12
60459085 Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 PSČ: 14100 Matoušek Michal 12
60459085 Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 PSČ: 14100 Malá Tereza 12
60459085 Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 PSČ: 14100 Bártová Andrea 12
60459085 Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 PSČ: 14100 Kulhavý Šimon 12
60459085 Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 PSČ: 14100 Hrdonka Matěj 12
60459085 Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 PSČ: 14100 Loudová Markéta 12
60459085 Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 PSČ: 14100 Sudík Marek 12